Jump to content

ΑΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ


elli

Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ Ή ΜΟΝΟ ΧΡΗΣΤΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΕΩΣΗ Ή ΣΥΝΔΡΟΜΗ Ή ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ E MAIL MOY Ή ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΛΟΓ/ΜΟΥ Ή ΟΧΙ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου φιλε μου ... :thaman:

Αυτη τη στιγμη που μιλαμε εισαι μελος του Aquazone και δεν υπαρχει καμια απολυτος χρεωση σε κανενα τομεα .

Ευχαριστω

Dartman

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ Ή ΜΟΝΟ ΧΡΗΣΤΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΕΩΣΗ Ή ΣΥΝΔΡΟΜΗ Ή ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ E MAIL MOY Ή ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΛΟΓ/ΜΟΥ Ή ΟΧΙ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Καλώς μας ήρθες στο φόρουμ. Η αλήθεια είναι ότι θα πληρώσεις ότι και εμείς! Τίποτα. Απλά ρώτησε ότι θέλεις και θα σου απαντήσουμε σε κάθε τι που σε απασχολεί (περί ενυδρείων). :thaman:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες αγαπητή φίλη elli! Όπως σου προείπαν δεν υπάρχει καμία επιπλέον χρέωση, εκτός από αυτήν που πληρώνεις έτσι κι αλλιώς στον ΟΤΕ. Αν δηλαδή μπαίνεις με τηλεφωνική σύνδεση, όπως φυσικά θα γνωρίζεις αυτό είναι ανάλογο του χρόνου παραμονής σου στο ίντερνετ και όχι στο aquazone. :thaman:

Φιλικά,

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΑΝ ΓΙΝΩ ΜΕΛΟΣ Ή ΜΟΝΟ ΧΡΗΣΤΗΣ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΧΡΕΩΣΗ Ή ΣΥΝΔΡΟΜΗ Ή ΕΠΙΒΑΡΥΝΣΗ ΣΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΟΥ E MAIL MOY Ή ΤΟΥ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΟΥ ΛΟΓ/ΜΟΥ Ή ΟΧΙ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΙ ΝΕΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΠΡΑΓΜΑΤΑ

Αυτήν την στιγμή που μιλάμε έγινες μέλος στο ΑΖ που σημαίνει πως χρωστάς στον ΟΤΕ γύρο στα 9999999999999999999999999999999999999€ και αν τα επόμενα τρία δευτερόλεπτα αν δεν βγεις θα χρεωθείς αυτά χ4......... :wootwoot: εννοείτε αστειεύομαι :thaman: στην παρέα μας :thaman:;)

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ και συγνώμη αν ρώτησα χαζομάρα...

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ και συγνώμη αν ρώτησα χαζομάρα...

Δεν ρώτησες χαζομάρα!

Ερωτήσεις που σε βασανίζουν (περί ενυδρείων) δεν μας ρώτησες!

Link to comment
Share on other sites

το κοι μου είναι shanke ή showa περίπου 30 εκ και απο ότι κατάλαβα θα έπρεπε να ζούσε τουλάχιστον σε 400 λτ μην πω 1000 λτ μαζί με τα άλλα που το έχω, τώρα ψάχνω λύση για μεγαλύτερο ενυδρείο ή κατασκευή λίμνης σε ένα εξοχικό που έχουμ αλλά νομίζω πως δεν έχουμε τις γνώσεις για να φτιάξουμε λίμνη καθώς και θα υπάρχουν δυσκολίες να την συντηρήσουμε αφού θα είναι υπαίθρια και μακριά απο την μόνιμη κατοικία μας. Προς το παρόν αν πάρω ένα τέταρτο ενυδρείο και μεταφέρω εκεί μόνο τα comet & ryunkin είναι καλά ??

Link to comment
Share on other sites

Τι ερωτήσεις αυτές αγαπητή φίλη elli σωστό είναι να τις αναπτύξεις στην ανάλογη κατηγορία και όχι εδώ. :thaman:

Link to comment
Share on other sites

το κοι μου είναι shanke ή showa περίπου 30 εκ και απο ότι κατάλαβα θα έπρεπε να ζούσε τουλάχιστον σε 400 λτ μην πω 1000 λτ μαζί με τα άλλα που το έχω, τώρα ψάχνω λύση για μεγαλύτερο ενυδρείο ή κατασκευή λίμνης σε ένα εξοχικό που έχουμ αλλά νομίζω πως δεν έχουμε τις γνώσεις για να φτιάξουμε λίμνη καθώς και θα υπάρχουν δυσκολίες να την συντηρήσουμε αφού θα είναι υπαίθρια και μακριά απο την μόνιμη κατοικία μας. Προς το παρόν αν πάρω ένα τέταρτο ενυδρείο και μεταφέρω εκεί μόνο τα comet & ryunkin είναι καλά ??

Συμφωνώνώ με τον φίλο Γιώργο. Μπορείς να ανοίξεις θέμα στην κατηγορία "ψάρια κρύου νερού". Μπορείς να κάνεις εκεί τις ερωτήσεις σου.

Για αυτό σου το ερώτημα θα σου απαντήσω τώρα:

ΚΟΙ=λίμνη. Είναι ψάρι που μεγαλώνει υπερβολικά για να το χωρέσει ένα οποιονδήποτε ενυδρείο. Θέλει χώρους να κινείται και θα δεις πόσο δραστήρια ψάρια είναι. Αν κάνεις μια λίμνη αρκετά μεγάλη, είναι δυνατον να δημιουργήσεις και ομάδες από άλλα ψάρια κτύου νερού όπως χρυσόψαρα.

Έχω λίμνη για δύο χρόνια μεγαλύτερη των 1000 λίτρων και φιλοξενώ μέσα 3 κοι και 10 χρυσόψαρα διαφόρων ειδών. Πρέπει να σκέφτεσαι μεγάλα πράγματα. Μπορώ να σε βοηθήσω να ξεκινήσεις αλλά και να τελειώσεις την λίμνη σου και να αποφύγεις πολλά λάθη διότι η λίμνη ΔΕΝ είναι ενυδρείο.

Πόσα cometκαι πόσα ryunkin 'εχεις για να μπορώ να σου απαντήσω. Πάρε όμως χοντρικά ότι:

1 χρυσόψαρο=40 λίτρα

2 χρυσόψαρα=80 λίτρα

Link to comment
Share on other sites

Τι ερωτήσεις αυτές αγαπητή φίλη elli σωστό είναι να τις αναπτύξεις στην ανάλογη κατηγορία και όχι εδώ. :thaman:

...και φίλε Γιώργο, να μην παίρνουμε τους νέους από τη μύτη για τις λανθασμένες χρήσεις των θεμάτων καθ'οτι είναι αρχάριοι και στο φόρουμ. Ε'ίναι καλά να τους καλοσωρίζουμε μέχρι να κατατοπιστούν.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...