Jump to content

Το Aquario Κανει Επιλεκτικες Κρατησεις Κοραλλιων!!!


Dionliquid

Recommended Posts

Εχει τυχη να ειμαι σε αλλο καταστημα , να γινεται παραλαβη , να μπαινουν τα κοραλια στη κοραλιερα και να σου λεει ο αλλος οτι η πανω πανω σειρα ειναι κρατημενη .....

απο ποιον ρε φιλε ??? αφου μονος μου ειμαι εδω μεσα !!!!!

Η παραπανω περιπτωση για γελια και για κλαματα.....

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν υπαρχει μαγαζι που να μην κανει επιλεκτικες κρατησεις.... Ψιλικατζιδικο ξερω που το κανει. Γιατι πεφτεις απο τα συννεφα? Φιλικα σε ρωταω.. γιατι για να το ανακαλυπτεις αυτο το 2014... ε που ησουν τοσο καιρο??

φιλικη ειρωνια πρωτη φορα βλεπω...!!!ακου τωρα και συ που τα λες φιλικα οσο κανεις η κανουν καποιοι επιλεκτικες κρατησεις θα χανουν και πελατια και δεν με ενδιαφερει αν το κανουν οπως λες και τα ψιλικατζιδικα!

και οταν κρατας επιλεκτικα καποια πραγματα φροντιζεις να τα βαζεις καπου αλλου να μην τα δουν οι πελατες 2ης κατηγοριας οπως φαινεται οτι συμβαινει!(το εγραψα και πιο πριν αυτο αλλα μαλλον διαβαζεις αυτα που θελεις)

παντος σου ευχομαι να στο κανουν και σενα που εισαι προσγειωμενος και δεν πεφτεις απο τα συννεφα!!!

καλη σου μερα

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω πάντως οτι είναι επί προσωπικού αυτή η επιλογή του καταστήματος (παρεπιπτόντως σε ευχαριστώ γιατί δεν το γνώριζα και το επισκέφτηκα σημερα). Νομίζω οτι γίνεται παντού και πάντα. Ξέρω πχ μαγαζί που κρατά 1 μήνα πριν τις εκπτώσεις πράγματα για την αδερφή μου και εννοείται οτι δεν το κάνει για όλους.

Πιστεύω τέλος οτι εν θερμώ άνοιξες το θέμα... Ωστόσο καταλαβαίνω και σέβομαι το πως αισθάνθηκες.

το οτι γινεται παντου ομως δεν σημενει πως ειναι και σωστο!!!η το κανεις για ολους η για κανεναν!δεν λες ναι στην αρχη ισως στη μεση οχι στο τελος γτ με μενα καπως ετσι εγινε...και για να ανοιξω αυτο το θεμα το σκεφτηκα πολυ καλα γτ 1ον ηξερα τι θα αντιμετωπισω και 2ον ηξερα οτι δεν θελω να ξαναπατησω ουτε απ εξω απο το συγκεκριμενο καταστημα...

Πάντως εγώ όταν ζήτησα τηλεφωνικά να μου κρατήσουν ένα Genicanthus watanabei , το κράτησαν και το παρέλαβα κανονικά μετά 2 μερες

το ξερω και σε πολους αλλους και μαλιστα τηλεφωνικα,και σε μενα ενω ημουν εκει αρνηθηκαν ισως να θελανε να κρατησουν το συγκεκριμενο κομματι για καποιον γνωστο που οπως λενε οι περισσοτεροι ειναι καλο!!!??

Link to comment
Share on other sites

Εχει τυχη να ειμαι σε αλλο καταστημα , να γινεται παραλαβη , να μπαινουν τα κοραλια στη κοραλιερα και να σου λεει ο αλλος οτι η πανω πανω σειρα ειναι κρατημενη .....

απο ποιον ρε φιλε ??? αφου μονος μου ειμαι εδω μεσα !!!!!

Η παραπανω περιπτωση για γελια και για κλαματα.....

σε καταλαβαινω αφου ζουμε ακομα εν ετη 2014 στην εποχη του εισαι γνωστος μου σε φτιαχνω δεν εισαι αντε πνιξου η κατι τετοιο!

μπορει να θελει ο μαγαζατορας να κρατησει καποια κομματια για γνωστο του,πολυ ωραια δεν τα βαζεις ομως βιτρινα να τα βλεπουμε εμεις που δεν ειμαστε (φιλοι) η ειμαστε οι (κακοι πελατες)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

το οτι ειναι καποιοι πελατες του καταστηματος το σεβομαι και το καταλαβαινω αυτο ομως που δεν μπορω να καταλαβω ειναι το οτι καποια ατομα το υποστηριζουν σε λαθη που κανει

ειμαι δυσαρεστημενος πελατης και εχω καθε δικαιωμα να πω τι συνεβει σε μενα για να μην ξαναγινει με αλλον η τουλαχιστων να ειναι καποιοι πιο προσεκτικοι και να μην χωριζουν τους πελατες σε κατηγοριες...που απ οτι φαινεται σε καποιους αρεσει αυτο....!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειρωνευτηκα.. Το εχω δει και εχω παθει απειρες φορες σε απειρα μαγαζια.. Σιγα μη κατσω να κλαφτω ομως.. Ημαρτον.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...