Jump to content

Γεια Σας


Levados

Recommended Posts

Καλησπέρα στην παρέα του Aquazone.

Με λένε Μπάμπη και μένω στη Λιβαδειά. Πάντα με γοήτευε το νερό και οι κάτοικοι του αλλά με πάσα ειλικρίνεια θα σας εξομολογηθώ ότι το μεγάλο μου πάθος μου είναι ο ουρανός και τα αρπακτικά του.

Τις τελευταίες ημέρες ήρθε στην κατοχή μου ένα ενυδρείο dubai 120 (240λτ) και θέλω να του δώσω ζωή μετά από πολύ καιρό που έχει να δει νερό και ψάρια. Είμαι στην φάση της συγκέντρωσης του εξοπλισμού και στο στήσιμο του και μάλλον θα έχει Αφρικανικούς κατοίκους.

Θα ανοιχθεί και ένα ποστ στην κατάλληλη ενότητα για να λάβω τις απαραίτητες συμβουλές και πληροφορίες από τους έμπειρους φίλους των Αφρικανικών κιχλίδων.

Καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες καλό μας παιδί στην Αφρική .....Άντε γιατί τα Αμερικανάκια τελευταία σήκωσαν κεφάλι!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες

Καλή διαμονή, καλό διάβασμα και κυρίως καλή υπομονή - είναι το βασικό μερος στο χομπι

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα του Aquazone.

Με λένε Μπάμπη και μένω στη Λιβαδειά. Πάντα με γοήτευε το νερό και οι κάτοικοι του αλλά με πάσα ειλικρίνεια θα σας εξομολογηθώ ότι το μεγάλο μου πάθος μου είναι ο ουρανός και τα αρπακτικά του.

Τις τελευταίες ημέρες ήρθε στην κατοχή μου ένα ενυδρείο dubai 120 (240λτ) και θέλω να του δώσω ζωή μετά από πολύ καιρό που έχει να δει νερό και ψάρια. Είμαι στην φάση της συγκέντρωσης του εξοπλισμού και στο στήσιμο του και μάλλον θα έχει Αφρικανικούς κατοίκους.

Θα ανοιχθεί και ένα ποστ στην κατάλληλη ενότητα για να λάβω τις απαραίτητες συμβουλές και πληροφορίες από τους έμπειρους φίλους των Αφρικανικών κιχλίδων.

Καλώς σας βρήκα

Φιλε μου καλως ηρθες στην παρεα μας!

Μια διευκρινηση ομως. Ποσο καιρο καθεται το ενυδρειο και που?

Link to comment
Share on other sites

Καλώς όρισες Μπάμπη.

:welcome:

Link to comment
Share on other sites

Καλώς ήρθες! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες στη μαυρη ηπειρο!Κοιτα μην σου αλλαξουν μυαλα εδω μεσα κ πας προς Αμαζονιο εεε...(αστειευομαι φυσικα)!

Link to comment
Share on other sites

Καλως ηρθες φιλαρακι!

Παντως αν θες να πας στο πιο μεγαλυτερο ποταμι του κοσμου με την αστειρευτη βιοποικιλοτητα του, βλεπε Αμαζονιος, εδω ειμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Εμφυλιος πολεμος ξεκινησε στο ακουαζοουν...Χαχαχα...Μη τρομαζεις Levados,πλακα κανουμε!

Link to comment
Share on other sites

Προσεξε φιλε μου μην σε παρασυρουν οι Αφρικανοι με τις ιδεες τους...Αμαζονιος και παλι Αμαζονιος :).

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου καλως ηρθες στην παρεα μας!

Μια διευκρινηση ομως. Ποσο καιρο καθεται το ενυδρειο και που?

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. Η απόφαση είναι για Αφρική (Malawi) και το ενυδρείο είναι σε κατάσταση :bbq:

Δεν γνωρίζω πόσο καιρό ήταν σε αδράνεια. Το βρήκα σε μια αποθήκη της εταιρείας που εργάζομαι και μετά από αρκετό ψήσιμο κατάφερα και το πήρα.

Βασικά μόνο το έπιπλο και το ενυδρείο ήταν και ο εξοπλισμός θα είναι καινούργιος.

Link to comment
Share on other sites

Καλός τον Μπάμπη Ρε φίλε ωραία η Αφρική δεν λέω, για σαφάρι όμως, από ενυδρεία …..κρανίου τόπος. Αμαζόνιος φίλε μου. Θα δεις ψάρια φανταστικά, φυτά εκπληκτικά, ξύλα, ρίζες, φίλα και ότι άλλο βάλει ο νους σου. Μην ακούς του Αφρικανούς που έχουμε στο φόρουμ. Όλοι προέρχονται από σκοτεινές οντότητες, καιροφυλακτούν και αρπάζουν τα νέα άτομα του φόρουμ με σκοπό να τους μυήσουν στα πέτρινα μονοπάτια τους Να τους προσέχεις, κυκλοφορούν ανάμεσά μας……….

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σας ευχαριστώ πολύ για το καλωσόρισμα. Η απόφαση είναι για Αφρική (Malawi) και το ενυδρείο είναι σε κατάσταση :bbq:

Δεν γνωρίζω πόσο καιρό ήταν σε αδράνεια. Το βρήκα σε μια αποθήκη της εταιρείας που εργάζομαι και μετά από αρκετό ψήσιμο κατάφερα και το πήρα.

Βασικά μόνο το έπιπλο και το ενυδρείο ήταν και ο εξοπλισμός θα είναι καινούργιος.

Γέμισε το και άστο καμιά εβδομάδα να δεις τι κάνει. :cigar:

Link to comment
Share on other sites

Γέμισε το και άστο καμιά εβδομάδα να δεις τι κάνει. :cigar:

Είναι ήδη γεμάτο εδώ και 10 ημέρες για να δω μήπως είχε προβλήματα ώστε να μην κάνω όνειρα τσάμπα

Τώρα σιγά σιγά θα αρχίσω το στήσιμο και το στρώσιμο.

Link to comment
Share on other sites

Είναι ήδη γεμάτο εδώ και 10 ημέρες για να δω μήπως είχε προβλήματα ώστε να μην κάνω όνειρα τσάμπα

Τώρα σιγά σιγά θα αρχίσω το στήσιμο και το στρώσιμο.

Ωραίος ο Μπάμπης !!! :thumbsu:

Καλή επιτυχία στην συνέχεια, ότι και αν σκεφτείς να το κάνεις !!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...