Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Να και ο "green thump" της παρεας!!!

Νικολα καποια ειναι πολυ ευκολα, πως πας με το δικο σου;; Θα το επιχειρησης;;

Υπομονή...

Ισως Οκτωβρη- Νοεμβρη και βλέπουμε...

Αλλα μην περιμένεις να μπω στα βαθιά... γιατι αν μπω θα εχω πρόβλημα... :)

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο λυκουργο...

Μπορεις να πεις τα πρασσινα κοραλακια τις ονομασιες?

Και αν ειναι δυσκολα ή ευκολα?

 

 

Ειμαι σε έξοδο μολις γυρίσω θα σου απαντήσω

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξεκιναω απο αριστερά προς τα δεξια caulastrea stylophora πανω trachyphyllia seriatopora montipora και caulastrea παλι αλλο ειδος.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λυκο προσεξα οτι εχουμε το ιδιο σκιμμερ, ολα τα αλλα ομως, σνιφ κλαψ λυγμ!!!!

Πανεμορφο εχει γινει, δεν χορτενω να το βλεπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκο προσεξα οτι εχουμε το ιδιο σκιμμερ, ολα τα αλλα ομως, σνιφ κλαψ λυγμ!!!!

Πανεμορφο εχει γινει, δεν χορτενω να το βλεπω!!!

ευχαριστω για τα καλα σου λογια ασε το σκιμερ ειναι αψογο πολυ καλη αγορα εχουμε κανει

Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα την αλλαγη αποφάσισα να κοψω 2 φραγκακια απο την σεριατοπορα που εχω κατω και να τα κολλησω σε βραχο και το αλλο το κοραλι να το βγαλω δεν μου αρεσει κατω οπότε οποιος θελει εως αυριο να ερθει απο γλυφαδα να το παρει αλλιως θα παει στο καδο.

αυτο ειναι που εχω για χαρισμα η πεταμα

20140907_165221_zpstzrhsg0p.jpg

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαχαχαααα!!!!!

Εισαι φοβερος!!! Οποιος ειναι πιο κοντα και το θελει ας παει, δεν με πειραζη, απλα λυπαμε να το πεταξει...

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο κομματι, ωραιο κοράλι, χορταστικό :)

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο λυκουργο,πολλα πολλα μπραβο!

Τελικα καταφερες να το "σκασεις" απο τα κοραλια το μικρο πριν πας στο μεγαλυτερο!

Και αν εχει δωσει και κοραλια και κοραλια αυτος ο σπορος :thumbsu:

......βεβαια εσυ μονο το ρευμα πληρωνεις σιγα τη μαγκια,δεν κανεις τιποτε αλλο,μην το παιρνεις πανω σου....αφου σου εχουν δωσει ετοιμα/στρωμενα κοραλια ρε....πανε μονα τους(και το kh τους ακομα μονα τους το φτιαχνουν) :hysterical::hysterical::hysterical::hysterical:

Με α ψαρακια σου ξερεις οτι εχω ενστασεις αλλα αφου θα πας σε μεγαλυτερο το μονο που εχω να πω ειναι οτι εχεις κανει τρομερες επιλογες σε ψαρακια.Εχεις φτιαξει μια πολυ ομορφη και χρωματιστη παρεα και μπραβο που ειναι και υγειεστατα :bigemo_harabe_net-122:

Φτου φτου ρε και ευχαριστουμε που το μοιρσαζεσαι μαζι μας :bigemo_harabe_net-101:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστώ πολύ φιλε μου για τα καλα σου λογια και που με καταλαβαινεις ειμαι τυχερος που τα πηρα ολα μεγαλα και στρωμένα και δεν κανω καν αλλαγες δυστηχως ακομα νεος είμαι και δεν ειμαι ουτε δάσκαλος ουτε ο τιτανας του θαλασσινού αλλα ουτε η ιστορία του θαλασσινού εχω δρομο πολυ ακομα! (Ας μου κανει την χαρη η δεη οταν τα χανω να μου φέρει εναν δυνατο λογαριασμό για να βρω αφορμή να το σπασω)

Οσο για τα ψαρια ας κάνουν λιγο υπομονή περιμένω κατι επιπλέον για το φωτισμό και τελειώνω

Ευχαριστώ για το φτύσιμο και χαιρομαι που μοιραζόμαστε τις υπέροχες εικονες μας και ευχαριστώ που μοιραστικες και εσυ τις σκέψεις σου!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελα ελα,που βγαζεις και γλωσσα....με μολις δυο χρονια στο χομπυ και τα εμαθες ολα :hysterical::hysterical::hysterical:

Μεχρι να φτασεις τα 5 χρονια,θα ζητας αδεια για να εκφερεις αποψη η' θα στελνεις π.μ(ξερεις που-αυτοι που βαρανε τις καμπανες παρακαλουνται να το ξανακανουν :buttrock: ) και θα ρωτας!!! :hysterical:

Αντε καλη μεταφορα στο καινουργιο!Καινουργιο σπιτι...μεγαλυτερο ενυδρειο....ριζικη ανανεωση ρε φιλε!(Δεν κανεις και μια πλαστικη μπας και διορθωσεις αυτη τη παλιομουτσουνα που εχεις??? :hysterical::hysterical: )

Α και ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ και ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΥ ΤΟ ΜΟΙΡΑΖΕΣΑΙ ΜΑΖΙ ΜΑΣ ρε λυκο(ρε τι χαρα που θα παρουν τα κοριτσια :bigemo_harabe_net-131::bigemo_harabe_net-131: .Να βρουν επιτελους κατι να ασχοληθουν,να περασει η ωρα τους)

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα εγινε η τρυπα στην πλάτη του ενυδρείου το γέμισμα ειναι πολύ κοντά πλεον!

Δημοσιευμένη  εικόναΔημοσιευμένη  εικόνα

Δημοσιευμένη  εικόνα

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εεεελα τα μπυρονιααα!!!

Α ρεεε, κυριακη γιορτη και σχολη!!!

Αντε να γεμιζει το καινουργιο λεμεεε!!!

Link to comment
Share on other sites

Οι μπύρες πανε λογικά και για τον τελικό του παγκόσμιου μπάσκετ, κολλάνε καλα ετσι.. Καλογεμιστο..!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...