Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

μπραβο ρε συ Λυκούργο! respect φίλε!! :bow:

ευχαριστω φιλε μου

Νταξ τα σπαει!!!

Θα μπορούσες να έβαζες κάτι καλύτερο σε ήχο....κάτι σε Πάολα, ή Παντελίδη!!! :sword::bbq::dj: χαχαχαχαχαχα!!!!

να σε καλα φιλε μου ευχαριστω οσο για ηχο καλυτερα μην σου την αποψη μου για τα ονοματα που αναφερες!

Link to comment
Share on other sites

και λίγες φωτογραφίες ακόμα φρεσκιες

DSC00107_zpsc7cdf675.jpgDSC00106_zps71f6f42e.jpgDSC00108_zpsa6d13de7.jpgDSC00109_zpse9bee3bc.jpgDSC00110_zpsece0f766.jpgDSC00111_zpsaf9e1089.jpgDSC00112_zpsab0ea0ba.jpgDSC00113_zps55366659.jpgDSC00114_zpsbe070f57.jpgDSC00115_zps930ec28d.jpgDSC00116_zps1786675c.jpgDSC00117_zpse28bd415.jpgDSC00118_zpsf6f05fce.jpgDSC00119_zps83d787a9.jpgDSC00120_zps8e990095.jpgDSC00121_zps866a74d2.jpgDSC00123_zps3893e7b2.jpgDSC00124_zps392af033.jpgDSC00125_zps67a19e07.jpgDSC00126_zpsc050b7b1.jpgDSC00127_zps624f8f5a.jpgDSC00128_zpsb55b55b1.jpgDSC00129_zpsee6c4644.jpgDSC00130_zpsf005da1e.jpgDSC00131_zpse9e1bf65.jpgDSC00132_zps0cbc9733.jpgDSC00133_zps71f80448.jpg

τωρα αυτο γιατι το κανεις??

Δεν σκεφτεσαι και αυτους που σε λιγο εχουν φροντιστηριο ή δουλεια και δεν θα μπορουν να συγκεντρωθουν??χαχα

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο ενυδρείο, τι να λεμε τωρα... :thumbsu::bow:

Εχω κι εγω ενα scooter, φοβερή φάτσα!

Link to comment
Share on other sites

Η τελευταια φωτογραφια που δειχνει την γενικη εικονα του ενυδρειου σου, μου επιτρεπει να πω οτι, για μενα, εχεις το πιο καλαίσθητο ύφαλο μακραν. Από όλες τις απόψεις.....

Ψάρια, Κοράλια, Aquascape, από που να το πιασεις και που να τελειωσεις.

Μπράβο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Προσπαθεις να κάνει τσουναμι? :)

Απλο και ωραιο το στησιμο , σαν να θέλει ομως κατι στην δεξια μερια , λιγο βραχο παραπάνω.

Ποσα λιτρα ειναι Λυκουργο ?

Link to comment
Share on other sites

Υπέροχο ενυδρείο, τι να λεμε τωρα... :thumbsu:  :bow:

 

Εχω κι εγω ενα scooter, φοβερή φάτσα!

 

 

Ευχαριστώ πολύ!

Η τελευταια φωτογραφια που δειχνει την γενικη εικονα του ενυδρειου σου, μου επιτρεπει να πω οτι, για μενα, εχεις το πιο καλαίσθητο ύφαλο μακραν. Από όλες τις απόψεις.....

 

Ψάρια, Κοράλια, Aquascape, από που να το πιασεις και που να τελειωσεις.

 

Μπράβο. 

Να σε καλα φιλε μου!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθεις να κάνει τσουναμι? :)

 

Απλο και ωραιο το στησιμο , σαν να θέλει ομως κατι στην δεξια μερια , λιγο βραχο παραπάνω.

Ποσα λιτρα ειναι Λυκουργο ?

Ευχαριστώ πολύ βραχο δεν βαζω αλλο θα αφησω τα κοραλλια να πιάσουν τον χωρο το ενυδρείο ειναι 500+ λιτρα και εχω μεσα περίπου 20 κιλα βραχο.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό ενυδρείο με πανέμορφα ψάρια !!!! Λυκούργο να είσαι καλά αδελφέ να το χαίρεσαι και συ και εμείς μαζί σου. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο σήμερα κατάφερα να μπω στο ίντερνετ!Πανέμορφο το ενυδρείο ότι είπαν τα παιδιά ισχύει!!!

Αλλά αυτό το καλώδιο του κυκλοφοριτή ρε συ να έκρυβες.. :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Πωωωω ρε Λυκουργο , τι ενυδρειο

εφτοιξες

ειναι πανεμορφο και οταν φουντωσουν τα κοραλια

θα γινει ενας τρομερος υθαλος

Το Zanclus εντυπωσιακο ψαρι

:thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό ενυδρείο με πανέμορφα ψάρια !!!!  Λυκούργο να είσαι καλά αδελφέ να το χαίρεσαι και συ και εμείς μαζί σου.  :thumbsu:

Ευχαριστώ πολύ!

Λυκούργο σήμερα κατάφερα να μπω στο ίντερνετ!Πανέμορφο το ενυδρείο ότι είπαν τα παιδιά ισχύει!!!

 

Αλλά αυτό το καλώδιο του κυκλοφοριτή ρε συ να έκρυβες..  :thumbsu:

Ευχαριστώ πολύ θα το μαζεψω βρε ακομα δεν ασχοληθεί με τα ηλεκτρολογικα

Πωωωω ρε Λυκουργο , τι ενυδρειο

εφτοιξες

ειναι πανεμορφο και οταν φουντωσουν τα κοραλια

θα γινει ενας τρομερος υθαλος

 

Το Zanclus εντυπωσιακο ψαρι

:thumbsu:

 

 

Ευχαριστώ πολύ αυτο θελω και ελπιζω!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρι μου φωτιστικο γυαλα και τα ζωντανα σου ειναι απιστευτα!!! Να σου ζησουν και να τα χαιρεσε!! Οσο για το ακουασκειπ ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει !!!

Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικος ο νεροχυτης σου μωρε....τουλαχιστον εβαλες ωραιο τραγουδι στο βιντεο!

Αυτος που ειπε για παντελιδη και παολα παρακαλειται στη συναντηση να φερει και του λουρι του :usd::usd::usd::lolu::lolu::lolu:

Θα συμφωνησω και με το βασιλη...κρυψε με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ αυτο το καλωδιο πισω να μην ερθω με πριονια,μαχαιρια κτλ και το κοψω απο τη ριζα :death::death::ballistic:

Link to comment
Share on other sites

Καλουτσικος ο νεροχυτης σου μωρε....τουλαχιστον εβαλες ωραιο τραγουδι στο βιντεο!

Αυτος που ειπε για παντελιδη και παολα παρακαλειται στη συναντηση να φερει και του λουρι του :usd::usd::usd::lolu::lolu::lolu:

Θα συμφωνησω και με το βασιλη...κρυψε με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ αυτο το καλωδιο πισω να μην ερθω με πριονια,μαχαιρια κτλ και το κοψω απο τη ριζα :death::death::ballistic:

Θα κανει επιδειξη και η παολα καο ο παντελιδης στη εκθεση στο dogfestival! χαχαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκούρκο ποια θα ειναι η διαρκεια φωτισμου στο ενυδρειο με το νεο φωτισμό?

Από τι ωρα θα ξεκιναει, με ποση ενταση και ποτε θα σβηνει εντελως?

Link to comment
Share on other sites

Παλικαρι μου φωτιστικο γυαλα και τα ζωντανα σου ειναι απιστευτα!!! Να σου ζησουν και να τα χαιρεσε!! Οσο για το ακουασκειπ ειναι απο τα καλυτερα που εχω δει !!!

ευχαριστω πολυ φιλε μου να σε καλα!!!!

Πολυ ομορφο!!! Θα γινει απιστευτο!!

μακαρι ευχαριστω!!!!

Καλουτσικος ο νεροχυτης σου μωρε....τουλαχιστον εβαλες ωραιο τραγουδι στο βιντεο!

Αυτος που ειπε για παντελιδη και παολα παρακαλειται στη συναντηση να φερει και του λουρι του :usd::usd::usd::lolu::lolu::lolu:

Θα συμφωνησω και με το βασιλη...κρυψε με ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΤΡΟΠΟ αυτο το καλωδιο πισω να μην ερθω με πριονια,μαχαιρια κτλ και το κοψω απο τη ριζα :death::death::ballistic:

οτι εχει γινει το χρωσταω σε εσας τους δυο ειστε διπλα μου συνεχεια σε σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκούρκο ποια θα ειναι η διαρκεια φωτισμου στο ενυδρειο με το νεο φωτισμό?

Από τι ωρα θα ξεκιναει, με ποση ενταση και ποτε θα σβηνει εντελως?

ξεκιναει 16:30 και σβηνει 01:00 και αναβουν 2 λαμπες με τα λεντ και ανα μια ωρα 3 και 3 λαμπες και με τον ιδιο τροπο σβηνουν

Link to comment
Share on other sites

Οτι εχει γινει το χρωστας στον εαυτο σου,που αγαπας αυτο που κανεις και ασχολεισαι μαζι του,χωρις να θυσιαζεις ουτε λεπτο απο τη συντηρηση/διατηρηση του,σε τηλεφωνα,κουτσομπολια,τριχες,βιντεακια,φωτο,ματιασματα,φτυαρισματα κτλ κτλ! :dj::usd:

Laaaaaaaadieeees :bigemo_harabe_net-131: παμε λιγο :phone:

Απολαυσε το γιατι εχεις κανει πραγματικα κατι πολυ ομορφο :thumbsu:

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

Πολυ πολυ ωραίο το ενυδρείο !!!! Το Moorish ειναι έρωτας!!!! συγχαρητήρια για το ενυδρείο πραγματικά απο τα πιο ομορφα !!!!!! Να το χαιρεσαι για καιρο !!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...