Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τα καλα σας λόγια όντως άνοιξαν δυο τρεις θέσεις για νεα κοραλια αλλα σκεφτομαι μήπως μην βαλω και δωσω τον χώρο στα κοραλια που εχω μέσα αλλα αν βρω κανένα ενδιαφέρον θα το βαλω :) ....

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε λυκουργο ωραίο το ενυδρείο σου και ωραία χρώματα. Τα θυμησε μου τον φωτισμό σου?

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο ρε λυκουργο ωραίο το ενυδρείο σου και ωραία χρώματα. Τα θυμησε μου τον φωτισμό σου?

Ευχαριστω!! Τ5 8χ39

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω!! Τ5 8χ39

Αν θυμάμαι καλά είχες ενα διάστημα τ5 νε λεντ μαζι? Για πες μου εντυπώσεις?
Link to comment
Share on other sites

σαν σύνολο ωραίο το αποτέλεσμα γιατι έδιναν τα ακτινικα που βάζω εγω ενα τόνο παραπάνω σε χρωματα σίγουρα θα ξανα βαλω απλα τωρα δεν εχω τον χρονο αν σκέφτεσαι αυτών των συνδυασμό να τον κανεις

Link to comment
Share on other sites

Λυκούργο τα ψαρακια ειναι αναγκαστικό για ζευγάρι η όχι ;;

Δεν γνωριζω αν ειναι ζευγάρι μια χαρά τα πανε τωρα θα δείξει στην πορεία αλλα τι εννοεις αναγκαστικό!

Link to comment
Share on other sites

τι παρουσιάσεις είναι αυτές?.. ααπαπα.. μαγευτικό! τα ψάρια σου είναι πανέμορφα!!! να τα χαίρεσαι!!! ..το κόκινο-μπλέ πλάσμα μπρωστά στο ενυδρείο και στην μέση τι είναι?.. ΥΓ. μετά απο τόσο καιρό που είχα να μπω στο φόρουμ σήμερα με στείλατε.. όλο όμορφα ενυδρεία και ψάρια βλέπω!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν γνωριζω αν ειναι ζευγάρι μια χαρά τα πανε τωρα θα δείξει στην πορεία αλλα τι εννοεις αναγκαστικό!

Ναι!!επειδή σκέφτομαι και εγω να βάλω πρεπει να το πάρω ζευγάρι;;;

Link to comment
Share on other sites

Ναι!!επειδή σκέφτομαι και εγω να βάλω πρεπει να το πάρω ζευγάρι;;;

Οχι φυσικα δεν ειναι απαραίτητο να παρεις δυο και δεν μπορεις να ξεχωρίσεις αρσενικό και θυληκο για να πεις οτι έκανες ζευγάρι

Link to comment
Share on other sites

τι παρουσιάσεις είναι αυτές?.. ααπαπα.. μαγευτικό! τα ψάρια σου είναι πανέμορφα!!! να τα χαίρεσαι!!! ..το κόκινο-μπλέ πλάσμα μπρωστά στο ενυδρείο και στην μέση τι είναι?.. ΥΓ. μετά απο τόσο καιρό που είχα να μπω στο φόρουμ σήμερα με στείλατε.. όλο όμορφα ενυδρεία και ψάρια βλέπω!!!

Ευχαριστω φίλε μου τραχηφιλια ειναι το κοραλι που ρωτάς

Link to comment
Share on other sites

Οχι φυσικα δεν ειναι απαραίτητο να παρεις δυο και δεν μπορεις να ξεχωρίσεις αρσενικό και θυληκο για να πεις οτι έκανες ζευγάρι

Σε ευχαριστω φίλε :) :)
Link to comment
Share on other sites

Εκπληκτικό το ζευγάρι να τα χαίρεσαι αν και χωρίς της Μόντι το ενυδρειο εξακολουθεί να δείχνει "παράδεισος" για τα ζωντανά σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Λυκουργοοοοο    100... :buttrock:

 

Να το χαιρεσαι ρε φιλε ειναι πανεμορφο το ενυδρειο....απο τα πιο ομορφα που εχω δει

 

Ευχομαι να το τερματισεις.. :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφα τα ψάρια Λυκούργο, να σου ζήσουν!

Link to comment
Share on other sites

Οντως πανεμορφα ψαρια. Ευχομαι και το δευτερο να σου βγει ησυχο προς τα κοραλια, και να το χαιρεσαι πολλα χρονια.

Link to comment
Share on other sites

Δυο πολυ ομορφα ψαρια να τα χαιρεσε και να παρακολουθεις...Λυκουργο.

Link to comment
Share on other sites

Ωραία ψάρια φίλε μου να τα χαίρεσαι.

  

Λυκουργοοοοο    100... :buttrock:

 

Να το χαιρεσαι ρε φιλε ειναι πανεμορφο το ενυδρειο....απο τα πιο ομορφα που εχω δει

 

Ευχομαι να το τερματισεις.. :buttrock:  :buttrock:  :buttrock:

  

Πανέμορφα τα ψάρια Λυκούργο, να σου ζήσουν!

  

Οντως πανεμορφα ψαρια. Ευχομαι και το δευτερο να σου βγει ησυχο προς τα κοραλια, και να το χαιρεσαι πολλα χρονια.

  

Υγιεστατα και Πανεμορφα, μπραβο Λυκο :thumbsu:

  

Μπράβο Λυκούργου πανέμορφα όλα

  

Δυο πολυ ομορφα ψαρια να τα χαιρεσε και να παρακολουθεις...Λυκουργο.

Ευχαριστω πολυ παιδιά να στε καλα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...