Jump to content

Σκιμμερ Serra 130 Nano


lilos lilos

Recommended Posts

Ωραια! Εμενα στο δικο μου που ειμαι overstock σε κοράλια (δεν βλεπεις ποια βράχο), καθαρίζω το κύπελο μια φορα την ημέρα. Για να δουμε το δικό σου.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

http://s1379.photobucket.com/user/dkoutsaftakis/media/Mobile%20Uploads/2014-12/VID_20141229_150409_zpsuknm8vh7.mp4.html ηθελα να βάλω σκιμμερ από την αρχή και ας μου έλεγαν να βάλω και να αρκεστώ σε εβδομαδιαίες αλλαγες νερού πιστεύω οτι ειμαι ποιο σίγουρος με το σκιμμερ γιατί έχω σκοπό στο μελλον να το φορτώσω, παρόλο που στο παρελθόν είχα στην κατοχή μου ένα ενυδρείο 250 λίτρα reef αλλά λόγον οικονομικών δυσχερειών δεν μπορούσα να το συντηρήσω ,και έτσι επέστρεψα με ένα νανο reef 35 λίτρα γιατί δυστυχώς δεν μπορώ να αποβάλω από την κατοχή μου τα ενυδρεία είναι μέσα στο dna!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - lilos lilos
Link to comment
Share on other sites

ηθελα να βάλω σκιμμερ από την αρχή και ας μου έλεγαν να μην βάλω και να αρκεστώ σε εβδομαδιαίες αλλαγες νερού πιστεύω οτι ειμαι ποιο σίγουρος με το σκιμμερ γιατί έχω σκοπό στο μελλον να το φορτώσω, παρόλο που στο παρελθόν είχα στην κατοχή μου ένα ενυδρείο 250 λίτρα reef αλλά λόγον οικονομικών δυσχερειών δεν μπορούσα να το συντηρήσω ,και έτσι επέστρεψα με ένα νανο reef 35 λίτρα γιατί δυστυχώς δεν μπορώ να αποβάλω από την κατοχή μου τα ενυδρεία είναι μέσα στο dna!!!!!!!!!

Έγινε επεξεργασία - lilos lilos
Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω το συγκεκριμενο σκιμερ σχεδον 1 χρονο σε 130 λτ ενυδρειο φουλ στο κοραλι και παει σφαιρα. Αλλαγες νερου κάνω 2 φορες το μηνα το 30 % του συνολικου όγκου.

Έγινε επεξεργασία - submarine1981
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...