Jump to content

Loykas


loykas..

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

δωσε πόνο φιλαράκι!!!! "κούρασε" μας όσο θες!!!! :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Συνέχισε να μας "κουράζεις" Λουκά! :hot: Το ευχαριστιόμαστε!

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου το ενυδρείο σου είτε με τις Τ5 είτε με τα led είναι υπέροχο.

 

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικα τα λεδ ευχομΑι να σε πανε όλα καλα!!!... Δείχνει πολυ όμορφο μπράβο σου !!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Λούκα πως βλέπεις να πηγαίνουν

τα κοραλια μετά την αλλαγή του φωτισμού?

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλύτερα είναι και βλέπω ποίο γρήγορη ανάπτυξη θα δούμε στην πορεία έχουμε δρόμο ακόμα

Link to comment
Share on other sites

Ωχχχχχχ...τωρα ειδα την αλλαγη που εκανες ρε λουκα μου στο φωτισμο!!

Να σου πω την αληθεια δεν ειμαι κ πολυ υπερ αλλα χεσ$%^κες κιολας,ενυδρειο σου ειναι οχι δικο μου :usd:  :usd:  :usd:

Να σου δωσω μια συμβουλη και ελπιζω να μην τη χριεαστεις....αν δεν εδωσες το παλιο σου φωτιστικο,μην το πουλησεις.Τουλαχιστον για ενα χρονο,μεχρι να εισαι σιγουρος για τα αποτελεσματα.Μη βρεθεις παλι στη θεση να ξοδευεις παλι χρηματα για να γυρισεις σε κατι που ηδη ειχες.

Απλα λεω,με τις καλυτερες προθεσεις και θαυμασμο για την ενυδρειαρα σου....

 

Οι φωτο ειναι πολυ καλες :thumbsu:

Ειδα και τις πιο πισω και εχεις ηδη σκιες στα κοραλια η' με ξεγελανε οι φωτο?

Εχεις και ωριμα μεγαλα κοραλια και θεωρω πως ισως θα ηταν καλυτερα να ειχες βαλει 4 η' 5 λεντ αντι για 3,ωστε να ειχες μεγαλυτερη καλυψη οχι μονο τωρα αλλα και στο μελλον που θα αναπτυσονται τα ηδη μεγαλα κοραλια σου.

 

Μακαρι να πανε ολα καλα και να γινει αλλη τοση η υφαλαρα σου φιλε :jig:

Link to comment
Share on other sites

Να σε καλά φίλε mad23 το παλιό φωτιστικό το έχω κρατήσει το ξέρω ότι είναι ρίσκο Τα Λέντ ηδη είναι αρκετα φαντασου στο φουλ δουλευουν στα 260w και επειδή φοβόμουν την απότομη αλλαγή τ5 σε λέντ τα έχω στα 150w ο κάθε φακός πιάνει γύρω στους 30 πόντους διάμετρο άμα δώσω στο τέρμα θα είναι ποίο φωτεινό τώρα σκιές ότι κάνει δεν θα το έλεγα παντός με τής τ5 τράβαγα καλύτερες φωτογραφίες εγώ πιστεύω θα πάει καλύτερα μέχρι στιγμής καλά πάει δεν έχω ούτε νεκρώσει ούτε αλλαγές στα χρώματα σε μερικά κοράλια τα βλέπω ποίο ανοικτούς πολιποδες εδώ θα είμαστε να στέλνω φωτογραφίες πως πάει

Link to comment
Share on other sites

Οχι βρε,γιατι να εχεις νεκρωσεις τοσο συντομα?

Αν ειναι να δεις κατι κακο(που δεν το ευχομαι) θα το δεις σε βαθος χρονου και σιγα σιγα.

Αρνητικες επιπτωσεις "στα μπαμ" θα εβλεπες αν ειχες υπερβαλει με την ενταση,οπου και θα τα εκαιγες.Αλλα επειδη ξερεις τι σου γινεται και φαινεται απο την εικονα του ενυδρειου σου,αυτο δεν υπηρχε περιπτωση να γινει :thumbsu:

 

Μακαρι και ευχομαι να πανε ολα καλα και πραγματικα χαιρομαι πολυ που κρατησες και το παλιο φωτιστικο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...