Jump to content

Loykas


loykas..

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 907
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Της ακροπορας το καγκελο γινεται εκει μεσα!

Εκπληκτικο ο βιντεο, μου εφτιαξε τη μερα!

Τι λεντ εχεις βαλει? Πηρες καποιο συστημα ετοιμο ή diy?

Link to comment
Share on other sites

Sorry, Λουκα αλλα το πρωι δεν ειχα χρονο να δω τα παλαιοτερα ποστ στο θεμα σου και τωρα ειδα την προεργασια που εχεις κανει με τον συνχομπυστα Κωστα για το φωτιστικο λεντ που εβαλες. 

 

Σε ρωταει ο Paul.austy γιατι κανεις αυτην την κινηση και πας απο Τ5 σε λεντ και του απαντας πως το κινητρο σου ειναι το αποτελεσμα που ειχε και εχει συνχομπυστας με τα συγκεκριμενα λεντ.

 

Μονο αυτο ειναι το κινητρο? Με τις Τ5 που ειχες (και δεν επαιζες με καποιο τυχαιο φωτιστικο αλλα της ΑΤΙ) δεν σε καλυπταν?

Ή το εκανες για καποιο αλλο λογο, π.χ. υψηλο κοστος σε ρευμα, και αλλαγη λαμπτηρων καθε 6μηνο ή χρονο?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή είχα τής redseamax και έχει καπάκι με αποτέλεσμα τα καλοκαίρια μου ανέβαζε τρελά την θερμοκρασία είχα πολύ εξάτμιση στό νερό και μου χάλαγε το ph και όχι μόνο αυτό είναι και τό ρεύμα και ότι κάθε 6 μήνες πρέπει να αλλάξω λάμπες και πιστεύω θα έχω καλύτερο αποτέλεσμα βέβαια αυτό θα το δείξει ο χρόνος μέχρι στιγμής καλά πάει

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά αν και με τα λέντ δεν μπορώ να τραβήξω καλό video

 

Σχετικα με αυτο που λες, διαβαζα ενα αρθρο σε ξενο φορουμ, για το ποσο δυσκολο ειναι να βγαλεις καλες φωτογραφιες και να τραβηξεις καλο βιντεο, οσο καλη μηχανη και αν εχεις, λογο λεντ φωτισμου.

 

Δυστυχως δεν απεικονιζεται στην φωτογραφια αυτο που πραγματικα βλεπεις απο κοντα.

Link to comment
Share on other sites

Λουκα το ενυδρειο συνεχιζει να ειναι απιστευτο

αλλα πιστευω πως εχεις χασει λιγο χρωμα

(δεν ξερω μπορει να φαινεται σε εμενα)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...