Jump to content

Cube 80*80*60


Mario

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 120
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Κάτι δεν μου κάθεται καλα.....

Για πες λίγο απο που θα μπαίνει το νερο και που θα είναι η αντλία επιστροφής;

Θα προτιμουσα χωρίς ΖΑ για να μπορείς να συμφοναρεις άνετα και να μην μαζεύει μουργα σε εκείνο το μέρος.

Και μια τελευταία ερώτηση, τα τζάμια είναι ρονταρισμενα ή απλά τροχισμενα;

Link to comment
Share on other sites

είναι ροντε!!!!! κυκλοφορία τα έχει από to skimmer etc όπως θα έπεφτε το νερό!!! λέω θα είναι πιο ωραίο με ΖΑ??? το νερό πάει από κει που είναι το skimmer και φεύγει από την άλλη μεριά!!~

Link to comment
Share on other sites

Στο μεσαιο μεγαλο διαμερισμα αν δεν αλλαξεις το δεξι τζαμι να περναει το νερο απο κατω για να κανει κυκλοφορια σωστη το νερο, τοτε απο την επιφανεια και κατω το νερο θα ειναι σχεδον στασιμο.ακομα κ αν πεφτει η εξοδος του σκιμερ απο τα αριστερα. Η αλλη λυση ειναι κυκλοφορητης μεσα στο μεσαιο.

Link to comment
Share on other sites

παιδιά επειδή έχω 5 κυκλοφοριτες το πολύ ο ένας θα πάει κάτω!!! όχι μου το κόλλησε ένα παιδί Παρασκευα τον λένε και είναι τις aqualoby με τα skimmer!!!

Link to comment
Share on other sites

φελιζολ στο κυβο απο κατω πρεπει να μπει ωποσδηποτε.το ενυδρειο Μαριε ειναι υπεροχω.

Link to comment
Share on other sites

ναι θα βάλω αλλά έλεγα κιόλας να μην βάλω τόσο επικίνδυνα είναι τα πράγματα??? ευχαριστώ Παναγιώτη!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδιά την Κυριακή θα γίνει το μεγάλο MPAM :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστώ παιδιά την Κυριακή θα γίνει το μεγάλο MPAM :bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72::bigemo_harabe_net-72:

φυσικά και θα γίνει το μπαμ πρώτον θα σου τραβήξω το αυτάκι σου και μετά θα σου το αδειάσω το νερό γιατί η σιλικόνη ακόμα δεν στέγνωσε καλά καλά! μετά θα σου βάλω το φελιζολ από κάτω οπός πρέπει!και μετά όλα τα λα με λίγα λογάκια θα μου φας την Κυριακή!κανόνισε να μου χεις πρωινό-μεσημεριανό-και από τη βλέπω βραδυνοοοοοοοοοο

Link to comment
Share on other sites

to βραδυνοο οοοο τα άλλα όχι !!!! μετά τις 5 θα είμαι!!! χαλαραααααα

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εύκολο κάποιος να με δανείσει μια αντλία επιστροφής μέχρι να έρθει η δικιά μου για 1-2 μέρες????? 6987258547!!!!!!! για επικοινωνία!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο μαριε! :bigemo_harabe_net-64:

καλο το ξεκινημα!εχεις πετυχει πολυ κ το στησιμο με δεδομενο οτι θα το βλεπεις απο παντου!

πολλες θεσεις για κοραλια και ανοιχτο για να μην ταλαιπωρηθεις πολυ με την κυκλοφορια.

θ'αφησεις καποια πλευρα να πιασει κοραλλινη η' θα βαλεις αφισα?

η' θα τις εχεις ολες καθαρες?

Link to comment
Share on other sites

ένα μεγάλο thx sto ΑQUALOBBY για την βοήθεια !!! το στήσιμο με κούρασε 3 ώρες μέχρι να καταλήξω πως θα το κάνω ... ε θα βάψω την πίσω μεριά μπλε αλλά θα την αφήσω να πιάσει και coralini και μπορεί να βάλω και καμιά ξένια..

Link to comment
Share on other sites

ε σαρκοφυτο και efylia είδες κάτι άλλο???

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...