Jump to content

Κάτι έγινε με τον Oscar ξαφνικά


Recommended Posts

Μπαααα εχει ακομη! Ετσι ειναι οι μεγαλες κιχλιδες!

Greetings from the dark side!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φιλε φτου φτου,το οσκαρ σου ειναι απ τα καλυτερα που εχω δει!Πολυ ωραια χρωματα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Corbil έγραψε:

Λίγο ακόμα και θα βρούμε πετρέλαιο!!!!:wacko::wacko::wacko:

 

 

IMG_0411.JPG

 

Είναι μικρό ακόμα και τώρα μπαίνει κατά κάποιον τρόπο στην εφηβεία και κάνει ότι του λέει η φύση του, θα στο σκάψει όλο και μετά θα το αφήσει και δεν θα ξανά ασχοληθεί για αρκετό καιρό και μετά πάλι τα ίδια, δεν υπάρχει ταίρι αυτή την στιγμή για να ασχοληθεί έντονα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πριν την τρέλα!

IMG_0395.JPG

 

Κατα τη διάρκεια της τρέλας

 

IMG_0411.JPG

 

Μετά την τρέλα

 

IMG_0412.JPG

 

IMG_0413.JPG

 

Πολύτιμες οι συμβουλές σου αγαπητέ φίλε Force. Πλέον επικρατεί πλήρης ηρεμία. Λες και του αγόρασα κρεβάτι είναι οι πέτρες. Το βράδυ πάει και κάθεται σε μια μια απο τις 2 γωνίες και την αράζει εκεί. Πρεπει να παω στη μάντρα μου να βρω flat πετρες λάβας γιατι δε μου αρέσει το χρώμα αυτών που τσίμπησα πρόχειρα απο την αυλή μου.

 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 47 λεπτά, το μέλος Corbil έγραψε:

 

IMG_0413.JPG

 

Πολύτιμες οι συμβουλές σου αγαπητέ φίλε Force. Πλέον επικρατεί πλήρης ηρεμία. Λες και του αγόρασα κρεβάτι είναι οι πέτρες. Το βράδυ πάει και κάθεται σε μια μια απο τις 2 γωνίες και την αράζει εκεί. Πρεπει να παω στη μάντρα μου να βρω flat πετρες λάβας γιατι δε μου αρέσει το χρώμα αυτών που τσίμπησα πρόχειρα απο την αυλή μου.

 

 

 

Μία πέτρα αρκεί δεν χρειάζονται 2 

Αυτή μου αρέσει καλύτερα από την άλλη και είναι και θαμμένη ωραία, είναι μια χαρά και περίπου στο χρώμα του χαλικιού σου, άσε την μέσα και μην την ξαναβγάλεις, μην βάλεις πέτρα λάβας θα χτυπήσει το στόμα του και θα τραυματιστεί, πέτρα Καρύστου βάλε λεία όσο μπορείς, γιατί θα την τρίβει με το στόμα του κάνουν μια χαρακτηριστική κίνηση πηγαίνοντας από πάνω κάθετα και με το στόμα του την καθαρίζει, οποιοδήποτε προεξοχή θα το πληγώσει, 

Τώρα που υπάρχει η πέτρα θα το δεις να πηγαίνει γύρω γύρω για να προσπαθεί να την ξεθάψει, δώσε του χώρο να μπορεί να κινείται για να το κάνει αυτό, είναι από τις κινήσεις για προετοιμασία του χώρου του.

Έγινε επεξεργασία - Force
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καρύστου ήθελα απο την αρχή να βάλω που έχει ποιο σκούρα χρώματα....

Link to comment
Share on other sites

Δεν χρειάζεται σκούρα και αυτή που έχεις είναι πολύ καλή, αρκεί να είναι λεία

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...