Jump to content

Lykourgos Reef!!!!!!!!


lykourgos

Recommended Posts

Φιλαρακι ειναι ονειρο!!! Πολλα μπραβο και απο εμενα :)

Link to comment
Share on other sites

 

Λυκουργο φανταστικο το ενυδρειο σου και τα κοραλακια σου τελεια

 
 
 
Link to comment
Share on other sites

Λυκουργο φανταστικο το ενυδρειο σου και τα κοραλακια σου τελεια

  

Φιλαρακι ειναι ονειρο!!! Πολλα μπραβο και απο εμενα :)

Ευχαριστώ παιδιά να χαίρεστε και τα δικά σας!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ασε με να μαντεψω...........το ενυδρειο σου ειναι φωτογραφια διπλα στον ορισμο της φρασης simplicity rules!
Μαγεια,πραγματικα μπραβο σου.
Μιας κι εχει περασει αρκετος καιρος,πως πανε τα νιτρικα με τοσο ταισμα και χωρις biopellets?

Έγινε επεξεργασία - ALKIBIADHS2014
Link to comment
Share on other sites

Τα νιτρικά είναι στα 2 και φωσφορικά 0 σταθερά το μαγνήσιο που μέτρησα πριν δυο μέρες είχε πέσει πολύ και ξεκίνησα να ρίχνω για να το ανεβάσω

Σ ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια..

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

καλησπερα σε ολη την παρεα το ενυδρειο περασε αλλο ενα καλοκαιρι χωρις κανενα προβλημα και σχεδον στο αυτοματο μιας και ελειπα πολυ απο το σπιτι σημερα μετα απο αλλαγη εβγαλα και 3-4 φωτογραφιες 

 

20150830_203834_zpsqz5dadef.jpg

 

20150830_203827_zps6ke6jcgy.jpg

 

20150830_203824_zpsjmrldutz.jpg

 

20150830_203820_zpsecivdhrv.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Αρα ολα καλα μετα τις διακπες,πολυ καλο ,λες να μεινει στο αυτοματο?

Link to comment
Share on other sites

Αρα ολα καλα μετα τις διακπες,πολυ καλο ,λες να μεινει στο αυτοματο?

Όλα καλά πήγανε δεν ξέρω γενικά άμα μείνει το ενυδρείο λόγο περιορισμό χρόνου...

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά πήγανε δεν ξέρω γενικά άμα μείνει το ενυδρείο λόγο περιορισμό χρόνου...

Αυτο δεν μου αρεσει αστο τοτε να παει μονο του γιατι ειναι κριμα ρε συ.

Link to comment
Share on other sites

Υπεροχο οπως παντα :thumbsu:

 

Τετοια ενυδρεια τα εχει αναγκη το χομπυ φιλε, μην το παρατησεις

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά πήγανε δεν ξέρω γενικά άμα μείνει το ενυδρείο λόγο περιορισμό χρόνου...

 

Λυκο μη μου λες τετοια και πάθω συγκοπή!

 

Ειμαι τόσες μερες και πλακώνομαι με συμφορουμιτη  ( εδω :   http://www.aquazone.gr/forums/topic/100839-%CE%BA%CF%8C%CF%83%CF%84%CE%BF%CF%82-%CE%B8%CE%B1%CE%BB%CE%B1%CF%83%CF%83%CE%B9%CE%BD%CE%BF%CF%8D-%CE%B5%CE%BD%CF%85%CE%B4%CF%81%CE%B5%CE%AF%CE%BF%CF%85/page-2#entry1060817   post 23)  και εσυ του δίνεις δίκιο!

 

Το ενυδρείο το κρατάς !

 

 Είναι διαφήμιση του Aquazone!

 

Τέτοια στολίδια πρέπει να υπάρχουν !

 

Τέλος !

Link to comment
Share on other sites

φίλε, λείπεις δε λείπεις, τρένο πάει το ενυδρείο! :)

 

το άλλο δεν το σχολιαζω .. δεν θα θελα με τίποτα να λείπει αυτό το ενυδρείο απο το forum..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια πραγματικά ευχαριστώ πολύ για τα καλα σας λογια ο λόγος που το σκέφτομαι κάποιες φορές είναι ο χρόνος γιατι το κόστος συντήρησης δεν είναι είναι μεγαλο.

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε Λυκουργο!!!Τι ειναι αυτα που μας κανεις?Πρωτα βλεπουμε τις πανεμορφες φωτο απο την ενυδρειαρα σου και μετα μας λες τετοια?Εξαιτιας αυτου του ενυδρειου και αλλων τετοιων ενυδρειων εμπνευστηκαμε πολλοι εδω μεσα να ασχοληθουμε με την θαλασσα.Θα ειναι μεγαλο κριμα να χαθει τετοιο στολιδι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελα πες την αληθεια,μας κανεις πλακα!
Ρε λυκουργο μεγαλη αμαρτια θα κανεις.
Καταρχην το πραγματικα φοβερο ενυδρειο σου με ολη αυτη την απλτοτητα που το δικρινει αποτελει οδηγο και δασκαλο για ολους οσους παλευουν με απαιτητικες ρουτινες και αχρειαστα μερη αξοπλισμου.
Μην το διαλυσεις................................θα κανεις εγκλημα κατα τα της ενυδρειακης κοινοτητας.
Μην κανεις αλλαγες καθε 15 μερες(ουτε εγω εκανα,τις θεωρω στρεσογονες αλλα βεβαια εγω ειχα αντιδραστηρες ασβεστιου και δεν χρησιμοποιουσα balling).
Κανε μεγαλυτερες αλλαγες μια φορα τον μηνα(θα στρεσαρεις τα ζωντανα σου μια φορα κι οχι 2 καθε μηνα),ειλικρινα προσωπικα ειναι το προτιμοτερο.
Τι να πω................αμαρτια παλικαρι,ελα μην το κανεις.

Link to comment
Share on other sites

Τι έγινε βρε παιδια? 10 μέρες έλειπα και μόλις γύρισα διαβάζω για διάλυση ενυδρείων? Έλα Λυκούργο πες την αλήθεια! Δεν το σκέφτεσαι αυτό σοβαρά έτσι? Αν το οικονομικό δεν είναι ιδιαίτερο θέμα θα τη βρεις την άκρη με το χρόνο. Το ενυδρείο πάει τρένο και είναι υπέροχο! Μη το διαλύσεις...

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...