Jump to content

Συνάντηση 13 Ιουνίου


lykourgos

Recommended Posts

Μέσα και εμείς!!!

Δεν καταφέραμε να έρθουμε την Κυριακή στο swap και είχα την εντύπωση ότι δεν θα γίνει άλλη συνάντηση μέσα στο μήνα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγω νομιζα οτι δεν θα γινει συναντηση επειδη καναμε το swap......

 

:bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω ετσι νομιζα και τωρα εχω ταξει στη γυναικα βολτα...

 

Α ρε παιδια..πειτε το νωριτερα.Τωρα πως το αλλαζεις αυτο?

Θα προσπαθησω..

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη φέρνεις και τη γυναίκα μαζί....

Το πολύ πολύ να έρχεστε μαζί από εδω και πέρα!!!!

Έγινε επεξεργασία - mary74
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θελεις να την ψησεις εσυ? Γιατι εγω ειλικρινα δεν τα καταφερνω. Την παρακαλαω να ερθει μια φορα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχχχ άντε να δώ πως θα τα κανονίσω πάλι με τη δουλειά. Θα δούμε...

Link to comment
Share on other sites

Πες της να περάσετε για λίγο πριν τη βόλτα .... μπορει και να μην πάτε πουθενά μετά. Θα ψηθεί μόνη της!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις σχολάσω έρχομαι απευθείας με Πέτρο μαζί σαφώς  :jig:  :jig:  :jig:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μόλις σχολάσω έρχομαι απευθείας με Πέτρο μαζί σαφώς  :jig:  :jig:  :jig:

 

Μιχάλη καλησπέρα, επίτρεψε μου επειδή έχω ακούσει από πολλούς φίλους για προβλήματα με τις συζύγους τους για το χόμπυ αλλά και για τις συναντήσεις μας. Λοιπόν φίλε μου σε καλώ να 'ρθετε μαζί όποτε ευκαιρείς να δείτε τα 8 ενυδρεία μου στο σπίτι ώστε μετά απ' αυτό ότι και να προτείνεις για το σπίτι σου θα θεωρείται ''αμέλεια'' κι όχι ''κακούργημα'' ! ! ! ! ! ! ! Φέρε την σε μία τουλάχιστον συνάντηση να δει ιδίας όμασι  πόσες και πόσοι μαζευόμαστε και περί τίνοσ συζητάμε.

 

Υ.Γ. Σκέψου μετά απ' όλ' αυτά να μ' εμπιστευτείς και να κάνει η γυναίκα σου φίλες συνχομπίστριες μας και να ζητά να 'χει στο σπίτι το προσωπικό της ενυδρείο βάσει της αρεσκείας της ! ! ! ! ! ! ! ! !  :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193: :bigemo_harabe_net-193:

Link to comment
Share on other sites

Καλά κρασιά, δουλεύω αυτό το Σάββατο

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΑΙ! είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω οτι σε αυτη τη συνάντηση.....πάλι δε θα είμαι. Ξέρω οτι για κάποιους θα είμαι ενοχλητικός γι' αυτο λέω οτι είμαι στην ευχάριστη θέση να το ανακοινώσω. Παρ' όλα αυτά, κάποια στιγμή θα σκάσω μύτη και θα περάσουμε καλά, θα σας λέω ανέκδοτα, θα σας πειράζω, θα με κερνάτε μπύρες όλο το βραδυ κτλ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Οταν ερθει αυτη η στιγμη θα σε παρακαλουσα να το ξερω απο πριν.Μην ερθεις εσυ και δεν ερθω εγω..Σου χρωσταω κερασμα!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΙ ΝΑΙ! είμαι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσω οτι σε αυτη τη συνάντηση.....πάλι δε θα είμαι. Ξέρω οτι για κάποιους θα είμαι ενοχλητικός γι' αυτο λέω οτι είμαι στην ευχάριστη θέση να το ανακοινώσω. Παρ' όλα αυτά, κάποια στιγμή θα σκάσω μύτη και θα περάσουμε καλά, θα σας λέω ανέκδοτα, θα σας πειράζω, θα με κερνάτε μπύρες όλο το βραδυ κτλ.

 

Ελα εσυ και αυτο κανονιζεται! 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δυστηχος δουλευω 15:00-23:00 σημερα... Καλα να περασετε :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έρχομε με δάφνιες για όποιον θέλει .

Link to comment
Share on other sites

Λογο οτι η ανακοινωση εγεινε πολυ αργα για τη συναντηση, η παρεα μας δεν τη λες και μικρη.

Γυρω στα 15 ατομα. Καφεδακι, μπυριτσα, χαβαλε.

Link to comment
Share on other sites

Δεν τα κατάφερα τελικά. Δεν πειράζει τον άλλο μήνα σίγουρα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...