Jump to content

Recommended Posts

Βάλε έναν προβολέα metal halide να χτυπάει την γωνιά που δεν έχει άλγη και άσε το έτσι :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

On 20/8/2017 at 1:05 ΜΜ, το μέλος AgMa έγραψε:

Βάλε έναν προβολέα metal halide να χτυπάει την γωνιά που δεν έχει άλγη και άσε το έτσι :thumbsu:

Δυστυχώς στο διάστημα των δεκαπέντε ημερών πού έλειψα, άλλαξαν πολλά πράγματα μέσα στο ενυδρείο. Αλλά η γωνία (μόνο) είναι όπως πριν. :)

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος AgMa έγραψε:

Εννοείς προς το κακό να υποθέσω;

Δυστυχώς ναι. Τις δύο τελευταίες μέρες (πριν γυρίσω) ο κυκλοφορητής που είχα, για κάποιο λόγο έπεσε χαμηλά, και ξήλωσε σε πολλά σημεία το γρασίδι.

Ξενέρωσα τόσο πολύ που το έβγαλα όλο. Δύο μέρες τώρα προσπαθώ να κολλήσω τη moss για να μην το αφήσω ξερό νταμάρι.

 

Link to comment
Share on other sites

Για να σε παρηγορήσω,αν δεις πως εχει γινει το δικο μου μετα απο τοσους μηνες που εχω να ασχοληθω μαζι του θα αλλαξεις γνωμη για το δικο σου. αχαχαχαχα :P:bigemo_harabe_net-162:

Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος rastafarian έγραψε:

Για να σε παρηγορήσω,αν δεις πως εχει γινει το δικο μου μετα απο τοσους μηνες που εχω να ασχοληθω μαζι του θα αλλαξεις γνωμη για το δικο σου. αχαχαχαχα :P:bigemo_harabe_net-162:

Εκείνο που μου τη σπάει περισσότερο ρε Κώστα είναι που όλα συμβαίνουν αυτές τις δέκα- δεκαπέντε μέρες που πάμε για να ξεκουραστούμε.:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εμενα εγινε σε διαστημα μηνων οχι ημερων αχαχαχαχαχαχ.

Και οχι μονο το ενα ενυδρειο,αλλα ολα.

Βεβαια το φουλ φυτεμενο πηγε περιπατο :P

Link to comment
Share on other sites

Γενικά παρατηρώ ότι όλοι κάποια στιγμή λόγω υποχρεώσεων ή μειωμένου χρόνου, τρώμε μια φάπα απ' το ενυδρείο, ξενερώνουμε για λίγο διάστημα και μετά επιστρέφουμε ξανά δυναμικά.

Και ξανά αυτός ο κύκλος :hehe

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...