Jump to content

Discus-cube


manos23

Recommended Posts

πριν 1 λεπτό, το μέλος manos23 έγραψε:

Στρατο μου πραγματικά επειδή με ξέρεις δεν με ενδιαφέρει να μου σχολιάσουν πραγματικά με ενοχλεί όμως να μπαίνουν και να μου γράφουν στο ποστ μου μόνο αρνητικά και τίποτα άλλο και όταν ξεκινάω να ανεβάζω το ενυδρείο φωτογραφίες που είναι το πραγματικό θέμα να μπαίνουν τα ίδια άτομα και εκεί που πρέπει να πουν την γνώμη τους που είναι ένα είδος που δεν γνωρίζω να μην το κάνουν.

Μη χαλιεσαι ρε.Επειδη σε ξερω γι αυτο στο λεω.Τα σχολια θα ερθουν ουτως η αλλως.Χαλαρα 

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 395
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

πριν 3 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Να σου πω κατι..? Στο fb θα επαιρνες πολλα like αλλα προσωπικα τα βλεπω ανουσια,απλα ενα νουμερο,τιποτα παραπανω.Ουτε καν ιστορικοτητα.

 

Μου αρεσει να εμβαθυνω σε αυτο που κανω και αυτος ειναι ο λογος που εγω επιλεγω να γραφω σε αυτη την κοινοτητα γιατι συμπαθω,σεβομαι και με νοιαζει η γνωμη του Γιαννη,του Κωστα,του Σταθη,του Ηρακλη,του Θοδωρη,του Χρηστου,του Δημητρη και καποιου φιλου που μπορει να μην γνωριζω αλλα μεσα απο μια συζητηση που μπορει να ξεκινησει,να μαθω κατι και απο αυτον.Ισως ειναι και μπουρδα,θα την αγνοησω..

Δεν τα ξερω ολα,ακουω,διαβαζω,δοκιμαζω και βελτιωνομαι.Ισως καμια φορα μπορεσω να βοηθησω και καποιον αλλο.

Δεν περιμενω κατι παραπανω ουτε like.

Θελω οταν γραφτει κατι να υπαρχει.Μπορει εκεινη την στιγμη να ειναι κατι χαμηλο και αθορυβο που θα ειπωθει.Μετα απο καιρο αν το ξαναδιαβασω ισως το καταλαβω λιγο καλυτερα.

 

Αν θελεις την γνωμη μου (για ολους το λεω) το προβλημμα που αναφερεσαι ξεκιναει οταν νομιζει καποιος οτι "εφτασε" καπου..Ειτε ασχολειται 40 χρονια ειτε 2 μηνες.

Αυτο ομως μπορει να το διορθωσει μονο ο ιδιος και κανενα φορουμ,καμια κοινοτητα και κανενας αλλος δεν ειναι υπευθυνος ουτε μπορει να τον βοηθησει.

"Αστυνομια" υπαρχει για τα χοντρα,τα αλλα δεν μπορει να τα διορθωσει κανενας παρα μονο ο καθε ενας τον εαυτο του και δεν χρειαζεται για το επιπεδο και την παιδεια της Ελληνικης ενυδρειακης κοινοτητας να φορτωνουμε ευθυνη σε μια μεριδα ανθρωπων που καλουνται να μαζεψουν τα αμαζευτα.

Χαχαχαχα πραγματικά είδες να ζητάω like?

Όπως είπα και στον Στρατο το θέμα είναι τα άτομα που υποτίθεται ότι είναι παντογνώστες του είδους και ασχολούνται χρόνια με τους δίσκους όπως μου έκαναν την ανάλογη επίθεση διαφωνώντας με το εγχείρημα μου η λογική λέει Ότι πρέπει να γίνει το ίδιο και μετά ψάρια που έχω βάλει Γιατί εγώ που δεν ξέρω καλά το είδος πως θα μάθω εάν δεν μου σχολιάσουν την επιλογή των ψαριών?

Και η ενότητα που έχω ποστάρει νομίζω λέγεται δίσκοι Όχι φτιάξε την σωστή  γυάλα με τα γούστα και τα πιστεύω του κάθε δήθεν παντογνωστη!

Link to comment
Share on other sites

εμενα παντως μου αρεσανε τα δισκακια και μόνο, ... θα προτιμουσα και μια ολοκληρη του ενυδρειου ή ενα βιντεο ετσι να τα χαζεψουμε λιγακι στο σύνολο...

να τα χαιρεσαι και μη χαλιεσαι για κανεναν...

Link to comment
Share on other sites

πριν 12 λεπτά, το μέλος Δίας έγραψε:

Μη χαλιεσαι ρε.Επειδη σε ξερω γι αυτο στο λεω.Τα σχολια θα ερθουν ουτως η αλλως.Χαλαρα 

Καλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας απλά σπαστικα στο θέμα ότι όποιοι κραζανε και ξέρεις τι εννοώ τους έβλεπα στο θέμα μου και δεν σχολίασα το πραγματικό θέμα αλλά πχ έαν ξεκινήσουμε να διαφωνούμε αυτοί την στιγμή ξέρεις πολύ καλά δεν θα προλαβαίνουμε να τους απαντάμε.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος gmarbel έγραψε:

εμενα παντως μου αρεσανε τα δισκακια και μόνο, ... θα προτιμουσα και μια ολοκληρη του ενυδρειου ή ενα βιντεο ετσι να τα χαζεψουμε λιγακι στο σύνολο...

να τα χαιρεσαι και μη χαλιεσαι για κανεναν...

Θα ανεβάσω πολύ σύντομα Γιατί αυτές μου τις στέλνει το άτομο που έχει αναλάβει την διατροφή τους επειδή λείπω ταξίδι.

Σε λίγες μέρες θα τραβήξω ολόκληρη φωτογραφία που θα γυρίσω.

Σε ευχαριστώ πολύ.

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος manos23 έγραψε:

Καλά δεν με ενδιαφέρει κιόλας απλά σπαστικα στο θέμα ότι όποιοι κραζανε και ξέρεις τι εννοώ τους έβλεπα στο θέμα μου και δεν σχολίασα το πραγματικό θέμα αλλά πχ έαν ξεκινήσουμε να διαφωνούμε αυτοί την στιγμή ξέρεις πολύ καλά δεν θα προλαβαίνουμε να τους απαντάμε.

Μα αληθεια,περιμενεις απο αυτους που λες σχολιο που να σε νοηθησει να βελτιωθεις;Αστο εδω.Ενημερωνε το θεμα σου κι αστα τα αλλα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος Δίας έγραψε:

Μα αληθεια,περιμενεις απο αυτους που λες σχολιο που να σε νοηθησει να βελτιωθεις;Αστο εδω.Ενημερωνε το θεμα σου κι αστα τα αλλα

Έχεις χίλια δίκια.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον φιλε ,θα σ πω κ εγω μια οπτικη που ισως δεν την σκεφτηκες.οταν ξεκινας ενα θεμα ριχνοντας στην μουρη του αλλουνού (εμπειρους που εχεις διπλα σου ,νινταλ απο πανω σου κ.α )εγω τουλαχιστον καταλαβαινω οτι κ να μιλατε εσεις εγω σας....!!τωρα οταν πχ σ ρωταω κατι κ απαντας μ δυο γραμμες ,ενω σ αυτους που λες οτι σ ενοχλούνε γραφεις δυο σελιδες,εγω κ παλι καταλαβαινω οτι αυτο ειναι που ψαχνεις ,οποτε θεωρω ενοχλητικο σ σενα το να γραψω.βεβαια επειδη δεν γνωριζόμαστε μπορει να κανω κ λαθος.οποτε θα σ πω την γνωμη μου θεωρώντας οτι εγω εσφαλα κ οτι εσυ παρεξηγηθηκες.για τα ψαρια σου εύχομαι να τα χαίρεσαι κ να τα δεις οπως θελεις.εμενα προσωπικα δεν μ αρεσει ουτε το σχημα ουτε το pattern αλλα αυτα οπως ξερεις ειναι γουστα.γιατο συνολο με το ενυδρειο κ τα ψαρια περιμενω να γυρισεις απο εκει που βρισκεσαι κ να μας το παρουσιασεις.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ενταξει παιδια ελεος πια!

Να ειμαστε ρεαλιστες!!

Παντα ειμαι ευγενικος και μεσα στους κανονες του φορουμ αλλα νομιζω οτι καποιοι θεωρουν οτι ειναι τσιφλικι τους και οτι θα κανουν και θα συμπεριφερονται οπως θελουν..

Τι ειρωνιες και τσαμπουκαδες ειναι αυτες;

Ειναι μεσα στους κανονες του φορουμ;

Γιατι αν ειναι να το κανουμε ολοι!!

Ρεζιλι των σκυλιων εχουμε γινει γι'αυτο και η επισκεψιμοτητα στο θεμα σου φιλε Μανο!!

Για κανενα αλλο λογο γιατι με μισες δημοσιευσεις υπαρχουν θεματα στους δισκους με πολυ περισοτερες επισκεψεις...

Και αναρωτιεμαι;

Τι παει να πει αυτο φιλε Μιχαλη; :

πριν 2 ώρες, το μέλος argy1 έγραψε:

Περισσοτερο νομιζω θα επρεπε να σε απασχολουν οι "δισκαδες" και η συμπεριφορα τους παρα το φορουμ.

Παει να πει οτι μπορουμε να βαλουμε καμμια δεκαρια φροντοζες σε κυβο με τις διαστασεις του φιλου Μανου χωρις να υπαρχουν αντιδρασεις απο τους "αφρικανους";;;

 

Λοιπον για να βαλουμε τα πραγματα σε μια λογικη βαση..

Δεν νομιζω να πιστευει καποιος οτι το ιδιο κοπαδι μπορει να ζησει και να ειναι υγιες και οπως πρεπει στα ιδια λιτρα απο 3 μηνων μεχρι το τελος της ζωης τους!!

Αν αυτο φαινεται περιεργο σε μερικους να αναλογιστουν αν ενας ανθρωπος μπορει να ζησει απο την αρχη της ζωης του μεχρι το τελος στο βρεφικο δωματιο του και να κοιμαται μεσα στην κουνια του...

 

Οσον αφορα το ενυδρειο σου..

 

Τα ψαρια σου ειναι πολυ ομορφα!!

Τελεια σχεδον σχηματικα..

Και μοιαζουν υγιεστατα..

Αλλα δεν θα πρεπει να παραβλεψεις οσα γραφτηκαν σαν συμβουλες στην αρχη του θεματος σου γιατι ολα αυτα θα αλλαξουν γρηγορα...

Και σε παρακαλω μια φωτο απο ολο το ενυδρειο θα βοηθουσε πολυ!!

Απλα νομιζω ειναι τα πραγματα..

Απο εκει και περα εγω ξερω οτι οποιος θελει να μαθει ρωταει (οπως και εγω αρκετες φορες) και εφοσον υπαρχει μια παρουσιαση ενυδρειου τα σχολια απο οποιαδηποτε κατευθυνση θα πρεπει να ειναι ανεκτα (αν δεν ξεφευγουν απο τους κανονες του φορουμ)..

Αλλιως ποιος ο λογος της παρουσιασης;;

Καλη αρχη και παλι!!

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@stathis spithas Τι ακριβως ειναι αυτο που θελεις να κανεις και εσυ και σε εμποδιζουμε;

 

 

*Αυτο παει να πει οτι θα στο πω μια θα στο πω δυο.Αν εσυ θες να το κανεις θα σταματησω να σου γραφω και δεν θα συμμετεχω αλλο.Δεν μπορω να ερθω σπιτι σου να παρω τις φροντοζες με το ζορι και να τις παω σε ασυλο και ουτε με κραξιμο και με ειρωνια θα σε επαναφερω στον ισιο δρομο.Με την συμμετοχη μου ή με την αποχη μου θα φροντισω να λαβεις το μηνυμα.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν με εμποδιζετε σε τιποτα εμενα μην φοβασαι Μιχαλη..

Για μενα ειναι ολοι ιδιοι-ισοι..

Ειτε μελη ειτε συντονιστες ειτε διαχειριστες..

Οσον αφορα την εξηγηση χαιρομαι γιατι συμφωνουμε...

Απλα παρακαλω να ειμαστε ρεαλιστες!!

Κατα την γνωμη κανενας "δισκας" δεν την "επεσε" στον φιλο Μανο...

Οι ειρωνιες και ο τσαμπουκας ξεκινησαν απο αλλου!!

 

Μπορω να δεχτω καποιος να ειναι φιλος με καποιον αλλο(ή για οποιουσδηποτε αλλους λογους) να μην τον "κραζει" (με χιλιαδες εισαγωγικα)..

Αλλα δεν μπορουμε να βαπτιζουμε το ασπρο μαυρο κανοντας ντου σε αυτους που λενε το σωστο!!

Εκει υπαρχει ο εγωισμος και ο παραλογισμος μαζι!!

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αφου λοιπον ξεκαθαρισαμε το γεγονος οτι συνφωνουμε με τις αναγκες των δισκων,αν ξαναδιαβασεις την τοποθετηση μου Εδω και την αιτιολογηση του 'γιατι δεν πηγε το θεμα μου καλα' θα δεις οτι ειπα με παρα πολυ κομψο τροπο στον Μανο οτι εδω ειναι φορουμ και δεν αρκουμαστε στα like των αδαων μελων αλλα θελουμε να εμβαθυνουμε και να γινουμε σωστοι χομπιστες.

Αρα λοιπον το οτι δεν πηγε καλα το θεμα,εχει να κανει με τους πιο ειδικους απο εμενα σε αυτο (δισκαδες) και αν προσεξες την λεξη φτασμενοι την χρησιμοποιησα οχι μονο για αυτους που ασχολουνται 40 χρονια αλλα και για 2 μηνες.

 

Δεν καταλαβαινω γιατι το παρεξηγησες..Δεν αναφερθηκα συγκεκριμενα σε καμια μεριδα ανθρωπων στην οποια μπορει να θεωρεις οτι ανηκεις.Μιλησα γενικα για οποιον ειναι απολυτος και επιμενει οτι τα ξερει ολα. ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος argy1 έγραψε:

Δεν καταλαβαινω γιατι το παρεξηγησες..Δεν αναφερθηκα συγκεκριμενα σε καμια μεριδα ανθρωπων στην οποια μπορει να θεωρεις οτι ανηκεις.Μιλησα γενικα για οποιον ειναι απολυτος και επιμενει οτι τα ξερει ολα. ;)

Αμα διαβασεις και εσυ προσεκτικα θα δεις οτι δεν παρεξηγηθηκα για κατι που "ειπωθηκε" για εμενα!!

Ο τροπος με πειραξε!!

Μιλησα και εγω γενικα για μια συμπεριφορα ανθρωπων (οχι προς το μερος μου) που δεν θεωρω προσωπικα οτι ανηκω και δεν δεχομαι βαπτισια κανενος!!;)

Έγινε επεξεργασία - stathis spithas
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μανο... εαν εγραφες εξ αρχης οτι θα βαλεις 10 γκαπυ στον κυβο σου δεν πιστευω κανενας να σου ελεγε κατι..... δευτερων το οτι θελεις να στησεις προσωρινα ενα δισκαδικο και αυτο δεν το λες μια καλη ιδεα μια που εχουν καποιο κοστος καο ας ειναι και εκτροφειου και παλι δεν το λες γκαπυ απο αποψη δυσκολιας. τριτον το οτι γνωριζεις καποιους εμπειρους δισκαδες δεν θελει να πει οτι και εσυ εχεις αναλογη εμπειρια περι του θεματος. Το να καθισει καποιος και να σου γραφει ο τι ωραια ψαρια το θεωρω αχρηστο ως ανωφελω...ουτε καν μια γενικη του ενυδρειου δεν υπαρχει αλλωστε για να σχολιαστει το ολο συνολο....πραγματικα δεν καταλαβαινω το τη ακριβως θελεις να σχολιαστει και στο κατω κατω εαν θελεις κατι συγκεκριμενο να ρωτησεις...ρωτα και εδω ειμαστε.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1. Σαλαμίνα και ταξίδι... ΠΝ μου "μυρίζει" (σωστά; ).

2. Αναρρωτήθηκες... γιατί ΔΕΝ έγινε κάποιο σχόλιο, για τις φωτογραφίες που έβαλες... και ερωτώ...

...Ας υποθέσουμε ότι εγώ βλέπω σε αυτές τις φωτογραφίες, κάτι αρνητικό στα ψάρια που αγόρασες και το γράψω... τι θα κάνεις τώρα; Θα τα επιστρέψεις στο κατάστημα;

Ας υποθέσουμε ότι... βλέπω κάτι στο ενυδρείο που το θεωρώ λάθος (πχ. τον βυθό σου)... τι θα κάνεις; Θα το "ξεστήσεις" και θα το "στήσεις"... από την αρχή;

Η ουσία είναι άλλωστε, να γίνει κάτι ΠΡΙΝ... όχι κατόπιν εορτής. 

3. Αντί να "αντιστέκεσαι" στην διαφορετική άποψη... προσπάθησε να προβληματιστείς και να βρεις το ζητούμενο.

Γιατί να έχει διαφορετική άποψη, από την δική σου; Που την "στηρίζει"; Τα επιχειρήματα του έχεις την ικανότητα (γνώση, εμπειρία κλπ.)... και μπορείς να τα "ζυγίσεις", ώστε να τα "απορρίψεις";

ΔΕΝ νομίζω ότι είναι σωστό να θεωρείς ότι... οποιοσδήποτε διαφωνεί με αυτό που κάνεις, ότι έχει μένος απέναντί σου. Το ύφος των απαντήσεων σου δείχνει, σαν να δίνονται... με αυτόν το τρόπο.

4. Βάλε μερικές γενικές φωτογραφίες... που ζητήθηκαν ήδη.

5. Τα ψάρια... δείχνουν να είναι καλά εκ πρώτης όψεως.-

 

ΥΓ. Να έχεις στο νου σου ότι... υπάρχουν και κάποιοι που ΔΕΝ μπαίνουν στο διαδίκτυο καθημερινά. Π.χ. εγώ μπαίνω μόνο από τον υπολογιστή και η τελευταία μου "αποτοξίνωση"... ξεπέρασε του 2,5 μήνες.-

Έγινε επεξεργασία - diskus fan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 23/10/2017 at 8:13 ΜΜ, το μέλος diskus fan έγραψε:

1. Σαλαμίνα και ταξίδι... ΠΝ μου "μυρίζει" (σωστά; ).

2. Αναρρωτήθηκες... γιατί ΔΕΝ έγινε κάποιο σχόλιο, για τις φωτογραφίες που έβαλες... και ερωτώ...

...Ας υποθέσουμε ότι εγώ βλέπω σε αυτές τις φωτογραφίες, κάτι αρνητικό στα ψάρια που αγόρασες και το γράψω... τι θα κάνεις τώρα; Θα τα επιστρέψεις στο κατάστημα;

Ας υποθέσουμε ότι... βλέπω κάτι στο ενυδρείο που το θεωρώ λάθος (πχ. τον βυθό σου)... τι θα κάνεις; Θα το "ξεστήσεις" και θα το "στήσεις"... από την αρχή;

Η ουσία είναι άλλωστε, να γίνει κάτι ΠΡΙΝ... όχι κατόπιν εορτής. 

3. Αντί να "αντιστέκεσαι" στην διαφορετική άποψη... προσπάθησε να προβληματιστείς και να βρεις το ζητούμενο.

Γιατί να έχει διαφορετική άποψη, από την δική σου; Που την "στηρίζει"; Τα επιχειρήματα του έχεις την ικανότητα (γνώση, εμπειρία κλπ.)... και μπορείς να τα "ζυγίσεις", ώστε να τα "απορρίψεις";

ΔΕΝ νομίζω ότι είναι σωστό να θεωρείς ότι... οποιοσδήποτε διαφωνεί με αυτό που κάνεις, ότι έχει μένος απέναντί σου. Το ύφος των απαντήσεων σου δείχνει, σαν να δίνονται... με αυτόν το τρόπο.

4. Βάλε μερικές γενικές φωτογραφίες... που ζητήθηκαν ήδη.

5. Τα ψάρια... δείχνουν να είναι καλά εκ πρώτης όψεως.-

 

ΥΓ. Να έχεις στο νου σου ότι... υπάρχουν και κάποιοι που ΔΕΝ μπαίνουν στο διαδίκτυο καθημερινά. Π.χ. εγώ μπαίνω μόνο από τον υπολογιστή και η τελευταία μου "αποτοξίνωση"... ξεπέρασε του 2,5 μήνες.-

1.Ναι σωστά.

2 θα προσπαθήσω μην ξανά κάνω λάθος και ξανά πάρω κάποιο ψάρι με μορφολογική ατέλεια.

3. βασικά ξεκίνησε κάπως στραβά όπως ξέρουν πολύ από άλλο μέλος και έτσι ξεκίνησε η προκατάληψη.

4. Εντός ολίγου.

5.Σε ευχαριστώ πολύ.

Υγ.το γνωρίζω αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα... είσαι και συνάδελφος.

Οι δίσκοι συνηθίζουν να πηγαίνουν κάτω από τις ρίζες κι όταν αυτές είναι τοποθετημένες ανάποδα (με τα κλωνάρια προς τα πάνω)... ΔΕΝ μπορούν να το κάνουν.

Αυτό δημιουργεί κι άλλα θέματα αλλά, εσύ θα αλλάξεις σύντομα ενυδρείο στα ψάρια (όπως είπες) οπότε... ΔΕΝ σε προβληματίζει.- 

Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος diskus fan έγραψε:

Μάλιστα... είσαι και συνάδελφος.

Οι δίσκοι συνηθίζουν να πηγαίνουν κάτω από τις ρίζες κι όταν αυτές είναι τοποθετημένες ανάποδα (με τα κλωνάρια προς τα πάνω)... ΔΕΝ μπορούν να το κάνουν.

Αυτό δημιουργεί κι άλλα θέματα αλλά, εσύ θα αλλάξεις σύντομα ενυδρείο στα ψάρια (όπως είπες) οπότε... ΔΕΝ σε προβληματίζει.- 

Σοβαρά συνάδελφος?

Καλά ούτος ή άλλος αύριο θα γίνει η αλλαγή ενυδρείου οπότε ούτως ή άλλος έχω σκοπό τις ρίζες να τις έχω ανάποδα

Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος manos23 έγραψε:

Σοβαρά συνάδελφος?

Καλά ούτος ή άλλος αύριο θα γίνει η αλλαγή ενυδρείου οπότε ούτως ή άλλος έχω σκοπό τις ρίζες να τις έχω ανάποδα

 

 

1. Έχω κάποιο λόγο να σου πω... κάτι που ΔΕΝ ισχύει;

2. Εσύ θα τις βάλεις... εσύ θα έχεις το πρόβλημα... και τα ψάρια, κατ' επέκταση.- 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος diskus fan έγραψε:

 

 

1. Έχω κάποιο λόγο να σου πω... κάτι που ΔΕΝ ισχύει;

2. Εσύ θα τις βάλεις... εσύ θα έχεις το πρόβλημα... και τα ψάρια, κατ' επέκταση.- 

Όχι δεν νομίζω να έχεις ΧΑΧΑΧΑΧΑ.

Εννοώ θα τις βάλω όπως εννοείς και εσύ μάλλον δεν το έγραψα κατανοητά εγώ.

Link to comment
Share on other sites

Στη "μετάφραση"... είναι που "χανόμαστε".  :hehe

 

ΥΓ. Είμαι Ε.Α. .- ;)

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος diskus fan έγραψε:

Στη "μετάφραση"... είναι που "χανόμαστε".  :hehe

 

ΥΓ. Είμαι Ε.Α. .- ;)

Χαχαχαχα όντως.

Υγ.μια χαρά.

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα το νέο σπίτι Τον δίσκων καθαριστικε φτιάχνω τα υδραυλικά του και είναι κομπλέ.

Το μόνο που έχει μείνει είναι να βγει ο πύργος από μέσα έχω βγάλει δύο από τα τέσσερα κομμάτια εάν κάποιος ξέρει και μπορεί να με βοηθήσει με τα άλλα δύο κερνάω καφέ εδώ στο σπίτι μου Στην Αμφιάλη.

Έγινε επεξεργασία - manos23
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...