Jump to content

R.s.m By Spiros


prodigy

Recommended Posts

Να τον δωσεις πισω ή σε καποιον φιλο με fish only με μεγαλα ψαρια...

παντα ψαχνουμε πριν αγορασουμε :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Να τον δωσεις πισω ή σε καποιον φιλο με fish only με μεγαλα ψαρια...

παντα ψαχνουμε πριν αγορασουμε :thumbup:

ok τελικα ο αστεριας γυρισε απο εκει που ηρθε...!!!!!!!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

ok τελικα ο αστεριας γυρισε απο εκει που ηρθε...!!!!!!!!! :thumbup:

:bowdown:

Link to comment
Share on other sites

:bowdown:

Παντος ευτυχως ρε μαγκιες που ειστε και εσεις και διασταυρωνουμε διαφορες γνωμες και πραγματα που τουλαχιστον ειστε απλοι χομπιστες η οτιδηποτε αλλο και δεν εχετε καποια συμφεροντα. Ετσι τουλαχιστον θελω να πιστευω εγω.Παντος απο την αρχη που ξεκινησα το χομπι του θαλασσινου εχω και ειχα ακουσει τοσα πολλα και διαφορα απο πολλους που ημουν ετοιμος να τα παρατησω ακομα και καποιους ειρωνες που ταχα μου τα ξερουν ολα και διαφορα αλλα........ Εγω παντος προχωρο! μαθαινω! και το απολαμβανω! και αν κανουμε και λαθη ειτε μεγαλα ειτε μικρα δεν τρεχει τιποτα τα λαθη για τους ανθρωπους ειναι μαθαινεις και ξανα πρως την δοξα τραβας.Παντος σας ευχαριστω ολους για να μην πω εναν εναν ονομαστικα για την βοηθειασας της γνωμες σας της αποψεις σας και που παντα ειστε προθυμει να βοηθησετε χωρις κανενα οφελος.Αυτα...θα τα ξαναπουμε συντομα :thumbup: ΦΙΛΙΚΑ......ΣΠΥΡΟΣ :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Σπυρο σε αυτο που λες παραπανω ουσιαστικα καλυπτεις ολο την φιλοσοφια του forum. ετσι ειναι τα πραγματα και ειναι χαρα μας! Συντομα και εσυ θα βοηθας καποιους αλλους!

Αν ερθεις στο σεμιναριο αυριο και την κυριακη θα τα πουμε απο κοντα!!

Link to comment
Share on other sites

post-4676-1191076066_thumb.jpg

Σπυρο σε αυτο που λες παραπανω ουσιαστικα καλυπτεις ολο την φιλοσοφια του forum. ετσι ειναι τα πραγματα και ειναι χαρα μας! Συντομα και εσυ θα βοηθας καποιους αλλους!

Αν ερθεις στο σεμιναριο αυριο και την κυριακη θα τα πουμε απο κοντα!!

χτες προστεθηκε και ενας καινουργιος κατοικος :thumbup: απο το fish & pet σε πολυ καλη τιμη για το μεγεθος του. τον οποιον τον γουσταρω πολυ και για το στυλ που κολυμπαει αλλα και για τα απιστευτα χρωματα του..!!!

Link to comment
Share on other sites

Σπύρο είναι πολύ όμορφος , αλλά ίσως βιάστηκες λίγο για μανδαρίνο.

Δυστυχώς δεν είναι απο τα ψάρια που θα φάνε έτοιμη τροφή και η διατροφή του αποτελείται αποκλειστικά σε ''παράγωγα'' του ενυδρείου σου (κοπήποδα, άλγες κ.λ.π.).

Γ'αυτό και συνιστάται να μπαίνει σε αρκετά ώριμα ενυδρεία.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Έγινε επεξεργασία - stathis200
Link to comment
Share on other sites

Σπύρο είναι πολύ όμορφος , αλλά ίσως βιάστηκες λίγο για μανδαρίνο.

Δυστυχώς δεν είναι απο τα ψάρια που θα φάνε έτοιμη τροφή και η διατροφή του αποτελείται αποκλειστικά σε ''παράγωγα'' του ενυδρείου σου (κοπήποδα, άλγες κ.λ.π.).

Γ'αυτό και συνιστάται να μπαίνει σε αρκετά ώριμα ενυδρεία.

Ελπίζω να πάνε όλα καλά..

Ευχαρηστω Σταθη οσο γιαυτο που λες το ξερω και τον πηρα με ρισκο. παντος εχθες που τον ταισα για πρωτη φορα κατεψυγμενη τροφη <αρτεμια> τον ειδα που εφαγε λιγο και ολο τον βλεπω να τσιμπολογαει πανω απο τον βραχο.Τεσπα θα δουμε ελπιζω να μην εχω προβλημα.Σταθη παντος παρακολουθω τις εξελιξεις του ενυδρειου σου και τα επιτευγματα σου παρολο που εχω αρκετο καιρο ακομα μεχρι να φτασω στην εξελιξη του ενυδρειου σου και θελω αρκετες γνωσεις ακομα.παρολα αυτα ομως εχω να σου πω εν μεγαλο μπραβο :blink: και οτι κανεις φαινεται και ειναι <ΑΞΙΟΣΕΙΜΕΙΩΤΟ> σε βλεπω σε λιγο καιρο να γυρνας ντοκιματερ θαλασσινου ενυδρειου :thumbup::bowdown::lmao: Τεσπα και παλι μπραβο το ενυδρειο σου ειναι πανεμορφο.Α! και ξεχασα κατι ποιο σημαντικο κοιτα να βαλεις ενα ματοχαντρο στο ενυδρειο σου :blink:

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια..

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...