Jump to content

παρακαλω για την διαγραφη μου


odin79

Recommended Posts

αγαπητοι φιλοι μου δεχτικα μια αναιτια και προσβλητικη επιθεση σε γειτονικο φορουμ απο μοντερειτορς του αζ και δεν θελω πλεον να ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ...λυπαμαι πραγματικα.η ευγενεια και ο διαλογος μπορουν να λυσουν τα παντα οι προσβολες οχι

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να μας πεις και ονοματα ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να μας πεις και ονοματα ...

δεν ειμαι εδω για να κατηγορησω κανεναν απλα δεν μπορω να ειμαι μελος αλλο εδω,δεν υπαρχει λογος να πουμε τιποτα παραπανω.

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι φιλοι μου δεχτικα μια αναιτια και προσβλητικη επιθεση σε γειτονικο φορουμ απο μοντερειτορς του αζ και δεν θελω πλεον να ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ...λυπαμαι πραγματικα.η ευγενεια και ο διαλογος μπορουν να λυσουν τα παντα οι προσβολες οχι

Μήπως θές και τα λεφτά σου πίσω?!?!? :):thumbup: :thumbup: :thumbup:

Νομίζω ότι μπορείς ήσυχα και αξιοπρεπώς να πάψεις να συνδέεσε στο ΑΖ.

Αλήθεια, γιατί μεταφέρεις και εδώ την "ένταση" που δημιουργήθηκε σε άλλο φόρουμ?

Πάντως, νομίζω ότι αυτή σου η "κραυγή" δε σε δικαιώνει αυτόματα... :)

Link to comment
Share on other sites

σιγουρα δεν ειμαι διαχειριστης (και δεν προκετιαι ποτε να γινω)

αλλα θα σου εξηγησω τεχνικα πως λειτουργει το φορουμ (οχι μονο αυτο καθε φορουμ)

πισω απο το φορουμ κρυβεται μια βαση δεδομενων, οπου το καθε τι που γραφουμε ειναι μια εγγραφη (record)

εαν σε σβησουν τοτε ολες οι συζητησεις που εχεις συμετασχει θα εχουν κενα, καποια μελη θα απαντανε σε φαντασματα χωρις να βγαζει κανενα νοημα η κουβεντα

αυτο που μπορει να γινει ειναι να μην ξαναμπεις στο φορουμ η να σου απενεργοποιησουν τον λογαριασμο αλλα δυσκολα να διαγραφεις (μοιαζει λιγο με το hotel california ε; )

επειδη τσακωθηκες με καποιον δεν σημαινει οτι τσακωθηκες με ολο το φορουμ, οι διαχειριστες περα απο το παχουλο μισθο που περνουν απο τον husky jim και τον jdp (μην με διαψευσεται τα ξερουμε ολα :) ) ειναι και ανθρωποι που εχουν προσωπικες αδυναμιες και αποψεις, οπως εξαλου ολοι μας

Έγινε επεξεργασία - orck
Link to comment
Share on other sites

δεν θελω να δημιουργησω κανενως ειδουσ δυσλειτουργεια στο φορουμ...ουτε να δωθει εκταση γιατι αυτο το φορουμ με εχει βοηθησει απο τοτε του ειχα αφρικανικο ενυδρειο και μετα με το θαλασσινο..οκ ασ απενεργοποιηθει ο λογαριασμος μου...ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Marineaquarium.GR

από odin79 17 Μάιος 2008, 12:27 pm

(νομιζω οτι βρηκα το φορουμ που μου ταιριαζει επιτελους)

Νομίζω την αυτοδιαγραφη σου την έχεις κάνει πριν μερικούς μήνες…………

ΥΓ. Να ξέρεις ειλικρινά δεν θα μας λείψεις καθόλου μα καθόλου

Link to comment
Share on other sites

Marineaquarium.GR

από odin79 17 Μάιος 2008, 12:27 pm

(νομιζω οτι βρηκα το φορουμ που μου ταιριαζει επιτελους)

Νομίζω την αυτοδιαγραφη σου την έχεις κάνει πριν μερικούς μήνες…………

ΥΓ. Να ξέρεις ειλικρινά δεν θα μας λείψεις καθόλου μα καθόλου

Αχ αυτές οι "ρουφιάνες" οι γυναίκες.... :)

Link to comment
Share on other sites

το κραταγες Χριστινα??καιρο?σε ειχε πειραξει?μοιρασου μαζι μας τα συναισθηματα σου...ειναι το τελειταιο ποστ που κανω σε αυτο το φορουμ..

ΥΓ. εμενα θα μου λειψουν καποιοι που ελπιζω να τους συναντισω αλλου

Link to comment
Share on other sites

Marineaquarium.GR

από odin79 17 Μάιος 2008, 12:27 pm

(νομιζω οτι βρηκα το φορουμ που μου ταιριαζει επιτελους)

Νομίζω την αυτοδιαγραφη σου την έχεις κάνει πριν μερικούς μήνες…………

ΥΓ. Να ξέρεις ειλικρινά δεν θα μας λείψεις καθόλου μα καθόλου

Εγω δεν το καταλαβαινω αυτο , δηλαδη οταν εισαι μελος σε ενα φορουμ δεν μπορεις να εισαι και σε αλλο τι πραγματα ειναι αυτα? :)

Link to comment
Share on other sites

Τι ακριβως δεν καταλαβαινεις?

Ο ιδιος γραφει ότι "νομιζω οτι βρηκα το φορουμ που μου ταιριαζει επιτελους"

Εξαλλου ολοι μας ειμαστε και σε αλλα φορουμ....

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι φιλοι μου δεχτικα μια αναιτια και προσβλητικη επιθεση σε γειτονικο φορουμ απο μοντερειτορς του αζ και δεν θελω πλεον να ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ...λυπαμαι πραγματικα.η ευγενεια και ο διαλογος μπορουν να λυσουν τα παντα οι προσβολες οχι

Μην ονοματισεις (οπως σου προταθηκε) περισσοτερη ενταση θα δημιουργησεις και πιθανοτατα θα χασεις και το "δικιο" σου.

Οι κομπλεξουσιαστες δυστυχως ειναι παντου ,ξεχνα τους και παρε απ το αζ οτι καλυτερο μπορει να σου δωσει για το χομπι και μονο , και τα ψαρακια ! σου.

Και ρε παιδια μηπως εχουμε υπογραψει κανενα συμβολαιο με το αζ και δεν μπορουμε να μπουμε αλλου ;;;;;;;;

Τι νοοτροπια ειναι αυτη;;; :)

Αντε καλα κλειδωματα :) .......................

Link to comment
Share on other sites

Marineaquarium.GR

από odin79 17 Μάιος 2008, 12:27 pm

(νομιζω οτι βρηκα το φορουμ που μου ταιριαζει επιτελους)

Νομίζω την αυτοδιαγραφη σου την έχεις κάνει πριν μερικούς μήνες…………

ΥΓ. Να ξέρεις ειλικρινά δεν θα μας λείψεις καθόλου μα καθόλου

Αχ αυτές οι "ρουφιάνες" οι γυναίκες.... :)

Συνταγή:

2-3 κακόβουλες παρατηρήσεις (που προέρχονται από προσωπικά προηγούμενα) για εγγραφή σε άλλα φόρα (χωρίς νόημα), 2-3 άτομα που θα πουν χωρίς κανένα επιχείρημα οτι οι διαχειριστές ενοχλούνται από αυτούς που είναι γραμμένοι σε άλλα φόρα... και τι συμπέρασμα θα βγεί τελικά?

Οτι οι διαχειρηστές θέλουν "άριους ακουαζονίστες"... ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ???

Ξέρεται πως λέγεται αυτό που κάνετε? ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗ!!!

Και να ξέρετε οτι δεν διαβάζουν χαζοί άνθρωποι εδώ μέσα και σας έχουν πάρει χαμπάρι... :)

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που επεμβένω αλλά είναι στην φύση μου όπου βλέπω τζετζελέ να μπαίνω και εγώ... :)

Μήν μπερδέυεστε άδικα και ανορθόδοξα,είπε κανένα απο τα παιδιά του ΑΖ ότι απαγορεύται να συμετέχουμε και σε άλλα forum ;γιατί πάει να δημιουργηθεί θέμα απο εκεί που δεν υπάρχει;

Link to comment
Share on other sites

δεν διάβασα ακριβός τι έχει γραφτεί εδώ ..

νομίζω ότι το θέμα δεν ανήκει σε αυτή τη κατηγορία που ανοίχτηκε και το μεταφέρω σε άλλη που αφορά στο φόρουμ

Link to comment
Share on other sites

Συνταγή:

2-3 κακόβουλες παρατηρήσεις (που προέρχονται από προσωπικά προηγούμενα) για εγγραφή σε άλλα φόρα (χωρίς νόημα), 2-3 άτομα που θα πουν χωρίς κανένα επιχείρημα οτι οι διαχειριστές ενοχλούνται από αυτούς που είναι γραμμένοι σε άλλα φόρα... και τι συμπέρασμα θα βγεί τελικά?

Οτι οι διαχειρηστές θέλουν "άριους ακουαζονίστες"... ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΓΡΑΜΜΕΝΟ???

Ξέρεται πως λέγεται αυτό που κάνετε? ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ ΧΕΙΡΑΓΩΓΗΣΗ!!!

Και να ξέρετε οτι δεν διαβάζουν χαζοί άνθρωποι εδώ μέσα και σας έχουν πάρει χαμπάρι... :thumbup:

Γεια σου ρε συ Γιώργο :):) κι έλεγα τόση ώρα,

μόνο εγώ είμαι ο μυστήριος και βλέπω ότι πάλι κάτι γίνεται;;

Και δεν αναφέρομαι στο φίλο odin79 με τον οποίο είχαμε παλαιότερα ωραίες συζητήσεις

για τα αφρικάνικα, αλλά αναφέρομαι στη μαγκιά και την ειρωνεία που ακολούθησε.

Α, ξέχασα και το "αντιεξουσιαστικό" κλίμα !

Συγχαρητήρια !

Link to comment
Share on other sites

αγαπητοι φιλοι μου δεχτικα μια αναιτια και προσβλητικη επιθεση σε γειτονικο φορουμ απο μοντερειτορς του αζ και δεν θελω πλεον να ειμαι μελος σε αυτο το φορουμ...λυπαμαι πραγματικα.η ευγενεια και ο διαλογος μπορουν να λυσουν τα παντα οι προσβολες οχι

Επισήμως να σε ενημερώσω οτι διαγραφή του λογαριασμού σου δεν μπορεί να γίνει για τεχνικούς λόγους .

Σεβαστό το δικαίωμα σου να μην θέλεις να συμμετέχεις πλέον στο Aquazone .

Σαν Σταμάτης πιστεύω ότι από τη στιγμή που δημοσιοποιείς τη πρόθεση σου και επιγραμματικά αναφέρεσαι στα αίτια , οφείλεις κάποιες εξηγήσεις προς τους συναδέλφους σου εδώ .

Προσωπικά πιστεύω ότι όταν κάποιος αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα σε ένα φόρουμ και θέλει να δικαιωθεί ή να το λύση , καλό είναι να το ξεκαθαρίζει εκεί που συνέβη ότι συνέβη και να μην το μεταφέρει δεξιά και αριστερά .

Ο λόγος που το λέω αυτό είναι γιατί αντικειμενικά δεν μπορεί να υπάρξει δικαίωση χωρίς να έχουν κατατεθεί όλα τα στοιχεία .

Αν πράγματι ζητάς δικαίωση ή λύση ! :)

Link to comment
Share on other sites

Γεια σου ρε συ Γιώργο :):) κι έλεγα τόση ώρα,

μόνο εγώ είμαι ο μυστήριος και βλέπω ότι πάλι κάτι γίνεται;;

Και δεν αναφέρομαι στο φίλο odin79 με τον οποίο είχαμε παλαιότερα ωραίες συζητήσεις

για τα αφρικάνικα, αλλά αναφέρομαι στη μαγκιά και την ειρωνεία που ακολούθησε.

Α, ξέχασα και το "αντιεξουσιαστικό" κλίμα !

Συγχαρητήρια !

Και ξανά συγχαρητήρια

RP

Lexotanil 1X3 tabs. 1.5 mgr

bt.2

Link to comment
Share on other sites

Odin79 εγω ειμαι ο πρώτος απο τους συντονιστές του AZ που, όπως λες, σου επιτέθηκε σε άλλο forum...

Μήπως θέλεις να γράψεις ΤΙ ακριβώς έγραψες και απάντησα? Γιατί εδώ πάει να φανεί οτι σου επιτεθήκαμε επειδή μπαίνεις και σε άλλα fora ενώ ο λόγος ήταν άλλος...

Link to comment
Share on other sites

πω!πω! αγαπηηη..

και για να μην εχουμε και αλλες παρεξηγησεις ..δεν απευθυνομαι στον κ.manogr.

Link to comment
Share on other sites

Βρε τη πάθαμε… πολλά ειπώθηκαν και έγινε και λόγος για επιθέσεις, για προσβολές, για αδικίες, για ελευθερία του λόγου κτλ…

Ιδιαίτερα αυτή η καραμέλα ‘’ελευθερία λόγου πόσο πολύ την έχουμε καταχραστή και την χρησιμοποιούμε για τα απωθημένα μας. Kαι για να μην παρερμηνευτούμε πασάρουμε από πίσω και το όνομα τέχνη, και πλέον μπορούμε να βρίζουμε τους πάντες.

Λέω λοιπόν και εγώ να κάνω χρήση αυτής της ‘’ελευθερίας του λόγου’’ και για να μην παρερμηνευτώ βαπτίζω το παρακάτω κείμενο τέχνη με το όνομα ‘’Αχχχ…’’

Αχχχ…

Αχχχ… πόσο διαστρωμένος είναι ο κόσμος και βγάζει την αρνητική του ενέργεια άνανδρα προς τα έξω… τη ωραία μπορείς να κρυφτής πίσω από της λέξης, πόσο εύκολα μπορείς να προκαλέσεις κακό, και πόσο δύσκολα να προκαλέσεις καλό. Έχουμε και το ψώνιο της υπεροψίας και της παντογνωσίας.

Προσφέρουμε μόνο αν έχουμε απολαβές και αν αισθανόμαστε ότι κάπου ήμαστε πολύτιμη, ή τουλάχιστον σημαντική αλλιώς δε…

Ποιος έχει την παλικαριά να προσφέρει κάτω από αντίξοες και δύσκολες συνθήκες;

Ποιος κοιτάζει το σύνολο τον χιλιάδων αγνοώντας τους πέντε δέκα που τον πλήγωσαν;

Αντιθέτως

Ο άνθρωπος είναι ένα εγωιστικό τέρας, αν τον δαγκώσει ένας δαγκώνει μετά αυτός όλους τους άλλους γύρο του. Αν τον πάρει κάτι κάποιος μετά δεν δίνει σε κανέναν.

Και αν τον ‘’πει’’ κάποιος κάτι μετά τα ‘’λέει’’ σε όλους… φταίνε δεν φταίνε θέλουν δεν θέλουν πρέπει να τον ακούσουν ο καημένος αδικήθηκε.

Τη ωραία που είμαι άνθρωπος, τη ωραία που είναι η ελευθερία του λόγου, τη ωραία που μπορείς να εκφράζεσαι με υπονοούμενα και να μην σου την λέει κανένας (ελευθερία λόγου βλέπεις). Α!!! ονόματα δεν λέμε φυσικά αναφέρομε στα 6 δις που έχει ο πλανήτης μας Βασικά όλα αυτά που γράφω έχουν σαφώς αποδέκτη ή αποδέκτες, κάποιον ή κάποιους μέσα στα 6 δισεκατομμύρια, αλλά όνομα δεν λέω δεν κατηγορώ απλός εκφράζομαι ελεύθερα και λέω την γνώμη μου.

Πολύ θα πουν ότι ειρωνεύομαι και εγώ τους απαντώ κάνω τέχνη και η τέχνη δέχεται μόνο κρητική κατά το πόσο καλά είναι συνταγμένη αλλά ποτέ δεν κρίνεται το περιεχόμενο της.

Να στε καλά αμήν…

Πιστεύω η νοήμον άνθρωποι να καταλάβατε αυτό το κείμενο

Link to comment
Share on other sites

μπα σε καλο σου......ανατριχιασα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...