Jump to content

παρακαλω για την διαγραφη μου


odin79

Recommended Posts

:):):thumbup::thumbup: Αυτο για τον ODIN. Αρκετα. δεν ειπες οτι την κανεις ,ε καντην επιτελους. Έγινε επεξεργασία - iki28
Link to comment
Share on other sites

"Θα πάω στη ζούγκλα με το Ταρζάν

το παιδικό μου φίλο

παρέα με τους ελέφαντες

να μη μου δίνουν ξύλο.

Κι αν θα με φάνε τ' άγρια θηρία

κι αν θα με γράψει και η Ιστορία

πώς με φάγανε τα ζώα

κι όχι η μπόρα του αιώνα."

Sorry, αυτό μου ήρθε αυθόρμητα! :thumbup:

ε, μη το καταπιέσω κιόλας... :)

:)

Link to comment
Share on other sites

Μανο για να λεμε τα πραγματα ετσι οπως ειναι

ο odin σε καμια περιπτωση δεν το παρουσιασε ετσι, ειπε οτι απλα δεχθηκε αναιτια προσβλητικη επιθεση, τιποτε αλλο

αλλο μελος αναρωτηθηκε γιατι δεν μπορεις να εισαι μελος και σε αλλο φορουμ και συνεχισε το σχολιο ενα δευτερο μελος

Ε ΚΑΙ;

δηλαδη αποκλειουμε το ενδεχομενο να καταλαβε ο πρωτος κατι λαθος και να πιαστηκε ο δευτερος στο σχολιο του πρωτου;

τι αλλο ειδατε ολοι οι υπολοιποι; μηπως κανουμε μονοι μας τα θεματα; ειναι σιγουρα κακοβουλη χειραγωγηση, μαγκια, ειρωνια, αντιεξουαστικο κλιμα, αρνητικη ενεργεια;

(εδω φανταζομαι οτι και το αστειο που εκανα με τον παχουλο μισθο των διαχειριστων εχει παρεξηγηθει και αυτο)

:) τα σεβη μου στον Σωκρατη με την προτροπη του για τα Lexotanil, γιατρε μου να ερθω με το βιλιαριο μου να μου γραψεις μια κουτα; :)

Odin79 εγω ειμαι ο πρώτος απο τους συντονιστές του AZ που, όπως λες, σου επιτέθηκε σε άλλο forum...

Μήπως θέλεις να γράψεις ΤΙ ακριβώς έγραψες και απάντησα? Γιατί εδώ πάει να φανεί οτι σου επιτεθήκαμε επειδή μπαίνεις και σε άλλα fora ενώ ο λόγος ήταν άλλος...

Link to comment
Share on other sites

Orck δεν ειπα οτι ο Odin εγραψε κάτι τετοιο...ειπα απλα οτι δεν εγραψε το ΓΙΑΤΙ δεχτηκε την επιθεση που αναφέρει με αποτέλεσμα κάποιοι άλλοι να κατάλαβαν λάθος... και εγω και πολλοι άλλοι συντονιστές γράφουμε σε άλλα fora και ποτέ δεν είχαμε τέτοιο πρόβλημα με τα μέλη μας... άλλο ήταν το θέμα...

Link to comment
Share on other sites

:thumbup: τα σεβη μου στον Σωκρατη με την προτροπη του για τα Lexotanil, γιατρε μου να ερθω με το βιλιαριο μου να μου γραψεις μια κουτα; :thumbup:

Αγαπητέ Παναγιώτη όποτε θέλεις ευχαρίστως να περάσεις απο το ιατρείο ( τη διεύθυνση την ξέρεις) για καφέ και να πιούμε μαζί τα Lexotanil :)

Φιλικά Σωκράτης :)

Link to comment
Share on other sites

Δέν πάμε παρακάτω; δέν υπάρχει λόγος να συνεχίζουμε αυτήν την τόσο ωραία και επικοδομιτική κουβέντα :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

που να μίλαγε και ο discus_fan....

Πλακα κανω κύριε Π/χη Να ΣΠΑΣΕΙ Η ΕΝΤΑΣΗ

:P:glare::thumbup::buttrock:

Εεεεεεεεεεεεπππππ :bowdown: ................Α/ντχος παρακαλω.- :buttrock::)

Link to comment
Share on other sites

Ταπεινη μου γνωμη,να απαντησει ο οdin στο manogr για το τι γραφτηκε,και απλα να λυσουν την παρεξηγηση χωρις ακροτητες.Σωκρατη,μονο για την παρτυ σας τα lexotalil.Μονοφαγαδες. :)

Link to comment
Share on other sites

Χρονια προσπαθω να καταλαβω γιατι πλακωνομαστε μεσα στα φορα και μετα ζηταμε να μας διαγραψουν....

Εχω πλακωθει , με εχουν πλακωσει, εχω φυγει, με εχουν διωξει οπως πολλοι απο μας σε διαφορα φόρα διαφορου περιεχομενου...

Λογος στην ουσια δεν υπαρχει, απλα πληγωμενος εγωισμος, ενας λογος που ανακοινωναμε την αποχωρηση μας ηταν να δουμε ποσοι θα μας "παρακαλεσουν" να μεινουμε...

Να δουμε αν ειχαμε "λαο" απο πισω λες και θα γινοταν τπτ...

Το εχω κανει και εγω στο παρελθον δεν το αρνουμαι, ωραια! Ε ΚΑΙ? τι καταφερα?

Να σας πω, καταφερα να χασω παρεες και φιλους...ετσι!

Οποτε πλεον, δεν δινω δεκαρα τσακιστη, μου την ειπε καποιος ή καταλαβα εγω οτι μου την ειπε, ή μαλλον ηθελα να καταλαβω οτι μου την ειπε... Ε ΚΑΙ?... απλα τον..προσπερνας και συνεχιζεις...

δεν μπορουμε να τα εχουμε καλα με ολους, ειναι ΑΔΥΝΑΤΟ...

Δεν ξερω τι εγινε στην συγκεκριμενη περιπτωση αλλα ΤΟΣΟ τραγικα δεν μπορει να ειναι τα πραγματα...

Η ζωη ειναι πολυ μικρη για να αναλωνομαστε σε τετοια αστεια πραγματα, γιατι οταν περασει ο καιρος θα ερχονται στο μυαλο μας ως αστεια πλεον...και μιλαω εκ πειρας!

Τεσπα, Καλη συνεχεια σε οσους αποχωρουν και η... συγγνωμη του θεου ειναι και παντα κερδιζει!!!

υγ. παω να μετρησω αμμωνια.

Έγινε επεξεργασία - sarevock
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ???

Λέμε και ένα για σας καλώς ήρθα και δεν τρέχουμε να ξεθάψουμε παλιά θέματα με το πρώτο ποστ. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΨΑΡΙΑ???

Mα καλα,πρωτη δημοσιευση......που πηγες και το ξετρυπωσες αυτο το ποστ ρε παιδακι μου........ :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο ενδιαφερόμενος δεν μπαίνει πια και άρα δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζεται το θέμα, μήπως να κλείδωνε; :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Μιας και ο ενδιαφερόμενος δεν μπαίνει πια και άρα δεν υπάρχει λόγος να συνεχίζεται το θέμα, μήπως να κλείδωνε; :unsure:

Συμφωνώ! :wacko:

:unsure:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...