Jump to content

Σχεδόν 7 μήνες


panosk

Recommended Posts

Πάρα πολύ καλή δουλειά που φαίνεται με την πρώτη ματίά, ακόμη και μέσα απο τις foto......ΕΥΓΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 128
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Πανεμορφο,να το χαιρεσε.Α,ρε μαραγκε!!!

Link to comment
Share on other sites

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σαν κάτι να μου φαίνεται γνώριμο εκει μέσα :rolleyes:

σίγουρα Κωστή κάτι γνώριμο υπάρχει εκεί μέσα , ελπίζω να είναι προς το καλύτερο ? ^_^

Link to comment
Share on other sites

Φανταστικό :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Σαν κάτι να μου φαίνεται γνώριμο εκει μέσα :rolleyes:

στη photo που είναι οι 3 μοντι οι δυο πορτοκαλί ήταν φραγκακια από την μεγάλη σου , όπως και η κόκκινη ^_^

Link to comment
Share on other sites

στη photo που είναι οι 3 μοντι οι δυο πορτοκαλί ήταν φραγκακια από την μεγάλη σου , όπως και η κόκκινη :rolleyes:

............και τώρα εχουν γίνει ελικοδρόμια..... :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

μπραβο...μπραβο πολυ ωραια δουλεια να το χερεσε φιλαρακο! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

H γονιοπορα ειναι καιρο στο ενυδρειο?

Link to comment
Share on other sites

H γονιοπορα ειναι καιρο στο ενυδρειο?

Εάν εννοείς το κοράλλι δίπλα στην ακρπορα είναι αλβεοπορα και είναι μέσα περίπου 3 μήνες :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

θα παρακαλουσα τετοια θεματα ειδικα με τοσες ωραιες φωτο να μην ποσταρονται γιατι μου δημιουργουν ψυχολογικα προβληματα :rolleyes:

ΥΓ. Panosk ειναι πραγματικα διαμαντι να το χαιρεσαι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

σίγουρα Κωστή κάτι γνώριμο υπάρχει εκεί μέσα , ελπίζω να είναι προς το καλύτερο ? ^_^

Φίλε χαίρομαι που τα βλέπω τόσο όμορφα (αρκετά πιο ομορφα τώρα) και τόσο υγιή (φτου σκόρδα) :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ειλικρινά χαίρομαι που τα βλέπω έτσι :rolleyes:

Μάλλον έχεις βρεί το "κάτι" και πηγαινουν τόσο καλά.Άποψη μου μην αλλάξεις τπτ , δεν χρειάζεται.ίσως να προσθέσεις κανα-δυό Τ5 ακόμα!Είδος φωτισμού τώρα που είδα φωτό θα σου έλεγα μην αλλάξεις και βάλεις ΜΗ αφού τα ζωντανά πάνε έτσι ^_^

ξανά φτου - φτού!!!!

Οι μιλεπορίτσες που είναι ρε Πανούλη???Οι μοντι (ξανα φτου - φτου) θα γίνουν τόσες που θα έχεις ,ευχάριστο, πρόβλημα!

ΥΓ. Φίλε θέλω χάρη..... Μια φωτό (αν μπορέσεις) του Ιταλού!!!!

Έγινε επεξεργασία - Kostasfdg
Link to comment
Share on other sites

Εάν εννοείς το κοράλλι δίπλα στην ακρπορα είναι αλβεοπορα και είναι μέσα περίπου 3 μήνες :rolleyes:

μοιαζουν ετσι?

ομορφη ειναι!ειναι δυσκολη?

Link to comment
Share on other sites

Οι μιλεπορίτσες που είναι ρε Πανούλη???

Post #28 τελευταία φώτο, κάτω δεξιά από τη hystrix... όσες πόζες την τράβηξα μόνη της δεν είχαν εστιάσει καλά.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε χαίρομαι που τα βλέπω τόσο όμορφα (αρκετά πιο ομορφα τώρα) και τόσο υγιή (φτου σκόρδα) :rolleyes::rolleyes::rolleyes: Ειλικρινά χαίρομαι που τα βλέπω έτσι ^_^

Μάλλον έχεις βρεί το "κάτι" και πηγαινουν τόσο καλά.Άποψη μου μην αλλάξεις τπτ , δεν χρειάζεται.ίσως να προσθέσεις κανα-δυό Τ5 ακόμα!Είδος φωτισμού τώρα που είδα φωτό θα σου έλεγα μην αλλάξεις και βάλεις ΜΗ αφού τα ζωντανά πάνε έτσι :angry2:

ξανά φτου - φτού!!!!

Οι μιλεπορίτσες που είναι ρε Πανούλη???Οι μοντι (ξανα φτου - φτου) θα γίνουν τόσες που θα έχεις ,ευχάριστο, πρόβλημα!

ΥΓ. Φίλε θέλω χάρη..... Μια φωτό (αν μπορέσεις) του Ιταλού!!!!

Σας ευχαριστώ όλους για τα καλά σας λόγια . :rolleyes:^_^

Κωστή το θέμα του φωτισμού με έχει προβληματίσει πολύ, και τι θέλω να πω με αυτό, τα sps πάνε αναμφισβήτητα καλά με αρκετά καλή ανάπτυξη και χωρίς καμιά απώλεια μέχρι τώρα , αλλά είμαι τις άποψης ότι θέλει κάτι ακόμα , ίσως δυο ακόμα t5 όπως αναφέρεις η δυο mh 70 w , είναι κάτι που θα ήθελα να συζητήσω , κάτι ακόμα διαφορετικό που παρατηρώ είναι το χρώμα του βράχου που είναι έντονο μοβ σε όλοι την επιφάνεια του και όχι κοκκινωπό όπως συνηθίζετε σε αλλά συστήματα .

ΥΓ. ο Ιταλός είναι υπέροχο ψάρι όπως σου είχα πει , τώρα πια όχι μόνο τρωει από το χέρι μου αλλά έρχεται και των χαϊδεύω . σύντομα θα είχες photo. ^_^

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...