Jump to content

Συνάντηση στην Θεσσαλονίκη τον Μάιο


Χρήστος

Recommended Posts

Για καλό και για κακό πήγαινε να κάνεις και εξετάσεις αίματος!

:wub::P:ninja::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 343
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ζήλεψα και νομίζω θα έρθω κ'εγώ..... :wub::P:ninja:

πόσοι θαλασσινοί θα υπάρχουν στην συνάντηση ? για να κανονίσω πόσες κούτες ( οχι άδειες ) θα φέρω.... :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ζήλεψα και νομίζω θα έρθω κ'εγώ..... :P:ninja::thumbup:

πόσοι θαλασσινοί θα υπάρχουν στην συνάντηση ? για να κανονίσω πόσες κούτες ( οχι άδειες ) θα φέρω.... :hysterical:

να το κι αυτο αποστολε.........

1 φουλ εξτρα κουτα εγω... :thumbup::wub::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να καθήσουμε σε χωριστά τραπέζια οι "γλυκοί" με τους "αλμυρούς"!

Εμείς βασικά θα πιάσουμε το μαγαζί κι εσείς θα βολευτείτε στο μπαρ! Δε θέλω παράπονα... και το ότι σας κάνουμε παρέα πολύ σας είναι!!!

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

ζήλεψα και νομίζω θα έρθω κ'εγώ..... :wub::P:ninja:

πόσοι θαλασσινοί θα υπάρχουν στην συνάντηση ? για να κανονίσω πόσες κούτες ( οχι άδειες ) θα φέρω.... :thumbup:

Eγω και o Klaz ειμαστε,ισως και ενας ακομα φιλος.Ελα εσυ να σε γνωρισουμε μια,και φερνεις και σπιρτοκουτα αν θελεις :thumbup: .

Link to comment
Share on other sites

Μπήκε και στο πόρταλ!!!! :P:wub:

Link to comment
Share on other sites

Προτείνω να καθήσουμε σε χωριστά τραπέζια οι "γλυκοί" με τους "αλμυρούς"!

Εμείς βασικά θα πιάσουμε το μαγαζί κι εσείς θα βολευτείτε στο μπαρ! Δε θέλω παράπονα... και το ότι σας κάνουμε παρέα πολύ σας είναι!!!

:P:ninja:

ΧαΧα... πες τα...!!! :wub:

Link to comment
Share on other sites

Τελικα μου φαίνεται οτι ποιο πολλοί θα είμαστε απο Αθήνα . :wub:

Link to comment
Share on other sites

Μερικά ονόματα απο Θεσ/κη που θα ήθελα πολυ να τους γνωρίσω και απο κοντά .

stav , Andreas301 ,miltosbitoulis2 ,,ΑΚΗΣ ,,Andreas kika,skippergr , nikos193 , mpikis , lasal , HAWAI ,,nkary,PAST , Alex_SKG, Sta8hs000 , TaitO , ΤΟΥΛΚΙΑΣ ,Ζ.Χ , space ,sterba2 ,J.J ,gregory32 ,thess , piranhas2 , Vega ,kosmidis , gantalf ,j0rdan , aquarium.gr , babinio , varvanitidis , theodor72, dinamar ,x-trinit , pd1975 , confucius , dafy ,θοδωρης , nature83 , lion_ ,nikos fasoulas , Argiris93 , tropicana , Nh04 , kostasthess_ , Settler,jeronimo_greece_ , nemo 2b

Ελπίζω να σας γνωρίσω όλους .

Link to comment
Share on other sites

Μερικά ονόματα απο Θεσ/κη που θα ήθελα πολυ να τους γνωρίσω και απο κοντά .

stav , Andreas301 ,miltosbitoulis2 ,,ΑΚΗΣ ,,Andreas kika,skippergr , nikos193 , mpikis , lasal , HAWAI ,,nkary,PAST , Alex_SKG, Sta8hs000 , TaitO , ΤΟΥΛΚΙΑΣ ,Ζ.Χ , space ,sterba2 ,J.J ,gregory32 ,thess , piranhas2 , Vega ,kosmidis , gantalf ,j0rdan , aquarium.gr , babinio , varvanitidis , theodor72, dinamar ,x-trinit , pd1975 , confucius , dafy ,θοδωρης , nature83 , lion_ ,nikos fasoulas , Argiris93 , tropicana , Nh04 , kostasthess_ , Settler,jeronimo_greece_ , nemo 2b

Ελπίζω να σας γνωρίσω όλους .

Και μεις το ιδιο!!! :wub::P

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεε θα εχουμε και Καβαλα, Ξανθη μπορει και Δραμα...

ειμαστε και εμεις εδωωωωωωωωωωωωω :wub:

Link to comment
Share on other sites

Εεεεεεεεε θα εχουμε και Καβαλα, Ξανθη μπορει και Δραμα...

ειμαστε και εμεις εδωωωωωωωωωωωωω :thumbup:

Ετσι σας θελω ζωηρούς οσους θα έρθουν και απο άλλες πόλεις .

:wub::P:ninja:

Link to comment
Share on other sites

Μερικά ονόματα απο Θεσ/κη που θα ήθελα πολυ να τους γνωρίσω και απο κοντά .

stav , Andreas301 ,miltosbitoulis2 ,,ΑΚΗΣ ,,Andreas kika,skippergr , nikos193 , mpikis , lasal , HAWAI ,,nkary,PAST , Alex_SKG, Sta8hs000 , TaitO , ΤΟΥΛΚΙΑΣ ,Ζ.Χ , space ,sterba2 ,J.J ,gregory32 ,thess , piranhas2 , Vega ,kosmidis , gantalf ,j0rdan , aquarium.gr , babinio , varvanitidis , theodor72, dinamar ,x-trinit , pd1975 , confucius , dafy ,θοδωρης , nature83 , lion_ ,nikos fasoulas , Argiris93 , tropicana , Nh04 , kostasthess_ , Settler,jeronimo_greece_ , nemo 2b

Ελπίζω να σας γνωρίσω όλους .

Σταματη εμεις γνωριστηκαμε, αν δεν κανω λαθος, οταν ηρθατε το 2006 απο Θεσσαλονικη μερια.Σε μπερδευω με καποιον αλλο μηπως?

Link to comment
Share on other sites

Σταματη εμεις γνωριστηκαμε, αν δεν κανω λαθος, οταν ηρθατε το 2006 απο Θεσσαλονικη μερια.Σε μπερδευω με καποιον αλλο μηπως?

Μήν τον παρεξηγείς...Είναι η γεροντική άνοια..... :wub:

Link to comment
Share on other sites

Μερικά ονόματα απο Θεσ/κη που θα ήθελα πολυ να τους γνωρίσω και απο κοντά .

stav , Andreas301 ,miltosbitoulis2 ,,ΑΚΗΣ ,,Andreas kika,skippergr , nikos193 , mpikis , lasal , HAWAI ,,nkary,PAST , Alex_SKG, Sta8hs000 , TaitO , ΤΟΥΛΚΙΑΣ ,Ζ.Χ , space ,sterba2 ,J.J ,gregory32 ,thess , piranhas2 , Vega ,kosmidis , gantalf ,j0rdan , aquarium.gr , babinio , varvanitidis , theodor72, dinamar ,x-trinit , pd1975 , confucius , dafy ,θοδωρης , nature83 , lion_ ,nikos fasoulas , Argiris93 , tropicana , Nh04 , kostasthess_ , Settler,jeronimo_greece_ , nemo 2b

Ελπίζω να σας γνωρίσω όλους .

Ελπίζω να τα καταφέρω αυτήν την φορά. Θα χαρώ πολύ να τα πουμε λίγο με όλους τους φίλους...

Link to comment
Share on other sites

θα τα καταφερεις!

περιμενω κ απο αλλους φιλους να ερθουν κ ας μην το εχουν δηλωσει ακομα :wub:

Link to comment
Share on other sites

Ελπίζω να τα καταφέρω αυτήν την φορά. Θα χαρώ πολύ να τα πουμε λίγο με όλους τους φίλους...

Εδώ θα τα καταφέρουμε αμείς από Αθήνα κι εσύ που είσαι μέσα στην Σαλόνικα δεν θα τα κταφέρεις??? Μη ακούω τέτοια και σας στείλω σαλιγκάρια ninja :wub: να σας καθαρίσουν!!!

Link to comment
Share on other sites

σσσσσσσσσσσσ............μεταξύ μας ..........θα έρθουν κι άλλοι απο Αθήνα .............ψήνονται......

ΑΚΗΣ θα σου πω επάνω .

theodor72 δεν υπάρχει περίπτωση εισαι μεσα .

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και γω!!!Αλλα αλλη ημερομηνια!!Πηγαιντετω μια βδομαδα μετα αν γινετε!!

Λυπάμαι που δεν σε βολεύει η ημερομηνία αλλά να αλλάξει αυτό είναι δύσκολο. Αν αλλάξουμε την ημερομηνία τότε θα μπορείς εσύ και δεν θα μπορεί κάποιος άλλος είναι σχεδόν αδύνατον να βρεθεί μια ημερομηνία που να βολεύει όλους.

Link to comment
Share on other sites

Μεσα και γω!!!Αλλα αλλη ημερομηνια!!Πηγαιντετω μια βδομαδα μετα αν γινετε!!

Μία εβδομάδα μετά έχει προετοιμασία για....

ac-dc.jpg

Ήδη χάνουμε ΣΠΟΥΔΑΙΟ event εδώ στην Αθήνα για να έρθουμε πάνω την συγκεκριμένη ημερομηνία... :wub:

Έγινε επεξεργασία - stormtrooper
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι θα κανετε,αλλα θελω τον νινταλ διπλα μου. :P:wub:

βρειτε τον τροπο...!!!

(αλλωστε νομιζω πως πρεπει λιγουλακι να τον παχυνω.... :ninja:

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορέσω να έρθω και εγώ :wub:

( Όχι για να σας δω ρε .... για τα κλαδέματα θα έρθω :P )

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...