Jump to content

Παρέλαση 25ης Μαρτίου 2010


Recommended Posts

θυμηθηκα τα παλια τωρα.... 1ον οι τοιποι που λενε το συνθημα δεν ειναι απο τους OYK αλλα εφεδροι του μεγαλου πευκου....φτιαχνουν παντα ενα τμημα απο ολα τα σωματα για την παρελαση...τα συνθήματα ειναι για να πορονουν τον κοσμο αλλα τετιου ειδους ειναι απογορευμενα εδω και καιρο για τους πολιτες. οταν εισαι εκει μεσα πραγματικα σε πορονουν και γινεσαι αναγκαστικα ρατσιστης,εγω παλι μπορει να βγηκα ρατσιστης απο εκει μεσα αλλα εχω ανερεσει τα περισσοτερα... ειναι μεγαλο θεμα αυτο που ανοιγετε... οταν ο κοσμακης της Ελλαδος ομως θα αρχισει πραγματικα να πειναει .....μετα οχι ρατσιστες θα γινουν οι περισσοτεροι, αλλα θα ξεσικοθουν εναντια στην ιδια την χωρα.... και κατι τελευτεο...

RESPECT ΟΥΚ....

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 206
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αν μου αναλύσεις εμπεριστατωμένα ΤΙ διαφορετικό θα γινόταν αν δεν υπήρχε ο στρατός θα σου βγάλω το καπέλο! Γιατί υπάρχει στην Ελλάδα στρατός? Ξέρεις?

Και πες μου πότε τελευταία φορά ο Ε.Σ. έγινε ενεργός για να δούμε την γενικότερη χρησιμότητά τους!

Γιατί η ανιδεότητα δεν μπορεί να οριστεί ως επιχείρημα!

Οι ΟΥΚάδες άσχετε φίλε μου ήταν αυτοί που έτρεξαν πρώτοι να υπερασπιστούν εκείνα τα δύο κ.....νησα και χάριν σε πολιτικούς "σοφά" σκεπτόμενους όπως εσύ κατέλαβαν το ένα και σκόπιμα άφησαν ανυπεράσπιστο το άλλο, για να μην χαλαστούν με τους γείτονες.

Εσυ βέβαια δεν θα έμπαινες προφανώς στον κόπο να υπερασπιστείς ούτε το ένα..., άντε τράβα στην TV αρχίζουν οι μεσημεριανές που προφανώς τις παρακολουθείς με μεγαλύτερο ενδιαφέρον.

Α! και σχετικά με τον Γλέζο, όταν έφαγε το σπρέϋ ήμουνα γύρω στα 20 μέτρα μακριά του. Εσύ που ήσουνα?

Έγινε επεξεργασία - Δίας
Link to comment
Share on other sites

@ nikoloutso... Γι'αυτό μιλάω!

:)

Οι φανατισμοι αυτοι που περνουν στα σωματα αυτα θα πρεπει να μενουν μεσα στο στρατο και να μη βγαινουν εξω.... εξω στον κοσμο εννοω στην καθημερινοτητα μας...

Το αν ειναι ανουσιοι ή όχι δεν ειμαι σε θεση να το κρινω....... αλλα για μενα... καλώς το κανουν

Link to comment
Share on other sites

Δλδ μου λες οτι ο Ελληνικος Στρατος ηταν και ειναι αχρηστος????

Απέδειξέ μου το αντίθετο!

Ιστορικά και μόνο να σου πω πως και για την απελευθέρωση επί Τουρκοκρατίας και στο Β' Παγκόσμιο ο ΛΑΟΣ έκανε όλη (ή την περισσότερη) την "βρώμικη" δουλειά...

Ακούω για την επανάσταση του Παπαδόπουλου... ή την Κύπρο... ή οτιδήποτε θέλετε! Περιμένω με αγωνία τα επιχειρήματά σας... :)

Link to comment
Share on other sites

Απέδειξέ μου το αντίθετο!

Ιστορικά και μόνο να σου πω πως και για την απελευθέρωση επί Τουρκοκρατίας και στο Β' Παγκόσμιο ο ΛΑΟΣ έκανε όλη (ή την περισσότερη) την "βρώμικη" δουλειά...

Ακούω για την επανάσταση του Παπαδόπουλου... ή την Κύπρο... ή οτιδήποτε θέλετε! Περιμένω με αγωνία τα επιχειρήματά σας... :)

Να προσθέσω πως πολύ θα με ενδιέφερε το ΤΩΡΑ... Τι στο καλό χρησιμεύουν τώρα. Εγώ έχω καταλήξει κάπου. Απλά θέλω να δω εσείς που το υποστηρίζετε που έχετε καταλήξει!

Link to comment
Share on other sites

Απέδειξέ μου το αντίθετο!

Ιστορικά και μόνο να σου πω πως και για την απελευθέρωση επί Τουρκοκρατίας και στο Β' Παγκόσμιο ο ΛΑΟΣ έκανε όλη (ή την περισσότερη) την "βρώμικη" δουλειά...

Ακούω για την επανάσταση του Παπαδόπουλου... ή την Κύπρο... ή οτιδήποτε θέλετε! Περιμένω με αγωνία τα επιχειρήματά σας... :)

σηγουρα ο ΛΑΟΣ παντα περνει μερος..... ο στρατος ΕΙΝΑΙ χρησιμος για μενα αλλα καταδικάζω τα τεραστια εξοδα που εχουν και επιβαρυνουν τον καθε πολιτη

Link to comment
Share on other sites

Σε Κάποιους διαφεύγει εντελώς η έννοια της φιλοπατρίας... άλλο να αγαπάς την χώρα σου και άλλο να μισείς τους γύρω σου..

:);):thumbup:

Απο τη στιγμη που η παρελαση (parade) ειναι μια επιδειξη των δυνατοτητων μιας χωρας σε διαφορους τομεις (παιδεία, στρατος, σωματα ασφαλειας) τη βρισκω περιττη αφου πασχουμε οικτρα σε αυτα και αντιθετα θα επρεπε να ντρεπομαστε.

Αν γινονται οπως λεγεται για να τιμησουμε τους προγονους μας, γιατι δεν γινονται παρελασεις στην "επετειο" της μαχης του Μαραθωνα, των Θερμοπυλων, της Ναυμαχιας της Σαλαμινας?? που "παιχτηκαν" ακομα πιο σοβαρα θεματα ελευθεριας οχι μονο της Ελλαδας αλλα και ολοκληρης της Ευρωπης απο εκεινους τους πολεμους.

Μαλιστα τοτε ειχαμε και ενα "λιγο" καλυτερο πολιτισμο να επιδειξουμε, αν θελαμε να κανουμε και show off.

Παρελαση σημερα ας κανουν τα λαμογια που στην ελλαδα ευδοκιμουν αφθονα.

ΥΓ1 Γιατι (?) σε καθε παρελαση θυμαμαι το αρχαιο ρητο "εδω ο κοσμος χανεται και το ... χτενιζεται" ?

ΥΓ2 Για την μαθητιθκη παρελαση ... αν ημουν μαθητης ακομα, ο μονος λογος που θα συμμετειχα σε μια μαθητικη παρελαση θα ηταν για να το κανω με μια μπλουζα που γραφει "ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΙΔΕΙΑ"

Link to comment
Share on other sites

Σε Κάποιους διαφεύγει εντελώς η έννοια της φιλοπατρίας... άλλο να αγαπάς την χώρα σου και άλλο να μισείς τους γύρω σου..

Σωστός :) Ο Αλβανός και ο κάθε μετανάστης κάπου βρήκε ανοιχτά και μπήκε και όποιος έχει πρόβλημα με αυτό καλύτερα να κατηγόρησει αυτούς που τους άφησαν να μπουν. Προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα με τους μετανάστες όλων των εθνικοτήτων μιας και δεν είμαι ρατσιστής και ούτε υπήρξα ποτέ. Οταν εμείς πηγαίναμε στον Καναδά και στην Αμερική, στην Γερμανία και δεν ξέρω και που αλλού δε νομίζω να μας άρεσε να έβγαιναν και να φώναζαν τέτοια συνθήματα και για εμάς. Οκ τώρα θα βγεί κάποιος και θα πεί ότι οι Αλβανοί κλέβουν, σκοτώνουν, πουλάν ναρκωτικά κοκ, και πολλοί Ελληνες τα ίδια ακριβώς πράγματα κάνουν όμως. Ντρέπομαι πραγματικά γι'αυτά τα πράγματα που συμβαίνουν ακόμα στην χώρα μας. ;)

Link to comment
Share on other sites

Απέδειξέ μου το αντίθετο!

Ιστορικά και μόνο να σου πω πως και για την απελευθέρωση επί Τουρκοκρατίας και στο Β' Παγκόσμιο ο ΛΑΟΣ έκανε όλη (ή την περισσότερη) την "βρώμικη" δουλειά...

Ακούω για την επανάσταση του Παπαδόπουλου... ή την Κύπρο... ή οτιδήποτε θέλετε! Περιμένω με αγωνία τα επιχειρήματά σας... :)

Λοιπον αν δεν ηταν ο Ε.Σ. και ειδικοτερα τα Υ.Ο.Κ καλε μου φιλε τωρα αν πηγαινες στο πασαλιμανι για καφε θα εβλεπες τους τουρκους να ψαρευουν...

Σε θεματα εθνικης ασφαλειας τα Ο.Υ.Κ ειναι παντα μπροστα! αλλα ελα που εχουμε τους καλοβολεμενους πολιτικους μας που τα τσεπωνουν απο το αμερικα για να κοιτανε αλλου....

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον αν δεν ηταν ο Ε.Σ. και ειδικοτερα τα Υ.Ο.Κ καλε μου φιλε τωρα αν πηγαινες στο πασαλιμανι για καφε θα εβλεπες τους τουρκους να ψαρευουν...

Αυτό το θεωρείς εσύ απόδειξη??? :)

Κι εγώ σου λέω ότι λόγο ΝΑΤΟ και Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν θα το κάνανε. Τα σύνορα της Ελλάδος (για όσους δεν το ξέρουν) δεν είναι στην πραγματικότητα της Ελλάδος. Είναι της Ευρωπαϊκής Ένωσης! Άσχετα που "κάποιοι" θέλουν να μας έχουν εχθρούς με τους Τούρκους (και οι ίδιοι να θέλουν τους Τούρκους εχθρούς με εμάς) για να πουλάνε... "παιχνιδάκια".

Όπως πολύ εύστοχα έθεσες στο παράδειγμά σου... Μόνο για καφέ είμαστε άξιοι!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θεωρείς εσύ απόδειξη??? :)

Κι εγώ σου λέω ότι λόγο ΝΑΤΟ και Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν θα το κάνανε. Τα σύνορα της Ελλάδος (για όσους δεν το ξέρουν) δεν είναι στην πραγματικότητα της Ελλάδος. Είναι της Ευρωπαϊκής Ένωσης! Άσχετα που "κάποιοι" θέλουν να μας έχουν εχθρούς με τους Τούρκους (και οι ίδιοι να θέλουν τους Τούρκους εχθρούς με εμάς) για να πουλάνε... "παιχνιδάκια".

Όπως πολύ εύστοχα έθεσες στο παράδειγμά σου... Μόνο για καφέ είμαστε άξιοι!

Κοιτα...ΟΥΚαδες να ρισκαρουν για την Ελλαδα εχουμε...αν ειχαμε και πολιτικους με α......α ολα τωρα θα ηταν διαφορετικα...

Ουτε στην βραχονησιδα μας θα ειχαν ανεβει, αλλα ουτε θα ειχαμε και καθε μερα απο 5 παραβιασεις του εναεριου χωρου μας.

Αλλα αν εχεις τον Κωστακη και τον Αντρεα που ειναι σηκω-κατσε, κατσε-σηκω στα αμερικανακια ...ε τοτε θα παμε κατα διαολ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το θεωρείς εσύ απόδειξη??? :)

Κι εγώ σου λέω ότι λόγο ΝΑΤΟ και Ευρωπαϊκής Ένωσης δεν θα το κάνανε. Τα σύνορα της Ελλάδος (για όσους δεν το ξέρουν) δεν είναι στην πραγματικότητα της Ελλάδος. Είναι της Ευρωπαϊκής Ένωσης! Άσχετα που "κάποιοι" θέλουν να μας έχουν εχθρούς με τους Τούρκους (και οι ίδιοι να θέλουν τους Τούρκους εχθρούς με εμάς) για να πουλάνε... "παιχνιδάκια".

Όπως πολύ εύστοχα έθεσες στο παράδειγμά σου... Μόνο για καφέ είμαστε άξιοι!

Κοιτα...ΟΥΚαδες να ρισκαρουν για την Ελλαδα εχουμε...αν ειχαμε και πολιτικους με αρ***** ολα τωρα θα ηταν διαφορετικα...

Ουτε στην βραχονησιδα μας θα ειχαν ανεβει, αλλα ουτε θα ειχαμε και καθε μερα απο 5 παραβιασεις του εναεριου χωρου μας.

Αλλα αν εχεις τον Κωστακη και τον Αντρεα που ειναι σηκω-κατσε, κατσε-σηκω στα αμερικανακια ...ε τοτε θα παμε κατα διαολ....

Έγινε επεξεργασία - nidal
Link to comment
Share on other sites

Λιγο σεβασμος στα Ο.Υ.Κ. και γενικα στις ενοπλες δυναμεις..... εμενα προσωπικα με θυγει το συγκεκριμενο θεμα.

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Κοιτα...ΟΥΚαδες να ρισκαρουν για την Ελλαδα εχουμε...αν ειχαμε και πολιτικους με αρ*** ολα τωρα θα ηταν διαφορετικα...

Ουτε στην βραχονησιδα μας θα ειχαν ανεβει, αλλα ουτε θα ειχαμε και καθε μερα απο 5 παραβιασεις του εναεριου χωρου μας.

Αλλα αν εχεις τον Κωστακη και τον Αντρεα που ειναι σηκω-κατσε, κατσε-σηκω στα αμερικανακια ...ε τοτε θα παμε κατα διαολ....

πες τα Χρυσόστομε :)

Έγινε επεξεργασία - salTasos
Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωπς.... Ξέφυγες... Προσοχή στο τι γράφεις :)

Για την ιστορία... Κι εμείς κάνουμε ΑΠΕΙΡΕΣ παραβιάσεις εναέριου χώρου στην Τουρκία. Είναι ένα σύνηθες "παιχνίδι" μεταξύ μας. Τι σε χαλάει σε αυτό?

Αν οι ΟΥΚ-άδες έχουν από αυτό που λες ας το δείξουν στην πράξη! Γιατί εγώ όσους έχω γνωρίσει, έξω στην πραγματική ζωή είναι απαίδευτοι και ούνοι και σίγουρα άνθρωποι που δεν έχουν να σου πουν τίποτα από τη ζωή τους!

Αν είναι να στηρίζομαι σε αυτούς... Πάει... Το χάσαμε και το λίγο που είχαμε!

Link to comment
Share on other sites

Λιγο σεβασμος στα Ο.Υ.Κ. και γενικα στις ενοπλες δυναμεις..... εμενα προσωπικα με θυγει το συγκεκριμενο θεμα.

Θα σε απογοητεύσω, αλλά όχι απλά δεν τους σέβομαι, αλλά έχω και πολλά να σούρω για όλων των ειδών τους ένστολους του Ελληνικού κράτους!

"Άνθρωποι" που δεν ξέρουν να σέβονται την ανθρώπινη φύση, απ'όπου κι αν κατάγεται αυτή, μόνο για φτύσιμο είναι!

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωπς.... Ξέφυγες... Προσοχή στο τι γράφεις :)

Για την ιστορία... Κι εμείς κάνουμε ΑΠΕΙΡΕΣ παραβιάσεις εναέριου χώρου στην Τουρκία. Είναι ένα σύνηθες "παιχνίδι" μεταξύ μας. Τι σε χαλάει σε αυτό?

Αν οι ΟΥΚ-άδες έχουν από αυτό που λες ας το δείξουν στην πράξη! Γιατί εγώ όσους έχω γνωρίσει, έξω στην πραγματική ζωή είναι απαίδευτοι και ούνοι και σίγουρα άνθρωποι που δεν έχουν να σου πουν τίποτα από τη ζωή τους!

έτσι πρέπει να είναι οι στρατιώτες , δεν πρέπει να ανακατεύονται με πράγματα που θα μπορούσαν να τους δημιουργήσουν αμφιβολίες

είναι η φύση της δουλειάς τέτοια , αν με εννοείς

Link to comment
Share on other sites

Ωωωωωωπς.... Ξέφυγες... Προσοχή στο τι γράφεις :)

Για την ιστορία... Κι εμείς κάνουμε ΑΠΕΙΡΕΣ παραβιάσεις εναέριου χώρου στην Τουρκία. Είναι ένα σύνηθες "παιχνίδι" μεταξύ μας. Τι σε χαλάει σε αυτό?

Αν οι ΟΥΚ-άδες έχουν από αυτό που λες ας το δείξουν στην πράξη! Γιατί εγώ όσους έχω γνωρίσει, έξω στην πραγματική ζωή είναι απαίδευτοι και ούνοι και σίγουρα άνθρωποι που δεν έχουν να σου πουν τίποτα από τη ζωή τους!

Αν είναι να στηρίζομαι σε αυτούς... Πάει... Το χάσαμε και το λίγο που είχαμε!

Δεν εχω ξεφυγει καθολου φιλε μου...

Το οτι οι πολιτικοι μας τα εχουν γραμμενα στα @@ τους ολα ειναι κοινος γνωστο...Ειναι οικονομικα εξασφαλισμενοι μεχρι και τα τριτρισεγγονα τους...

Οταν σου καταρριπτουν ελικοπτερο και σκοτωνεται ολο το πληρωμα το μονο που κανανε ηταν να στειλουν ενα στεφανι και να μετονομασουν καποιες οδους στα ονοματα των παλικαριων αυτων.

Μετα καταλαμβανουν τα Ιμια και ενω ειναι ετοιμα τα ΥΟΚ να πανε να τους γ@μ*** και να τους πεταξουν στη θαλασσα η κυβερνηση κολλαει και περιμενει διαταγες απο την αμερικη.

Ρε σεις βαλτε στην κυβερνηση τον Θαλασα...(αν το θυμαμε καλα το ονομα!!!!)

Έγινε επεξεργασία - salTasos
Link to comment
Share on other sites

Θα σε απογοητεύσω, αλλά όχι απλά δεν τους σέβομαι, αλλά έχω και πολλά να σούρω για όλων των ειδών τους ένστολους του Ελληνικού κράτους!

"Άνθρωποι" που δεν ξέρουν να σέβονται την ανθρώπινη φύση, απ'όπου κι αν κατάγεται αυτή, μόνο για φτύσιμο είναι!

επειδη βλεπω ολοκληρωτισμο στις αποψεις σου θελω να σου κανω μια ερωτηση

σε περιπτωση πολεμου ποιος θα σε προστατευσει νομιζεις?

μη τα ακυρωνουμε ολα πια

καλοι και κακοι υπαρχουν παντου :)

Link to comment
Share on other sites

:);):thumbup:

Σε Κάποιους διαφεύγει εντελώς η έννοια της φιλοπατρίας... άλλο να αγαπάς την χώρα σου και άλλο να μισείς τους γύρω σου..

Link to comment
Share on other sites

:);)

Δεν είδα το βιντεάκι ακόμα, αλλά διάβασα για το περιέχομενό του...

Η γνώμη, αν και την έχω ξαναπεί κάπου...

Πρέπει να καταργηθούν οι παρελάσεις ως φασιστικά κατάλοιπα. Πρέπει να ξεφτιλιστούν και να τιμωρηθούν δια λιθοβολισμού ΟΛΑ ΤΑ ΦΑΣΙΣΤΑΡΙΑ του Ε.Σ..

Η ξεφτίλα αυτών των ανθρώπων είναι κατάπτυστη! Όσοι γουστάρουν και πορώνονται με τέτοια "τραγουδάκια" και καταστάσεις μόνο ανώμαλοι εγκεφαλικά μπορεί να είναι και ανθρωποειδή που δεν διαφέρουν σε τίποτα από άλλα ανθρωποειδή ΑΥΤΟΥ του τύπου.

Όλοι αυτοί συνεισφέρουν στο να σιχαίνομαι να φέρω πάνω μου το εθνόσημο γιατί το φοράνε και αυτά τα ζώα που αν αυτοί είναι φιλέλληνες και πατριώτες και αν φοράνε παντελόνια, ας πάνε να ρωτήσουν την άποψη του Γλέζου για όλα αυτά!

ΟΥΣΤ ΑΠΟ ΔΩ ΖΩΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

επειδη βλεπω ολοκληρωτισμο στις αποψεις σου θελω να σου κανω μια ερωτηση

σε περιπτωση πολεμου ποιος θα σε προστατευσει νομιζεις?

μη τα ακυρωνουμε ολα πια

καλοι και κακοι υπαρχουν παντου :)

Εδω θα συμφωνησω με τον stormtrooper!!!

ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα με προστατευσει!!!

ΟΛΟΙ θα βγουμε εξω!!

Ο ΛΑΟΣ παλι και όχι ο ΣΤΡΑΤΟΣ μονος του!!!

Δεν ξερω αν εχεις παει στρατο... αλλα νομιζεις η εκπαιδευση που περασαμε όλοι οσοι πηγαμε... θα μας καλύψει??

Οι μόνιμοι.. και κυριως οι εποπ - επι... θα μας σωσουνε??

Για ξανασκεψου το... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα συμφωνησω με τον stormtrooper!!!

ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα με προστατευσει!!!

ΟΛΟΙ θα βγουμε εξω!!

Ο ΛΑΟΣ παλι και όχι ο ΣΤΡΑΤΟΣ μονος του!!!

Δεν ξερω αν εχεις παει στρατο... αλλα νομιζεις η εκπαιδευση που περασαμε όλοι οσοι πηγαμε... θα μας καλύψει??

Οι μόνιμοι.. και κυριως οι εποπ - επι... θα μας σωσουνε??

Για ξανασκεψου το... :thumbup:

φυσικα και πηγα

33 ειμαι πια :)

τιμη μου και καμαρι μου που υπηρετησα...και σε δυσκολες εποχες :thumbup:

δυστυχως μονο ο λαος δεν φτανει...ο πολεμος διεξαγεται απο τακτικο στρατο ειδικα στις μερες μας

φιλλικα ολα αυτα και αποψη μου ;)

Link to comment
Share on other sites

Εδω θα συμφωνησω με τον stormtrooper!!!

ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα με προστατευσει!!!

ΟΛΟΙ θα βγουμε εξω!!

Ο ΛΑΟΣ παλι και όχι ο ΣΤΡΑΤΟΣ μονος του!!!

Δεν ξερω αν εχεις παει στρατο... αλλα νομιζεις η εκπαιδευση που περασαμε όλοι οσοι πηγαμε... θα μας καλύψει??

Οι μόνιμοι.. και κυριως οι εποπ - επι... θα μας σωσουνε??

Για ξανασκεψου το... ;)

Eνταξει τοτε ειμαστε υσυχοι αφου θα βγουν ολοι...... :thumbup::thumbup::o

μηπως καλυτερα να κλειδωσει το θεμα!? :)

Έγινε επεξεργασία - Sta8hs000
Link to comment
Share on other sites

Εδω θα συμφωνησω με τον stormtrooper!!!

ΚΑΝΕΝΑΣ δε θα με προστατευσει!!!

ΟΛΟΙ θα βγουμε εξω!!

Ο ΛΑΟΣ παλι και όχι ο ΣΤΡΑΤΟΣ μονος του!!!

Δεν ξερω αν εχεις παει στρατο... αλλα νομιζεις η εκπαιδευση που περασαμε όλοι οσοι πηγαμε... θα μας καλύψει??

Οι μόνιμοι.. και κυριως οι εποπ - επι... θα μας σωσουνε??

Για ξανασκεψου το... :)

το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να δηλητηριαζεται ο κοσμος με τετοια φασιστικα συνθηματα και ιδεες.πρεπει να σβηστουν και να πατηθουν πριν σηκωσουν κεφαλι

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...