Jump to content

ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ


nidal

Recommended Posts

Καλοριζικο Nidal , καλες δουλειες ... :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 52
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Βλπέποντας από κοντά όλη την πορεία του Νιντάλ όλα αυτά τα χρόνια έχω να πώ ότι είναι ένας εξαίρετος χομπίστας που όπως όλα δείχνουν θα γίνει ένας σωστός επαγγελματίας.

Μπράβο ρε Νιντάλ!Σου εύχομαι τα καλύτερα! :wootwoot:

***και κανά πλεκοπιρανχάκι δέν θα ήταν άσχημο για βιτρίνα...... :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

***και κανά πλεκοπιρανχάκι δέν θα ήταν άσχημο για βιτρίνα...... :wootwoot:

28648[/snapback]

Και να ξέρεις ότι δεν νομίζω να μείνουν για πολύ στην βιτρίνα

Έγινε επεξεργασία - PPAP
Link to comment
Share on other sites

Να δω τι θα πρωτομπει σε αυτη την αμοιρη βιτρινα!!

Μιλαμε για Nidal....αρα Δισκοι θα μπουν 100% ....

... θα μπει και ενα τερατακι Fish Only Θαλασσινο να χαζευει ολη η κοινωνια.... γεμισαμε κυριοι :wootwoot: :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε για Nidal....αρα Δισκοι θα μπουν 100% ....

Μεσα εισαι!!! :wootwoot::wootwoot::wootwoot:

Απο εκει και περα ολα ειναι υπο σκεψη......!

***και κανά πλεκοπιρανχάκι δέν θα ήταν άσχημο για βιτρίνα...... rasp.gif

Για πιρανχακια ετοιμαζονται οι οικιες τους στα ενδοτερα!Οσο για pleco,ορισμενοι απο αυτους θα συζουν με τα δισκακια στη βιτρινα ;)

Link to comment
Share on other sites

Άντε και σε λίγο καιρό μόνο ο Kevin Costner θα λείπει  :wootwoot:  :wootwoot:  :wootwoot:

28591[/snapback]

Μη το λες.Με πηρε χθες τηλεφωνο και ειπε οτι θα περασει για καφε ;);););););):hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε nidal,

Με εχουν καλυψει τα υπολοιπα μελη. Εχω ιδιαιτερη χαρα επειδη ειμαι απο την

περιοχη. Εγω απλα θα σου ευχηθω το καλυτερο. :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου πραγματικα σου ευχομαι καλες δουλειες στο νεο σου μαγαζι.Εισαι απο τους ανθρωπους που υπεραγαπας αυτο που κανεις εισαι παντα προθυμος να βοηθησεις και ειμαι σιγουρος οτι θα σου πανε ολα ετσι οπως τα ονειρευεσαι :wootwoot::wootwoot:;););):wootwoot:

Το fish only στην βιτρινα δεν χωραει συζητηση ;);)

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να σου ευχηθώ και 'γω με τη σειρά μου, μετά τη γνωριμία μας, στο νέο ξεκίνημα που ετοιμάζεσαι να κάνεις στη ζωή σου, ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ!...και ότι επιθυμείς να πετύχεις, να έρθει διπλό!

Σου εύχομαι ακόμα να μην ξεχάσεις ποτέ ότι ο χώρος του χόμπι στην Ελλάδα, χρειάζεται καλούς και σοβαρούς επαγγελματίες, που έκαναν αρχή σαν αγνοί χομπίστες και που δεν το λησμόνησαν στη πορεία της μετέπειτα επαγγελματικής τους καριέρας...

Εύχομαι ακόμα, όλοι εμείς οι εν δυνάμη πελάτες σου, να βρούμε στην προσπάθειά σου, αυτό που τόσο δύσκολα μέχρι σήμερα βρίσκουμε...

Καλή Επιτυχία nidal! :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Να σου ευχηθώ καλή επιτυχία ; είναι σίγουρο ότι θα την έχεις !!!

Εγώ θα ήθελα να σου ευχηθώ καλό κουράγιο και καλή δύναμη για να μπορείς να μας εξυπηρετείς όλους μας με το ίδιο κέφι που σε διακρίνει .

:wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να σου ευχηθώ καλό κουράγιο και καλή δύναμη για να μπορείς να μας εξυπηρετείς όλους μας με το ίδιο κέφι που σε διακρίνει .

:wootwoot:

29203[/snapback]

Πραγματικα θα μου χρειαστουν!!!

Και παλι σας ευχαριστω ολους!Και οσους δεν γνωριζα μεχρι τωρα,ελπιζω να τους γνωρισω απο κοντα!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Καλες δουλειες nidan σου ευχομαι τα καλυτερα αντε και για εμας τους τρελαμενους δισκαδες να αποκτησει η αθηνα ενα μαγαζι με δισκους που δεν εχουμε ξαναδει και με την φροντιδα που μονο εσυ ξερεις να τους δινεις.Καλη αρχη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλαρακι παρολο που τα ειπαμε και απο κοντα, σου ευχομαι και εδω

ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!

Απλα και ομορφα να σκισεις (που δεν εχω και ιδιαιτερες αμφιβολιες...).

Καλη σταδιοδρομια σαν επαγγελματιας πια. :lmao::rasp::rasp::lmao:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

με την σειρα μου σου ευχομαι κι εγω καλες και πολλες δουλειες,κι ελπιζω οχι μονο χαρη της εμπορικοτητας.

οτι μπορει να χρειαστεις απο μενα παντα στην διαθεση σου!!!

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ και απο εμενα.Πιστευω οτι ειναι το καταστημα που λειπει απο τον πειραια .Α θα σε επισκεφτω συντομα για καποια πραγματακια που θελω να παρω.

Link to comment
Share on other sites

Καλές δουλειές ή μάλλον... καλή διακέδαση και από μένα. ;)

Πότε ανοίγει το κατάστημα? Έχει ανοίξει ήδη?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
;) γεια σου γειτονα ειπα να μπω να δω την σελιδα σας πολυ καλη κ οργανωμενη κ το μαγαζι σου παρα πολυ καλο κ περοιποιημενο ειμαι παλαβιαρα με τα γατια :thumbup:

post-2003-1158883680_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

αν,και καπως καθυστερημενα,να ευχηθω καλες δουλειες,και οτι καλυτερο.......καλοριζικο... :hysterical::hysterical::hysterical:;):thumbup::thumbup::wacko:

Link to comment
Share on other sites

;) γεια σου γειτονα ειπα να μπω να δω την σελιδα σας πολυ καλη κ οργανωμενη κ το μαγαζι σου παρα πολυ καλο κ περοιποιημενο ειμαι παλαβιαρα με τα γατια :thumbup:

Αν και οι "αδυναμιες" σου τρεφονται με τις δικες μας "αδυναμιες",εχουμε κατι κοινο που μας ενωνει!!!Την αγαπη μας για τα παντως ειδους κατοικιδια!Καλωσηρθες στο AQUAZONE και ελπιζω να βρεις στο χομπι του ενυδρειου κατι ενδιαφερον.Παρα πολυ συντομα θα επισκευτω και τα δικα σου λιμερια!!!!!!!! :thumbup::wacko::hysterical:

αν,και καπως καθυστερημενα,να ευχηθω καλες δουλειες,και οτι καλυτερο.......καλοριζικο... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

Thanks Klaz :hysterical::hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Πότε θα κανεις τα εγκαίνεια να το γιορτάσουμε;

Link to comment
Share on other sites

Καλως εχοντων των πραγματων το πολυ αρχες Νοεμβρη!!!Βλεπεις οι δουλειες που πρεπει να γινουν ειναι πολλες............ ;):lmao::hysterical:

Ηδη παντως τα πρωτα 88 ενυδρεια εχουν γεμισει ψαρια!!! ;):blush::)

Link to comment
Share on other sites

Καλως εχοντων των πραγματων το πολυ αρχες Νοεμβρη!!!Βλεπεις οι δουλειες που πρεπει να γινουν ειναι πολλες............ ;):lmao::hysterical:

Ηδη παντως τα πρωτα 88 ενυδρεια εχουν γεμισει ψαρια!!! ;):blush::)

Θα μας ενημερώσεις έγκαιρα, έτσι??? :hysterical::hysterical::lol:

Link to comment
Share on other sites

Να σας ευχηθω και εγω με την σειρα μου ΚΑΛΕΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ και συντομα θα σας επισκεφτω (απο θεσσαλονικη)

για να σας γνωρισω και απο κοντα

Φυλικα θοδωρης ;)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...