Jump to content

Τους Έβαλα Μαζί Αλλά Τπτ Δεν Ζευγαρώνουν


MADMAX

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 99
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μου ζεβγαροσανε (πεδια ηνε φανταστικι εμπιρια ) :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

οταν σκασουν τα αυγουλακια πες μας ενα αριθμο πανω κατω.να δουμε ποσα εβγαλε περιπου.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1)η μονομαχινα θα βγει σημερα κιολας απο το ενυδρειο αφου σταματησει η αναπαραγωγη

2)ο μονομαχος βγαινει την 2η μερα

3)απο την τριτη μερα και επειτα αρχιζεις το ταισμα των γοννων

καλη συνεχεια :bowdown:

Έγινε επεξεργασία - giorginakos
Link to comment
Share on other sites

οταν σκασουν τα αυγουλακια πες μας ενα αριθμο πανω κατω.να δουμε ποσα εβγαλε περιπου.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ

1)η μονομαχινα θα βγει σημερα κιολας απο το ενυδρειο αφου σταματησει η αναπαραγωγη

2)ο μονομαχος βγαινει την 2η μερα

3)απο την τριτη μερα και επειτα αρχιζεις το ταισμα των γοννων

καλη συνεχεια :bowdown:

τον μονομαχο 8α τον βγαλο αβριο η με8αβριο για τον μονομαχο μου ηχανε πι οτι 8α τον αφισο μεσα να μα8η στα μικρα να κολιμπαναι τι αλλο να προσεξο τορα που ηνε μεσα στησ φουσκαλεσ

Link to comment
Share on other sites

τον μονομαχο 8α τον βγαλο αβριο η με8αβριο για τον μονομαχο μου ηχανε πι οτι 8α τον αφισο μεσα να μα8η στα μικρα να κολιμπαναι τι αλλο να προσεξο τορα που ηνε μεσα στησ φουσκαλεσ

τιποτα τωρα αφηνεις τον μπαμπα να τα κανει ολα.οσο για να μαθουν να κολυμπανε :bowdown: πετσοπ τι να πεις? :thumbup: . οταν εκκολαυθουν τα αυγα κλεινεις το φιλτρο για να μπορεσουν να μενουν στην επιφανεια να παιρνουν οξυγονο

Link to comment
Share on other sites

ΠΕΔΙΑ ΜΟΥ ΣΚΑΝΕ ΤΑ ΑΒΓΑ ΚΑΙ ΤΑ ΤΡΟΙ Ο ΑΡΣΕΝΙΚΟ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟ ΔΕΝ ΕΧΗ ΠΕΡΑΣΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΝ ΒΓΑΛΛΟ ???

Παιδιά μου σκάνε τα αυγά και τα τρώει ο αρσενικός , τι να κάνω ; δεν έχει περάσει μια μέρα για να τον βγάλω ;

Δεν με ενδιαφέρει η ορθογραφία αλλά μην γράψεις ξανά σε παρακαλώ κεφαλαία ,ευχαριστώ

Έγινε επεξεργασία - ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος πως τα τρωει? μηπως βαζει τα μωρα στο στομα για να τους φτιαξει φυσαλιδες?

Link to comment
Share on other sites

εισαι σιγουρος πως τα τρωει? μηπως βαζει τα μωρα στο στομα για να τους φτιαξει φυσαλιδες?

τα προτα 6 μορα τα εφαγε τα αλλα μονο τα βοιθαι να τα βαζη στησ φησαλιδεσ εχο μετρηση γηρο στα 56 -με 60 μορα 8α τρελα8ο πραγματικα ηνε μα φοβερη εμπιρια

Link to comment
Share on other sites

εισαι απολυτα σιγουρος...εμενα μου φαινεται παραξενο να τα εφαγε απο τοσο νωρις.συνηθως τα τρωει οταν μπορουν πλεον να καθονται απο μονα τους στην επιφανεια

Link to comment
Share on other sites

αυριο το απογευματακι 5-6 να τον βγαλεις τον μονομαχο και να χαμηλωσεις παρα πολυ την ροη του φιλτρου

Link to comment
Share on other sites

αυριο το απογευματακι 5-6 να τον βγαλεις τον μονομαχο και να χαμηλωσεις παρα πολυ την ροη του φιλτρου

το εχο σβιση το φιλτρο απο την προτη μερα τησ αναπαραγογισ τον μονομαχο 8α τον βγαλο το μεσημερη γτ τα προτα αβγα σκασανε το προι στησ 7 το προι

Link to comment
Share on other sites

το εχο σβιση το φιλτρο απο την προτη μερα τησ αναπαραγογισ τον μονομαχο 8α τον βγαλο το μεσημερη γτ τα προτα αβγα σκασανε το προι στησ 7 το προι

οκ και πες μας νεα...

Link to comment
Share on other sites

οκ και πες μας νεα...

ενοιτεεεεε

Link to comment
Share on other sites

sorry που δεν εδοσα λεπτομεριεσ το σαβατοκιργιακο γτ ελιπα ηχα αφιση τουσ γονισ μ να μου προσεχουνε τα μορα. απο τα 56 μορα επεζισαν τα 28 μορα τορα ηνε ολλα πανο στην επιφανια μονα τουσ και κολιβανε εχουνε μεγαλοσι πολι λιγο τουσ ταιζο σκουλικια τριμενα σε σκονι αλλα εχο ενα προβλιμα

(οταν ριχνο την σκονι στην επιφανια τρονε οτι τρονε αλλα μενη σαν παχνι επανο και διμιουργι μια κρουστα απο σκονι τι να κανο να κανο καμια αλλαγη του νερου

Link to comment
Share on other sites

οχι αμα κανεις αλλαγη νερου καηκαμε.παρε μια χαρτοπετσετα και σκουπισε σιγα σιγα την επιφανεια

Link to comment
Share on other sites

ορεα σιγα σιγα 8α το κανο μετα χριαζετε να κανο κατι αλλο η? ημε οκ ?

:bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΙΣΟΥΝΕ ΠΣΙΛΕ

σε εφχαριστο πολη

Link to comment
Share on other sites

απο πια :bowdown: εβδομαδα 8α δο τη φιλο ηνε τα μικρα ? :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

ουουο θες ακομα... περιπου στους 2-2.5 μηνες

αα ορεα αλλα δεν πεζουνε ξιλο μεσα στο ενιδριο ? μετα τον μινα ?

Link to comment
Share on other sites

οχι οχι μην φοβασαι :)

ανιπομονο να μου μεγαλοσουνε να δο τη χροματα 8α βγουνε ?

Link to comment
Share on other sites

(καλησπερα και παλι λογο οτι ΝΕΤ τα εχη πεξη ηχα να μπο 6 μερεσ γενικα) πεδια εχο ενα προβλημα απο τα 30 κατι μικρα μονομαχακια μου πσοφισαν σχεδον ολλα ζητημα να εχουνε μινη 10 ηνε κατι κακο η να μην δοσο βαση ? και να σηνεχισο

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...