Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Αγορίνα, απίστευτη η ενυδρειάρα... Πολύ όμορφα ζωντανά.. Πάντα τέτοια!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Φιλε Larry το ενυδρειο σου ειναι φανταστικο ειναι παραδειγμα και στοχος για καθε χομπιστα μπραβο.

Βασικα οταν ειδα τις φωτο εντυπωσιαστικα τοσο που μου φυγαν τα σφραγισματα και μιας και εισαι και οδοντιατρος λεω να σου ερθω να μου τα φτιαξεις αφου εχεις τετοιο ενυδρειο τοτε σου εχω πληρη εμπιστοσυνη

ΛΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Φίλε Αποστολή ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου σχόλια.Λοιπόν μια και εγώ φταίω που σου έπεσαν τα σφραγισματα είμαι διατεθιμενος προς δωρεάν αντικατασταση+ μια λευκανση :bowdown::thumbup:

Οποτε θέλεις έρχεσαι στην Κοζάνη κερναω τσίπουρακι, μεζέ και σφραγισματα... :hysterical:

Συνέχισε έτσι την καταπληκτική δουλειά σου με υγιεστατα κοράλια,φοβερά χρώματα και πολύ καλές τιμές.

:happybday:

Link to comment
Share on other sites

Αγορίνα, απίστευτη η ενυδρειάρα... Πολύ όμορφα ζωντανά.. Πάντα τέτοια!! :bowdown::thumbup:

Ευχαριστώ Παναγιώτη και το δικό σου ενυδρειο είναι υπέροχο :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

και αυτες ξανα επειδη βλεπω οτι δεν ανοιγουν στη σελιδα 5 :bowdown:

http://i659.photobucket.com/albums/uu315/a...i/IMG_4686b.jpg

http://i659.photobucket.com/albums/uu315/a...i/IMG_4675b.jpg

:thumbup:

Link to comment
Share on other sites

αξιος αξιος απο αλεξανδρεια θα ερθω απο κοντα να τα πουμε

Link to comment
Share on other sites

αξιος αξιος απο αλεξανδρεια θα ερθω απο κοντα να τα πουμε

Eυχαριστω φιλε

οποτε θελεις περνα κερναω καφε :)

Link to comment
Share on other sites

Επισης την επομενη εβδομαδα θα ανεβασω νεες φωτογραφιες με καινουρια κοραλια και....διαφορετικο χρωμα :) !αφου αρκετα φραγκακια και κοραλια θα φυγουν μεσα στην εβδομαδα :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

και αυτες ξανα επειδη βλεπω οτι δεν ανοιγουν στη σελιδα 5 :ninja:

http://i659.photobucket.com/albums/uu315/a...i/IMG_4686b.jpg

http://i659.photobucket.com/albums/uu315/a...i/IMG_4675b.jpg

:rasp:

μπορεις εαν θες αντι να κανεις αντιγραφη το direct link να κανεις το IMG CODE και να εμφανιζει ολη τη φωτογραφια εδω :hysterical: ( αρκει να ειναι σε αναλυση 800χ600 ) :thumbup:

Υ.Γ : τουμπανο το Reef σου :):hysterical::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

μπορεις εαν θες αντι να κανεις αντιγραφη το direct link να κανεις το IMG CODE και να εμφανιζει ολη τη φωτογραφια εδω :rasp: ( αρκει να ειναι σε αναλυση 800χ600 ) :hysterical:

Υ.Γ : τουμπανο το Reef σου :):hysterical::thumbup:

Ευχαριστω για τη συμβουλη σου φιλε :ninja::thumbup::wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

πραγματικά είναι απο τα πιό ωραία ενυδρεία που έχω δει. Κάτι τέτοια βλέπω και με πιάνουν τα κλάματα, εδω και 10 χρόνια περίπου ασχολούμαι με τα θαλασσινά και ποτέ δεν κατάφερα να κρατήσω ούτε ένα sps. Αλήθεια από που προμηθεύεσαι κοραλάκια μιας και είσαι από κοζάνη ??? Εγώ από λαμία και ποτέ δεν πρόλαβα κάτι αξιόλογο στην αθήνα όταν παραλαμβάνουν, μας έχουν φτυσμένους στην επαρχία :wootwoot: Πάντως το ενυδρείο σου είναι όλα τα λεφτά :bowdown::) Αν θέλεις κάποιες πληροφορίες για το που προμηθεύεσαι θα το εκτιμούσα, μιας και στην αθήνα πιά δεν μπορούμαι να πηγαίνουμε για την πλάκα μας :thumbup: Α ρε καταραμένη κρίση :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά είναι απο τα πιό ωραία ενυδρεία που έχω δει. Κάτι τέτοια βλέπω και με πιάνουν τα κλάματα, εδω και 10 χρόνια περίπου ασχολούμαι με τα θαλασσινά και ποτέ δεν κατάφερα να κρατήσω ούτε ένα sps. Αλήθεια από που προμηθεύεσαι κοραλάκια μιας και είσαι από κοζάνη ??? Εγώ από λαμία και ποτέ δεν πρόλαβα κάτι αξιόλογο στην αθήνα όταν παραλαμβάνουν, μας έχουν φτυσμένους στην επαρχία :rasp: Πάντως το ενυδρείο σου είναι όλα τα λεφτά :bowdown::) Αν θέλεις κάποιες πληροφορίες για το που προμηθεύεσαι θα το εκτιμούσα, μιας και στην αθήνα πιά δεν μπορούμαι να πηγαίνουμε για την πλάκα μας :D Α ρε καταραμένη κρίση :D

Ευχαριστω φιλε για τα σχολια σου :thumbup::thumbup:

Οταν γυρισω απο τις διακοπες θα κανω και ενα update για να δειτε και την εξελιξη του,οπως και κατα τον Σεπτεμβριο θα αρχισουν να δινονται πολλα frags λογω ελειψης χωρου :wootwoot:

Οτι χρειαστεις στειλε πμ και θα σε βοηθησω οπως μπορω :rasp:

Link to comment
Share on other sites

φοβερο ενυδρειο. τι να λεμε........μπραβο.

οταν με το καλο γυρισω βεροια θα τα πουμε.

μιας και εχω ενα 400αλιτρο αδειο εκει.

Έγινε επεξεργασία - alan boy
Link to comment
Share on other sites

φοβερο ενυδρειο. τι να λεμε........μπραβο.

οταν με το καλο γυρισω βεροια θα τα πουμε.

μιας και εχω ενα 400αλιτρο αδειο εκει.

οποτε θελεις κερναω καφεδακι :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Και μιάς κάτι άκουσα για τσιπουράκι φέρνω και καμμιά μπουκάλα από το αγίασμα δικής μου παραγωγής άμα λάχει :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Και μιάς κάτι άκουσα για τσιπουράκι φέρνω και καμμιά μπουκάλα από το αγίασμα δικής μου παραγωγής άμα λάχει :thumbup:

Bεβαιως βεβαιως,εεε φερε και καμια ακομα(μπουκαλα) να υπαρχει για backup.....που ξερεις μπορει να τελειωσει και το Co2!!!! :bowdown::):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα πμ αν το ειδες ? Και επειδη έχω τόνους τσίπουρο ίσως βρούμε και εναλλακτική εφαρμογή και στο ενυδρείο :bowdown::):thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Σου έστειλα πμ αν το ειδες ? Και επειδη έχω τόνους τσίπουρο ίσως βρούμε και εναλλακτική εφαρμογή και στο ενυδρείο :bowdown::):thumbup:

κατι μου θυμιζει αυτο.....τσιπουρο=αλκοολ=carbon dosing=καπουτ po4+No3 :thumbup::wootwoot::D

Link to comment
Share on other sites

Ότι το ενυδρείο είναι φοβερό τα έχουμε πει άπειρες φορες από κοντά.Από χρώματα ξέρεις...δεν χορταίνω να το βλέπω.

Άντε να περνούν και σειρά τα υπόλοιπα ενυδρεία για παρουσίαση Larry :thumbup::thumbup:

Συνέχισε έτσι φιλε μου και με το καλο και ένα F.O full aggresive :bowdown::)

Link to comment
Share on other sites

Ότι το ενυδρείο είναι φοβερό τα έχουμε πει άπειρες φορες από κοντά.Από χρώματα ξέρεις...δεν χορταίνω να το βλέπω.

Άντε να περνούν και σειρά τα υπόλοιπα ενυδρεία για παρουσίαση Larry :thumbup::thumbup:

Συνέχισε έτσι φιλε μου και με το καλο και ένα F.O full aggresive :bowdown::)

Ευχαριστω Γιωργο,καιρο εχουμε να τα πουμε...

F.O full aggresive δεν νομιζω αλλα half aggresive-Reef (νεα κατηγορια :D )ετοιμαζερται :wootwoot:

Link to comment
Share on other sites

γεια σου λαρυ αρχοντα.....

(χρονια και ζαμανια ρε φιλε). :bowdown:

ΥΓ.θα εκτιμουσα αν απο σεπτεμβρη κρατουσες κανα φραγκακι και για μενα.... :)

Link to comment
Share on other sites

γεια σου λαρυ αρχοντα.....

(χρονια και ζαμανια ρε φιλε). :bowdown:

ΥΓ.θα εκτιμουσα αν απο σεπτεμβρη κρατουσες κανα φραγκακι και για μενα.... :thumbup:

για σου φιλε klaz

Βεβαιως, υπαρχουν πολλα κομματια και επισης θα δοθουν και αποικιες γιατι....παραγεμησε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...