Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Aπο την επομενη εβδομαδα θα δωθουν πολλα frags απο τα περισσοτερα sps :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

:buttrock::buttrock: μπραβο λαρυ.!!! καταπληκτικος ο υφαλος σου αδελφε. :buttrock:
Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράματα! :buttrock:

Άντε να ανεβαίνει το ηθικό του κόσμου και να βλέπει ότι οι κόποι ανταμείβονται :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Τι έχει φτιάξει ρε το άτομο, δουλευόμαστε εντελώς :):):D Φάτε μάτια ψάρια :buttrock::buttrock:

Ευχαριστω Ακη :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

:buttrock::buttrock: μπραβο λαρυ.!!! καταπληκτικος ο υφαλος σου αδελφε. :)

Ευχαριστω φιλε klaz,μεσα στην εβδομαδα σου τα στελνω :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα πράματα! :buttrock:

Άντε να ανεβαίνει το ηθικό του κόσμου και να βλέπει ότι οι κόποι ανταμείβονται :buttrock:

Ευχαριστω Γιωργο,πρεπει να αρχισουμε να ανεβαινουμε σιγα σιγα και σαν χομπιστες και σαν...λαος! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ λαρυ μου.

οντως παιρνουμε θαρρος και εμεις οι νεοι στο θαλασσινο και μετα απο απανωτες ατυχιες και λαθη να βλεπουμε οτι με υπομονη ,διαβασμα και επιμονη μπορουμε να καταφερουμε κατι τοσο ομορφο,που πραγματκα εχει αναγκη η ψυχη μας ειδικα τωρα αυτον τον δυσκολο καιρο.

ανθρωποι σαν εσενα,σαν τον φιλο νερβα σαν τον αλεξανδρο κλπ,μας δειχνουν τον δρομο.

σας ευχαριστουμε για το ανεβασμα του ηθικου που μας δινετε απλοχερα. :buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω και τι να συμπληρωσω απο την στιγμη που τα εχεις ακουσει ολα....συγχαρητηρια ξαδερφε!!! Οσο για τις γαριδες να δειτε πως και πως τις περιμενω και εγω αφου το πρωτο πραγμα που με λεει οταν πηγαινω σπιτι του ειναι (ετοιμος?) ...αχ αυτες οι αστερινες :buttrock::buttrock::buttrock:

Link to comment
Share on other sites

απλα ,Respect !!!!!!!!! :buttrock:

χαλαλοι οι κοποι σου!!!!!!!!!!! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

τι να πω και τι να συμπληρωσω απο την στιγμη που τα εχεις ακουσει ολα....συγχαρητηρια ξαδερφε!!! Οσο για τις γαριδες να δειτε πως και πως τις περιμενω και εγω αφου το πρωτο πραγμα που με λεει οταν πηγαινω σπιτι του ειναι (ετοιμος?) ...αχ αυτες οι αστερινες :):D:D

:buttrock::buttrock::buttrock::) Ποτε θα ερθεις παλι απο τα μερη μας???? :D:D:D:hysterical::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

απλα ,Respect !!!!!!!!! :buttrock:

χαλαλοι οι κοποι σου!!!!!!!!!!! :buttrock:

Ευχαριστω φιλε :buttrock::):):D

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο να το χαιρεσαι πραγματικα στολιδι.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ομορφο να το χαιρεσαι πραγματικα στολιδι.

Ευχαριστω Αλεξη,και το δικο σου παει....σφαιρα! :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Επιπέδου RC-TOTM (Reef Central-Tank Of The Month)

Respect...

:buttrock::):):D

Ευχαριστω φιλε frakto :buttrock:

Αν και πιστευω οτι απεχουμε πολυ απο TOTM,ειμαι της γνωμης οτι βαδιζουΜΕ σε πολυ καλο δρομο... :D

και δεν μιλαω για το δικο μου ενυδρειο,μιλαω για ΟΛΩΝ μας.Ενυδρεια σαν το δικο σου,του nerva,του Αλεξ και σιγουρα και πολλα αλλα που υπαρχουν στην Ελλαδα ειναι αξια προσοχης και γιατι οχι....επιβραβευσης :D

Προσεγμενα,ωραια χρωματα,με μερακι και αγαπη για το χομπυ!Αλλα χωρις κοπο,χρονο και χρημα δεν γινεται τιποτα :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

τρομερο ενυδρειο!πολλα μπραβο κ απο μενα!

δεν εχω αλλα λογια....:-)

Ευχαριστω φιλε :buttrock:

Φιλαρακι μου αξιος.

Καταπληκτικα ζωντανα.Να εισαι καλα να τα χαιρεσαι :buttrock:

:buttrock:

χιλια ευχαριστω Στρατο :):)

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω τι να πω; :buttrock: στα ειπαν ολα τα παιδια .. να πω μονο πως χαιρομαι να βλεπω τετοια ενυδρεια στην Ελλαδα και τον πηχη να ανεβαινει :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

τωρα εγω τι να πω; :buttrock: στα ειπαν ολα τα παιδια .. να πω μονο πως χαιρομαι να βλεπω τετοια ενυδρεια στην Ελλαδα και τον πηχη να ανεβαινει :)

Ευχαριστω Κωστα :buttrock: και εγω μακαρι να μπορουσα να βγαλω καλυτερες φοτο,αλλα ειμαι ποοολυ νεος σε αυτο το σπορ :buttrock:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε frakto :buttrock:

Αν και πιστευω οτι απεχουμε πολυ απο TOTM,ειμαι της γνωμης οτι βαδιζουΜΕ σε πολυ καλο δρομο... :D

και δεν μιλαω για το δικο μου ενυδρειο,μιλαω για ΟΛΩΝ μας.Ενυδρεια σαν το δικο σου,του nerva,του Αλεξ και σιγουρα και πολλα αλλα που υπαρχουν στην Ελλαδα ειναι αξια προσοχης και γιατι οχι....επιβραβευσης :D

Προσεγμενα,ωραια χρωματα,με μερακι και αγαπη για το χομπυ!Αλλα χωρις κοπο,χρονο και χρημα δεν γινεται τιποτα :)

+1 :buttrock::buttrock::)

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...