Jump to content

Λαρης Reef 1


Larrys

Recommended Posts

Χαίρομαι ιδιαίτερα με το αποτέλεσμα και επιτέλους έβαλες φώτος μιας και σου το ζητάω μήνες να κάνεις παρουσίαση, ευτυχώς τα ζωντανά μου πήγαν σε χομπίστα που τα διατηρεί άψογα, χίλια μπράβο έχω να πω και άξιζαν οι συζητήσεις ωρών τελικά :thumbup:

Τώρα Λαρη βάλε μπροστά στο να αρχίσεις να δίνεις frags και να γίνεις ένας καλός κηπουρός, πρόσεχε γιατί πλέον δεν συγχωρούνται λάθη με τέτοιο στοκάρισμα και πρέπει να είσαι όλη ημέρα από πάνω, ενυδρεία σαν αυτό δεν διατηρούνται στον αυτόματο με τίποτα, μιλάω εκ πείρας βλέπεις :hysterical:

Και πάλι μπράβο :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Χαίρομαι ιδιαίτερα με το αποτέλεσμα και επιτέλους έβαλες φώτος μιας και σου το ζητάω μήνες να κάνεις παρουσίαση, ευτυχώς τα ζωντανά μου πήγαν σε χομπίστα που τα διατηρεί άψογα, χίλια μπράβο έχω να πω και άξιζαν οι συζητήσεις ωρών τελικά :hysterical:

Τώρα Λαρη βάλε μπροστά στο να αρχίσεις να δίνεις frags και να γίνεις ένας καλός κηπουρός, πρόσεχε γιατί πλέον δεν συγχωρούνται λάθη με τέτοιο στοκάρισμα και πρέπει να είσαι όλη ημέρα από πάνω, ενυδρεία σαν αυτό δεν διατηρούνται στον αυτόματο με τίποτα, μιλάω εκ πείρας βλέπεις :happybday:

Και πάλι μπράβο :bowdown:

Ευχαριστω πολυ Γιωργο,αξιωθηκα επιτελους και βρηκα χρονο....!

Ευχαριστω επισης για τον χρονο και τις συμβουλες σου σε πολλα ενυδρειακα ζητηματα!

Επισης απο πριν ενα μηνα εχω αρχισει το...ξεστοκαρισμα και πιστευω μεχρι το τελος του καλοκαιριου να μεινουν τα μισα.

Εχεις δικιο οτι λαθη δεν συγχωρουνται,απλως αρχιζω να καταλαβαινω πλεον αυτο που εχεις πει απειρες φορες

-ΔΙΑΒΑΣΕ ΤΟ ΕΝΥΔΡΕΙΟ ΣΟΥ- και αναλογως πραξε!!! :thumbup:

και....ενα τελευταιο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την ανοχη σου και τις απαντησεις σου στα πολλα ζητηματα που προεκυψαν! :band::thumbup::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ένας πραγματικός ύφαλος!! Πανέμορφο ενυδρείο, πολλά συγχαρητήρια.

:bowdown:

Ευχαριστω Κωστα :thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Τα κοραλια σουπερ δεν το συζητω.

Βαλε και καμια φωτο των ψαριων ομως. :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Τα κοραλια σουπερ δεν το συζητω.

Βαλε και καμια φωτο των ψαριων ομως. :bowdown:

Βεβαίως βεβαίως.....το απόγευμα γιατί τώρα βγάζω το δεκαπενθήμερο του ρεύματος του ενυδειου :thumbup::hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Βεβαίως βεβαίως.....το απόγευμα γιατί τώρα βγάζω το δεκαπενθήμερο του ρεύματος του ενυδειου :thumbup::hysterical:

Κουραγιο :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δεν μας λυπασαι καθολου καλοκαιριατικα ... εχουμε αρρωστησει . Πανεμορφο ενυδρειο :bowdown:

Αν θες βοηθεια στο ... ξεστοκαρισμα μας λες να σε ξαλαφροσουμε λιγο :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Συγνωμη δεν μας λυπασαι καθολου καλοκαιριατικα ... εχουμε αρρωστησει . Πανεμορφο ενυδρειο :bowdown:

Αν θες βοηθεια στο ... ξεστοκαρισμα μας λες να σε ξαλαφροσουμε λιγο :thumbup:

Ευχαριστω,θα χρειαστω βοηθεια λίαν συντόμως :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φιίλε Larry πόλυ όμορφο το ενυδρείο σου!!! :bowdown:

Eλα ενταξει εφυγε.....

Πλακα πλακα υπαρχει και τεταρτο αλλα ειναι του γλυκου με κιχλιδες :thumbup:

Περιμένω κάποια στιγμή να δώ και αυτό το ενυδρείο στην αφρικάνικη κατηγορία!!! :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

Φιίλε Larry πόλυ όμορφο το ενυδρείο σου!!! :bowdown:

Περιμένω κάποια στιγμή να δώ και αυτό το ενυδρείο στην αφρικάνικη κατηγορία!!! :hysterical:

Ευχαριστω φιλε μου

Εεε ναι καποια στιγμη θα γινει και αυτο...και περιλαμβανει Kassanga red rainbow wild,murago f1,chilanga redf1

cyprichromis mpulungu,και...Blue zaire moba f1( οι blue zaire ομως θα φυγουν σε λιγο καιρο-μαζευτηκαν πολλα!) :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου

Εεε ναι καποια στιγμη θα γινει και αυτο...και περιλαμβανει Kassanga red rainbow wild,murago f1,chilanga redf1

cyprichromis mpulungu,και...Blue zaire moba f1( οι blue zaire ομως θα φυγουν σε λιγο καιρο-μαζευτηκαν πολλα!) :bowdown:

Tα ξέρω τα ξέρω..... γιαυτο σου είπα οτι σε περιμένω και στην άλλη κατηγορία!!! :thumbup:

Δεν ξέρω αν με θυμάσαι αλλα πριν περιπου 4 χρόνια είχα ερθει αυθημερόν Λιβαδεια-Κοζάνη για να μου δώσεις Ps.Saulosi...... :hysterical:

Έγινε επεξεργασία - PRINCE
Link to comment
Share on other sites

Tα ξέρω τα ξέρω..... γιαυτο σου είπα οτι σε περιμένω και στην άλλη κατηγορία!!! :bowdown:

Δεν ξέρω αν με θυμάσαι αλλα πριν περιπου 4 χρόνια είχα ερθει αυθημερόν Λιβαδεια-Κοζάνη για να μου δώσεις Ps.Saulosi...... :happybday:

Αααα τωρα καταλαβα :thumbup:

θα μιλησουμε στην.....απεναντη οχθη!!!(βλεπε γλυκο) :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

λαρυ συγχαρητηρια. το ρεεφ σου σκιζει.

με ολα τα θετικα σχολια των παραπανω ειμαι συμφωνος και επαυξανω.

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικο Λαρυ το ενυδρειο σου με τρελη αναπτυξη και πολυ ωραια χρωματα !!Στα ξεστοκαρισματα να μας θυμηθεις βρε!!

Καλη συνεχεια αφου ακομη δεν σε δολοφονησε στο υπνο σου η γυναικα σου!!! :bowdown::thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο ενυδρείο, πραγματικά πολλά συγχαρητήρια!!! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

λαρυ συγχαρητηρια. το ρεεφ σου σκιζει.

με ολα τα θετικα σχολια των παραπανω ειμαι συμφωνος και επαυξανω.

Ευχαριστω Δημητρη και ενα ακομα ευχαριστω για τη σμικρυνση των φωτογραφιων :thumbup:

Καταπληκτικο Λαρυ το ενυδρειο σου με τρελη αναπτυξη και πολυ ωραια χρωματα !!Στα ξεστοκαρισματα να μας θυμηθεις βρε!!

Καλη συνεχεια αφου ακομη δεν σε δολοφονησε στο υπνο σου η γυναικα σου!!! :thumbup::thumbup:

Ευχαριστω :hysterical: (Μαλλον εβαλα πολλα ζωντανα μεσα :( ολοι για ξεστοκαρισμα λενε :happybday::band: )

Πανέμορφο ενυδρείο, πραγματικά πολλά συγχαρητήρια!!! :bowdown:

Ευχαριστω φιλε Σωτηρη :(

Link to comment
Share on other sites

και οπως υποσχεθηκα.... :bowdown:post-6075-1307640418_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημητρη αυτη για εσενα :bowdown:post-6075-1307640526_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...