Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

Καλημέρα.....

Και τι καλημέρα.... απολαυσα το καφεδακι μου υπεροχα..

Τελικα καλα λεω εχει αλλη χάρη να της βλέπεις απο εδω μεσα... συνοδεία των σχολίων οι φωτο γίνονται ακομα πιο όμορφες απο οτι ήδη είναι....

Μα καλα.... κανεις δεν ειδε την φωτο με την σαλιαρα.......?

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.....

Και τι καλημέρα.... απολαυσα το καφεδακι μου υπεροχα..

Τελικα καλα λεω εχει αλλη χάρη να της βλέπεις απο εδω μεσα... συνοδεία των σχολίων οι φωτο γίνονται ακομα πιο όμορφες απο οτι ήδη είναι....

Μα καλα.... κανεις δεν ειδε την φωτο με την σαλιαρα.......?

Την είδαμε!! αλλά από πού να αρχίσουμε να σχολιάζουμε δεν ξέρουμε!!!! Γιάννη ετοιμάσου να κάνεις ένα ταξιδάκι σε λίγο καιρό για φωτογράφιση…. :bigemo_harabe_net-134: :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Τι θέλεις???

5 αποικιες ακροπορες 8 ακαθανστρεες και 10 ρικορδεες ...ψιλοπραματα... :)

Link to comment
Share on other sites

5 αποικιες ακροπορες 8 ακαθανστρεες και 10 ρικορδεες ...ψιλοπραματα... :)

Μπριζόλες λουκάνικα παιδάκια, μπύρες κρασί τσίπουρο και σόδα για μετά….

Δέχεσαι??

Link to comment
Share on other sites

η σαλιαρα πηγε να γινει γευμα για αλλο κοραλλι αλλα μετα το ξερασε γιατι ηταν πολυ μεγαλο...και με.τη μια το ρουφηξε εκειηνη η λοβοφιλια η πρασινη...λοβοφιλια δεν ειναι;

Link to comment
Share on other sites

η σαλιαρα πηγε να γινει γευμα για αλλο κοραλλι αλλα μετα το ξερασε γιατι ηταν πολυ μεγαλο...και με.τη μια το ρουφηξε εκειηνη η λοβοφιλια η πρασινη...λοβοφιλια δεν ειναι;

Μπα οχι lobophyllia δεν ειναι.

Κατι σαν alienophyllia μοιαζει... :)

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι το ενυδρείο απλά είναι ότι καλύτερο παίζει μέσα στο αΖ.....εύχομαι μέσα από την ψυχή μου να γίνουν όλα τριπλάσια σε χρόνο μηδέν και πάντα να πηγαίνει ΟΠΩΣ πάει τώρα....!απλά respect...σου βγάζω το καπέλο.....

Link to comment
Share on other sites

Αν έμπαιναν κανα 2 φωτογραφίες θα επαιρνες μάτι και στο δωράκι που σου ετοίμασα Κωστή!! Ετοιμα κομμένα ραμμένα για σένα!

Link to comment
Share on other sites

Αν έμπαιναν κανα 2 φωτογραφίες θα επαιρνες μάτι και στο δωράκι που σου ετοίμασα Κωστή!! Ετοιμα κομμένα ραμμένα για σένα!

Μακάρι να μπορούσα να ανέβω ρε φίλε....οικονομικά για φάπες βλέπεις....πάντως ότι είναι για σένα θα ανέβει!Δώσε ότι είναι για εμένα σε κάποιον από τα παιδιά που θα ανέβουν!

Link to comment
Share on other sites

Μακάρι να μπορούσα να ανέβω ρε φίλε....οικονομικά για φάπες βλέπεις....πάντως ότι είναι για σένα θα ανέβει!Δώσε ότι είναι για εμένα σε κάποιον από τα παιδιά που θα ανέβουν!

Ελα ρεεεεε! Δν θα έρθεις;! Σε ποιον να τα δώσω; Ενημέρωσε κανα δικό σου φιλαράκι να ξέρω ποιος θα τα πάρει...

Link to comment
Share on other sites

Ολες οι κομμωτριες εδω μαζεύτηκαν έτσι;;;;

Αλλα χωρίς τον αρχημαρμπερι δουλεια δεν γίνεται.

ΔΙΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΥ ΕΊΣΑΙ ΡΕΕΕΕΕΕ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εδω ειμαι watchman χαχαχααα

Γελοου ή κριπτοσενντρους;;; Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γελοου ή κριπτοσενντρους;;; Χαχαχαχα

Μ'επιασες ομορφαντρα μουυυυυυ :D

Link to comment
Share on other sites

Παρα πολυ ωραιο το ενυδρειο σου φιλε μου!πολυ ωραια χρωματα και πεντακαθαρο!Ενα μεγαλο μπραβο και απο μενα. :bigemo_harabe_net-64::bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Η πράσινη φορμόζα μου βλέπω έχει πάρει τα πάνω της!Μην πω για την εφίλια...!Ελπίζω να γίνει τριπλάσια!!!Ρε φίλε,ο χαβανέζος έχει κάνει προγούλι!!!!κάντου λίγη δίαιτα ρεεεεεεεεεεε!!:P

Link to comment
Share on other sites

συγχαρτήρια και απο μένα..πολύ όμορφο και η καθαρή πλάτη...το αναδυκνύει ακόμα περισσότερο...μπράβο μπράβο

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μ'αρεσει η αμμο μπροστά απο το ενυδρείο...... κατα περίεργο τρόπο μου'ρχεται να την ρίξω κάτω....χαχαχα......και εχω την εντύπωση οτι θα το κάνω αύριο..... :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Θωδορη τρομερο το ενυδρειο υπεροχες φωτο πολλα μπραβο στα παιδια οι ριιιορντεες και οι ζοανθοι απλα τα σπανε σε λιιγο θα γινουν χαλι κανονικο.την πλατη πως την κρατας τοσο καθαρη?το μπουκετο τα σπαει, να το χαιρεσε φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις φοβερο ενυδρειο bababrillo, Μπραβο!!!

Και οι φωτο τελειες!!!!!

:bigemo_harabe_net-92:

Έγινε επεξεργασία - disc-postman
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...