Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

Εγω λεω μεχρι να φυγει ο Αλεκος στην χωρα της μερκελ να κανονισουμε τουρνε η picteam ... :bigemo_harabe_net-145:

Μην μου λες τετοια τωρα και με στεναχωρεις :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Μην μου λες τετοια τωρα και με στεναχωρεις :bigemo_harabe_net-111:

Ναι δυστηχως ο δασκαλος απαρνειται την πατριδα... :(

Επειδή απ'ότι φαίνεται η picteam επικοινωνεί πνευματικά, προτείνω να μιλήσεις με τον Αλεκάρα για να σου πει περίπου τι έχουμε σκεφτεί Γιάνναρε!

Στελνω πμ αμεσως!!!

Link to comment
Share on other sites

φοβερες φωτο και φοβερα μοντελα!

ομορφιες!

μπραβο στον αλεξανδρο και μπραβο και σε σενα θοδωρη που το κρατας σε τετοια κατασταση! :bigemo_harabe_net-64:

τα κιλα απο το τοσο κεικ που φαγατε να δω πως θα χασετε :usd:

Link to comment
Share on other sites

Το εχει αυτο το Θωδορας.. ταιζει ταιζει ταιζει και ο Γιωρικας εχει ανεβασει χοληστερινη και τριγλυκεριδια στο φουλ... Μετα ταιζει κ εμας κ την βγαζουμε την αλλη μερα με σαλατα ... :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

φτου γ@μοτο ξέχασα να ρουφηχτώ

μην με βλέπεις έτσι βαρύκόκαλος είμαι!!!!

thanks φίλος

Link to comment
Share on other sites

Τώρα εγώ τι να βρω να σχολιάσω για αυτά που είδα…..?

Άσε δεν λέω τίποτα….. :bigemo_harabe_net-69:

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε...μάπα είναι!!!!τι είναι αυτό;ούτε ένα κοράλλι!κι αυτά τα λίγα,καφέ όλα!τα ψάρια;;;;;τέρμα αδύνατα!Ειδικά αυτό το yellow,δεν πρέπει να τρώει τίποτε!!άσε μας ρε φίλε βραδιάτικο μας πέταξες τα μάτια απέναντι...........!!!

ΥΓ.Δεν ξέρω αν φταίει ο φωτογράφος,αλλά είναι μακράν τα καλύτερα χρώματα που έχω δει σε Ελληνικό reef μέχρι στιγμής!

Link to comment
Share on other sites

Εδω ο Γιαννης μας εξιγει οτι αν θελουμε να πει κανα καλο λογο στον Θοδωρη για να τσιμπισουμε κανα φραγκακι, πρεπει πρωτα να πεσει λαδωμα!

post-32212-0-11748900-1364170829_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειδα να βαζετε τπτ στην τσεπη ομως και ετσι φυγατε με αδεια χερια!!! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Όταν αγαπάς αυτό που κάνεις φαίνεται και ο Rythor είναι ένας καλλιτέχνης στις φώτο

Μαγευτικές εικόνες με αποτύπωση της πραγματικότητας

Πραγματικά δεν έχω τι να πω...... σ ευχαριστώ πολύ Αλέξανδρε. Να'σαι καλα Θοδωρε! Και εμεις ευχαριστουμε για το ομορφο απογευμα!

και το κεικ :ph34r:

Αλεκαρα... αστο ρε φιλε... κανε συλλογη απο γραμματοσημα ρε φιλε .. αφου δε το εχεις... :ph34r:

Υγ:ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΡΕ ΦΙΛΕ!!!!!

ηδη αρχισα να μαζευω τηλεκαρτες θες? :bigemo_harabe_net-74: Ευχαριστω ρε Γιαννη!

Η αποτύπωση της πραγματικότητας είναι απίστευτη! Νομίζω οτι είτε το βλέπεις απο κοντά είτε βλέπεις τις φωτογραφίες, είναι το ίδιο!

Δηλαδή ρε Αλέκο αν είχες χρόνο, τι θα έβγαζες??????? :bigemo_harabe_net-111:

Μακαρι να το 'χα ωρες ολοκληρες μπροστα μου και θα σου λεγα εγω! :bigemo_harabe_net-82:

Όλα τα μπράβο αξίζουν στον Αλέξανδρο

Θοδωρε κατι εκανες και συ με το να στησεις το ενυδρειο..αρα μιση ντροπη δικη μου, μιση δικη σου! :bigemo_harabe_net-74:

Ρε παιδια ειπαμε καιρναμε και εμεις καφε... Ελα Αλεκοοοοοο... :bigemo_harabe_net-146:

Εννοια σου Σταθη και δουλευουμε υπογειως με το Gio! χεχεχεχ

Εγω λεω μεχρι να φυγει ο Αλεκος στην χωρα της μερκελ να κανονισουμε τουρνε η picteam ... :bigemo_harabe_net-145:

το μονο σιγουρο!

Μην μου λες τετοια τωρα και με στεναχωρεις :bigemo_harabe_net-111:

Ναι δυστυχως θα σας αφησω..αλλα οχι φορουμικα! :)

φοβερες φωτο και φοβερα μοντελα!

ομορφιες!

μπραβο στον αλεξανδρο και μπραβο και σε σενα θοδωρη που το κρατας σε τετοια κατασταση! :bigemo_harabe_net-64:

τα κιλα απο το τοσο κεικ που φαγατε να δω πως θα χασετε :usd:

Θα τα βαλει σε μπόι ο Θοδωρος! :bigemo_harabe_net-163:

Link to comment
Share on other sites

Εδω ο Γιαννης μας εξιγει οτι αν θελουμε να πει κανα καλο λογο στον Θοδωρη για να τσιμπισουμε κανα φραγκακι, πρεπει πρωτα να πεσει λαδωμα!

Δεν ειδα να βαζετε τπτ στην τσεπη ομως και ετσι φυγατε με αδεια χερια!!! :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

:bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163::bigemo_harabe_net-163: στυγνός εκμεταλλευτής ο Γιαννης ουτε αραγωνιτη απο γυρω γυρω μας αφησε να παρουμε! :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Θοδωρη φιλαράκι μου ότι και να πω είναι λίγο...δεν είναι απλά το καλύτερο ενυδρειο στην Ελλάδα (αποσα έχω δει) και τεχνικά και ποιοτικά και οπτικά ... Αλλά πιστεύω ότι μετράει περισσότερο αν πω ότι έτσι θα ήθελα να κάνω και το δικό μου ενυδρειο κάποτε...

Είσαι υπόδειγμα χομπίστα, ανθρώπου και φίλου! Χρόνια πολλά και πάλι και ό,τι καλύτερο εύχομαι!

Έγινε επεξεργασία - vales_red
Link to comment
Share on other sites

Κάτσε και διάβασε αγόρι μου και ασε τα αλατονερα.

Γιατι αν δεν με φέρεις πτυχίο φέτος , δεν θα σε κυνηγάει ο μπαμπάς σου αλλα ο baba

Σ ευχαριστώ πολυ πάντως

Link to comment
Share on other sites

Ήθελα να γράψω και να γράψω και να γράψω αλλά τελικά μόνο αυτό μου βγαίνει : ....

:P

Link to comment
Share on other sites

μπραβο εκπληκτικες φωτογραφιες ,υπεροχα ζωντανα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολυ όλους να στε καλα αλλα ποιο καλα και ο Αλέξανδρος που έχει σήμερα τα γενέθλια του

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Το αφεντικό απουσιάζει.

Αφηστε το μήνυμα σας μετά τον χαρακτηριστικο ήχο.....

ΜΠΙΙΙΙΙΠΠΠΠΠΠ....

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

γεια σας και πάλι.

με τα τόσα λίγα ποστ που κάνω και τα ακόμα πιο λίγα σπαμ ούτε που θα πήρατε χαμπάρι ότι ένα μηνά ακριβός έλειπα.

σήμερα μόλις που ήρθε και σε αυτό το σπίτι το ίντερνετ και θα είμαστε το καλοκαίρι παρέα.

κάλος σας ξαναβρήκα λυπών

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και πάλι.

με τα τόσα λίγα ποστ που κάνω και τα ακόμα πιο λίγα σπαμ ούτε που θα πήρατε χαμπάρι ότι ένα μηνά ακριβός έλειπα.

σήμερα μόλις που ήρθε και σε αυτό το σπίτι το ίντερνετ και θα είμαστε το καλοκαίρι παρέα.

κάλος σας ξαναβρήκα λυπών

Η συγκινηση σου ειναι εκδηλη μουχαχαχαχαχααχαχαχαχααααααααα

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...