Jump to content

Bababrilios Rimless Reef


bababrilios

Recommended Posts

Λοιπον ακου τι θα κάνουμε θα κανονισω με τον Αντρέα και θα πάμε μαζι για το καθιερωμένο service μια μερα και οσο ο Αντρέας θα κανει τα χαμαλικια εγω θα τραβαω φωτο... :)

Link to comment
Share on other sites

Να έρθω κι εγώ με κανένα ψαλίδι....;;;;Baba μικρό θα είναι μαααααα τον άγιο ψεύτη!!:D

Έγινε επεξεργασία - kostaskappa
Link to comment
Share on other sites

μπραβο φιλαρακι υπεροχο οι ζοανθοι τα σπανε σε λιγο καιρο θα γινουν γρασιδι :bigemo_harabe_net-64:

Η φωτό που ανέβασα είναι σκέτη ατζαμοδουλεια. Αν βγάλει καμία καλη ο gio εκει να δεις γρασιδια, Καραϊσκάκη σκέτο.

Καραϊσκάκη;;;;και που το ξέρεις;;;;

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Η φωτό που ανέβασα είναι σκέτη ατζαμοδουλεια. Αν βγάλει καμία καλη ο gio εκει να δεις γρασιδια, Καραϊσκάκη σκέτο.Καραϊσκάκη;;;;και που το ξέρεις;;;;

Κρυφός είναι.......

Link to comment
Share on other sites

Η φωτό που ανέβασα είναι σκέτη ατζαμοδουλεια. Αν βγάλει καμία καλη ο gio εκει να δεις γρασιδια, Καραϊσκάκη σκέτο.Καραϊσκάκη;;;;και που το ξέρεις;;;;

Κρυφός είναι.......

Όχι....παοκτζής

Link to comment
Share on other sites

Όχι....παοκτζής

που ειναι ρε;;;; που πηγε;; :bigemo_harabe_net-88:

:D

Link to comment
Share on other sites

Εγω δε σπαμαρω στο θεμα του φιλου μου...

Υγ: κολπο ειναι ολα ρε... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κοιτα.... μην ξημερωσουμε πουλοπομ........ :)

Ακομα ομορφιές βλεπουν τα ματακια μου....

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να καθαρισει τις φωτογραφιες που βγαλαμε σημερα... και θα τριβεις τα ματακια σου!

Link to comment
Share on other sites

photobucket upload 20%

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να καθαρισει τις φωτογραφιες που βγαλαμε σημερα... και θα τριβεις τα ματακια σου!

δεν του τις έδειξα !!!!!! :bigemo_harabe_net-72: :bigemo_harabe_net-72: :bigemo_harabe_net-72:

ΤΏΡΑ ΘΑ ΤΙΣ ΔΕΙ :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Κατσε να καθαρισει τις φωτογραφιες που βγαλαμε σημερα... και θα τριβεις τα ματακια σου!

Δεν μπορω να συναγωνιστω μαζι σου... εσυ χωνεις το κινητό στο νερο ενω εγώ τραβάω απο εξω ρε εξυπνε...αλλα ετσι ειναι... δειξε μου τον φιλο σου να σε πω ποιος είσαι.... :):P

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό Νίκο ειναι .... Αναμμένο!!!!

Θοδωρη δώσε μια λέξη κλειδί...

Link to comment
Share on other sites

Το σωστό Νίκο ειναι .... Αναμμένο!!!!

Θοδωρη δώσε μια λέξη κλειδί...

αμεσως εσυ :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να συναγωνιστω μαζι σου... εσυ χωνεις το κινητό στο νερο ενω εγώ τραβάω απο εξω ρε εξυπνε...αλλα ετσι ειναι... δειξε μου τον φιλο σου να σε πω ποιος είσαι.... :):P

Εσυ στα 2 μέτρα κι εγω στα 10εκατοστα....αλλα την ανάλυση σου δεν την φτάνω!

Link to comment
Share on other sites

Οταν παντρευτείς θα σε κανω δωρο μια dslr με την προϋπόθεση να εχεις ενυδρειο ανω των 501 λίτρων.... :)

Link to comment
Share on other sites

Οταν παντρευτείς θα σε κανω δωρο μια dslr με την προϋπόθεση να εχεις ενυδρειο ανω των 501 λίτρων.... :)

θα πάρει το δικό σου πάλι , αφού θα κάνεις πιο μεγάλο!!!!!!! :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical: :hysterical:

photobucket upload 38%

Έγινε επεξεργασία - bababrilios
Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό συμβαίνει αυτή τη στιγμή με μένα...3 ώρες μπροστά στο ενυδρειο του τεο σήμερα...εγω έβγαλα τις φωτο....και παλι περιμένω το100% του photobucket να δώ τις φωτογραφίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακριβώς αυτό συμβαίνει αυτή τη στιγμή με μένα...3 ώρες μπροστά στο ενυδρειο του τεο σήμερα...εγω έβγαλα τις φωτο....και παλι περιμένω το100% του photobucket να δώ τις φωτογραφίες!!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ αργοκινητο καραβι το upload σου bababrilie ... :D

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...