Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης Κυριακή 11 Μαρτίου Στις 17:00


Aiolos

Επιλογή ημέρας και ώρας συναντήσεων  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ο τόπος της συνάντησης είναι πλέον γνωστός σε όλους.... με την ημέρα και την ώρα υπάρχει κάποιο πρόβλημα?

Μήπως θα βόλευε τους περισσότερους να την κάνουμε Κυριακή κατά τις 17:00 ...

Πριν γίνει η "επίσημη" ανακοίνωση θα ήταν καλό να δούμε πια από τις δυο μέρες είναι βολική για τους περισσότερους.

Σάββατο στις 17:00 (όπως ήταν μέχρι τώρα) ή Κυριακή στις 17:00 ?

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Βαγγελη θεωρω οτι κυριακη ειναι κατα πολυ βολικοτερο γιατι καποιοι (σαν εμενα που εχω χασει κανα 2 συναντησσεις)μαζι με κατι ρολογια δουλευουν το σαββατο και οχι οτι δεν προλαβενουν απλα δεν εχεις και το περισιο κουραγιο για βολτα αμα γυρνας κατα τις 4 απο την δουλεια , τωρα αν θα ειναι 12, 13 ,14 η και το απογευματακι ακομα ακομα το μονο ευκολα να το βρουμε

Link to comment
Share on other sites

Βαγγέλη Κυριακή νομίζω ότι είναι πολύ καλύτερα, αφού και αυτοί που δουλευουν το σαββατο δεν εχουν λογικα το περισιο κουραγιο (όπως είπε ο φιλος παραπάνω), αλλά και αυτοί που δεν δουλευουν, το σαββατο ειναι η μονη μερα για να κανουν τις οικογενειακές υποχρεωσεις της εβδομαδας που δεν προλαβαινουν λογω δουλειας. Ψηφίζω Κυριακή!

Έγινε επεξεργασία - ttarkin
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ψηφίζω Σάββατο γιατί η Κυριακή είναι αποκλειστικά αφιερωμένη στην οικογένεια.

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Δεν έχω ξανάρθει σε συνάντηση σας, μιας κι είμαι νέο μέλος και δεν ξέρω λόγω εργασίας αν θα μπορώ να είμαι σε αυτή. Δουλεύω και Σάββατο και Κυριακή συνήθως οπότε δεν έχω τόσο πρόβλημα μέρας, αλλά Κυριακάτικης ώρας, που ούτως ή άλλως είναι μέρα σπιτιού αλλά κυρίως σχολάω στις 5 οπότε κάθε πρωινό αποκλείεται. Επίσης... άλλα κορίτσια ενυδρειόφιλα υπάρχουν στην πόλη? γιατί απ'ότι κατάλαβα μόνο αγόρια μαζεύεστε...

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κι από μένα. Δεν έχω ξανάρθει σε συνάντηση σας, μιας κι είμαι νέο μέλος και δεν ξέρω λόγω εργασίας αν θα μπορώ να είμαι σε αυτή. Δουλεύω και Σάββατο και Κυριακή συνήθως οπότε δεν έχω τόσο πρόβλημα μέρας, αλλά Κυριακάτικης ώρας, που ούτως ή άλλως είναι μέρα σπιτιού αλλά κυρίως σχολάω στις 5 οπότε κάθε πρωινό αποκλείεται. Επίσης... άλλα κορίτσια ενυδρειόφιλα υπάρχουν στην πόλη? γιατί απ'ότι κατάλαβα μόνο αγόρια μαζεύεστε...

ναι αλλα τι αγορια!!

ερχονται και γιναικες αποτη θυμαμαι.

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα τι αγορια!!

ερχονται και γιναικες αποτη θυμαμαι.

στην καφετέρια γενικά ή στην παρέα? B)

Link to comment
Share on other sites

κι εμενα δεν μ ενοχλει η μερα.σαββατο ή κυριακη ειναι το ιδιο.απλα η ωρα δε θα ηθελα ν αλλαξει.μεσημερι δηλαδη πολυ δυσκολα.πεντε και μετα οποια μερα θελετε

Link to comment
Share on other sites

στην καφετέρια γενικά ή στην παρέα? B)

:bigemo_harabe_net-55: στην παρεα φυσικα...ξερεις γυναικες,κοπελες,γιαγιαδες,πεθερες.... :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, ας το δούμε το θέμα κάπως πιο ζεστά για να προκαθοριστεί η μέρα συναντήσεων.... είναι σημαντική η συμμετοχή σας στη δημοσκόπηση για πράγματα που έχουν προγραμματιστεί να γίνουν.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα και εγώ να έρθω... πιστεύω Κυριακή αλλά ίσως αργότερα (17:00 ίσως...)

Link to comment
Share on other sites

πιστευω ποιο σωστο ειναι το σαββατο της καθιερομενης συναντησης να γινει η ψηφηση στο μαγαζι γιατι εδω ο καθενας λεει την γνωμη του και ψηφιζει ενω μπορει στην πραγματικοτητα (εαν ψηφηστει αυτο που ηθελε) να μην παρουσιαζετε στις συναντησεις.

Link to comment
Share on other sites

Όπως διαπίστωσες Βασίλη στις συγκεντρώσεις δεν έρχεται ο κόσμος που ερχόταν παλιά, οπότε δεν θα υπάρξει και η ανάλογη συμμετοχή για ψηφοφορία.

Εδώ είναι πιο πρακτικό να γίνει η δημοσκόπηση και μπορεί κάποιος να ψηφίσει την ημέρα που θεωρεί ότι τον βολεύει περισσότερο, άσχετο το αν δεν έρχεται τακτικά.

Επίσης αν δούμε ότι η ώρα δεν είναι και η πιο κατάλληλη, είναι το μόνο εύκολο να την αλλάξουμε σε κάποια που θα βολεύει τους περισσότερους.

Έγινε επεξεργασία - Aiolos
Link to comment
Share on other sites

Όπως διαπίστωσες Βασίλη στις συγκεντρώσεις δεν έρχεται ο κόσμος που ερχόταν παλιά, οπότε δεν θα υπάρξει και η ανάλογη συμμετοχή για ψηφοφορία.

Εδώ είναι πιο πρακτικό να γίνει η δημοσκόπηση και μπορεί κάποιος να ψηφίσει την ημέρα που θεωρεί ότι τον βολεύει περισσότερο, άσχετο το αν δεν έρχεται τακτικά.

Επίσης αν δούμε ότι η ώρα δεν είναι και η πιο κατάλληλη, είναι το μόνο εύκολο να την αλλάξουμε σε κάποια που θα βολεύει τους περισσότερους.

δεν πιραζει μοντερεητορ μου θαρχομαι εγω να σου κανω παρεα.... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-66:

Link to comment
Share on other sites

η πολύ παρέα μαζί μου θα σου βγει αλμυρή χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα έλεγα Κυριακή, μιας και είμαι από την πολυπληθή παρέα που μαζευόμαστε συχνά :P

Link to comment
Share on other sites

Θα παρακαλούσα σε όσους προτείνουν την ημέρα συνάντησης με ανάρτηση στο θέμα, να ψηφίζουν κιόλας (και να το αναφέρουν) για να γίνει σωστή η κατανομή των ψήφων.

Link to comment
Share on other sites

κυριακη καπου στις 12-12.30 ειναι 1 χαρα νομιζω.

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλητερα Σαββατο γιατι εβαλα να εχω βαρδια αυτη την εβδομαδα κυριακη μονο και μονο για την συναντιση! Ασε που παιζει ολυμπιακος με τουε βαζελους τελικο κυπελου μπασκετ την κυριακη!

Link to comment
Share on other sites

παιδια καλητερα Σαββατο γιατι εβαλα να εχω βαρδια αυτη την εβδομαδα κυριακη μονο και μονο για την συναντιση! Ασε που παιζει ολυμπιακος με τουε βαζελους τελικο κυπελου μπασκετ την κυριακη!

μα δεν μιλαμε για μια φορα συναντηση αλλα για να βρουμε μια μονιμη και σταθερη μερα η οποια να βολευει τους περισσοτερους..

απο την αλλη,πιστεψε με ιδιαιτερα αυτες οι 2 ομαδες μας αφηνουν παγερα αδιαφορους τους περισσοτερους εδω πανω.

Link to comment
Share on other sites

Πως φαίνεται πως είσαι παοκι χα χα

Link to comment
Share on other sites

μα δεν μιλαμε για μια φορα συναντηση αλλα για να βρουμε μια μονιμη και σταθερη μερα η οποια να βολευει τους περισσοτερους..

απο την αλλη,πιστεψε με ιδιαιτερα αυτες οι 2 ομαδες μας αφηνουν παγερα αδιαφορους τους περισσοτερους εδω πανω.

Μουχαχαχα!Θα την παλέψω να έρθω και αν έρθω τελικά θα φέρω απονιτροποιητή και ένα φράγκ για μοίρασμα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...