Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης Κυριακή 11 Μαρτίου Στις 17:00


Aiolos

Επιλογή ημέρας και ώρας συναντήσεων  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

γιωργαρα μην ανησηχεις!!σου εχω κερατοφυλλο,πολυσπερμα και κανα 3 βαλισνεριες οι οποιες ομως ειναι αρκετα μικρες!καλυτερα θα ηταν να τις φερω στην επομενη συναντηση εκτος αν καποιος απο εσενα ή τον νικο τις θελει μικρες!

για την moss δεν μπορω να πω με σιγουρια..εαν παω προς εδεσσα θα φερω αρκετη και για τους 2!

επισης εχω μια καρτελα με 24 χαπια οξυγονου για μεταφορα ψαριων παραδειγμα εαν μεινουν αρκετες ωρες στη σακουλα!

ναι ρε φιλαράκι ότι γουστάρεις.άντε να μαζευόμαστε σιγά σιγά.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Έχω και κάποιες ιδέες για τη δημιουργία ενός πολύ οργανωμένου παζαριού... ελάτε να το συζητήσουμε ζωντανά όλοι μαζί !!!

Link to comment
Share on other sites

Έχω και κάποιες ιδέες για τη δημιουργία ενός πολύ οργανωμένου παζαριού... ελάτε να το συζητήσουμε ζωντανά όλοι μαζί !!!

σωστός !!!!!

Link to comment
Share on other sites

Toli εαν θες μου λες να πάμε μαζι.

Παρε ενα τηλεφωνο ή τα λεμε στην αλλη συναντηση ...

Link to comment
Share on other sites

Θα τα πούμε εκεί παίδες! :)

Link to comment
Share on other sites

Από μικρός γνώριζα ότι η αναλογία είναι 1 m / 6 f.. :)

Στη πορεία έμαθα ότι στα ψάρια η αναλογία πρέπει να είναι 1 m / 3 f στα περισσότερα είδη .. ;)

Ε, αύριο στη συνάντηση η αναλογία θα είναι 10 m / 1 f ... αντί για 10 / 0 όπως είναι συνήθως :P

Link to comment
Share on other sites

για ακομη μια φορα απων δυστυχως...

καλα να περασετε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

με το ph δε θα εχεις προβλημα.δεν το κατεβαζουν πολυ.απ οτι μπορω να καταλαβω τα θελεις για το 25λιτρο ετσι;ρωταω για να σου φερω αναλογη ποσοτητα

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παλικάρι (ας είναι και δυο) του θαλασσινού θα μπορέσει να φέρει τεστ μαγνησίου να συγκρίνω τα αποτελέσματα.. μάλλον έχω θέμα Mg στο τεστ ή στο νερό !!!

Link to comment
Share on other sites

Κάποιο παλικάρι (ας είναι και δυο) του θαλασσινού θα μπορέσει να φέρει τεστ μαγνησίου να συγκρίνω τα αποτελέσματα.. μάλλον έχω θέμα Mg στο τεστ ή στο νερό !!!

Salifert σου κάνει? Θα σου φέρω και με την ευκαιρία και το σκίμμερ για το μικρό σου μόνο θέλει καθάρισμα!

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε.. φυσικά και κάνει χε χε

Link to comment
Share on other sites

Θα έφερνα και τα πόλυπς αλλά το ψυγειάκι είναι στο αμάξι απο προχθές. :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: .Το κομάντο που του πήγα πάντως έζησε και πάει σφαίρα μιλάμε για πολύ ανθεκτικό sps!

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74: Είναι από τα κοράλλια που ζει και στους πόλους απ ότι φαίνεται !!!
Link to comment
Share on other sites

salifert Βαγγελη?

και να μου εξηγησετε οι αρμυρες κατι με τα συγκεκριμενα τεστ

Link to comment
Share on other sites

ότι θες... διδακτορικό κοντεύω να πάρω !!!!

Link to comment
Share on other sites

μερικές φωτογραφίες από την σημερινή συνάντηση

και πρώτα πρώτα η φίρμα... :bigemo_harabe_net-145:

_MG_2969.jpg

και μετα ολοι οι αλλοι!!!!

_MG_2980.jpg

_MG_2979.jpg

_MG_2978.jpg

_MG_2977.jpg

_MG_2974.jpg

_MG_2973.jpg

_MG_2972.jpg

_MG_2971.jpg

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά ωραία παρέα!!!!εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγο ίωσης :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά ωραία παρέα!!!!εγώ δυστυχώς δεν μπόρεσα να έρθω λόγο ίωσης :bigemo_harabe_net-111:

περαστικα σου!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστούμε τον Βασίλη για την φωτογραφική κάλυψη και όντως ήταν μια ωραία συνάντηση... είχαμε και τρία νέα μέλη στη παρέα μας.

Άντε στην επόμενη ακόμη πιο πολλοί.

Link to comment
Share on other sites

Μια "συνάντηση" διαφορετική από τι άλλες σε προσέλευση. Η ψηφοφορία έδειχνε 71% για Κυριακή σε σύνολο 21 ψήφους.

Η Κυριακή θα βοηθήσει πολύ μελλοντικά σε προσέλευση..

Σήμερα μέτρησα χαλαρά 20+ άτομα, αν και η βροχή δυσκόλεψε την προσέλευση παιδιών από γύρω περιοχές. ( "προδότη" Αντώνη :P:D )

Ο draculas ( δλδ η Έλενα, στα δεξιά μου στη 5η φώτο - άκου δράκουλας.. :P ) δεν "είπε" για σένα κάτι προσβλητικό φίλε vasilios . Και εγώ δεν κατάλαβα τι σου "είπε" και απαιτείς συγνώμη από την "κυρία".. :):D

Έγινε επεξεργασία - azores
Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν τελεια σημερα.περασαμε πολυ καλα,φυσικα καλως ηρθαν και τα νεα μελη.βασιλακη.....την επομενη φορα να μου πεις να εχω μαζι μου και τον make up artist μου

Link to comment
Share on other sites

ολα ηταν τελεια σημερα.περασαμε πολυ καλα,φυσικα καλως ηρθαν και τα νεα μελη.βασιλακη.....την επομενη φορα να μου πεις να εχω μαζι μου και τον make up artist μου

οκ ''aguppoula''.....ξερεις εσυ!!!!! :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-163: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ηταν ωραια.ευχαριστουμε για την τζαβα μοςς και τα τσερυ σριμπς.θα σας δωσοyμε μερικεσ ''μουρμουριτσες''.rhodeus amarus.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...