Jump to content

Συνάντηση Θεσσαλονίκης Κυριακή 11 Μαρτίου Στις 17:00


Aiolos

Επιλογή ημέρας και ώρας συναντήσεων  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

ειμαι απο τα παιδια που ερχονται απο σκυδρα συνηθως, εκτος αν τυχει να ειμαι εκει ολο το σ/κ και ψηφίζω κυριακη γιατι ειναι απαλαγμενη απο δουλειες!οσο για την ωρα δεν θα ηθελα να γινει πριν τη 1 το μεσημερι γιατι σαββατο ειναι βραδια εξοδου!σκεψου να γυρίσεις 5 το πρωι και να πρεπει να σηκωθεις, να ετοιμαστεις και να κανεις μια ωρα ταξιδι για να παρευρεθείς στην συναντηση!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

σεβαστη η αποψη σου φιλε μου γιαυτο αλλωστε ζηταμε απο ολους την αποψη τους σχετικα για να μπορουν να ειναι ολοι ανετοι.

ΥΓ.αληθεια ακομη υπαρχουν ανθρωποι που ξενυχτανε στη διασκεδαση εξω...?μπραβο και χαρα στο κουραγιο σας.

Link to comment
Share on other sites

Την Κυριακή δυσκολο γιατι υπάρχουν συναντήσεις απο αλλα φόρα και θα πάω εκει... Ισως εαν το κάνατε αργότερα την κυριακη;

Link to comment
Share on other sites

H ώρα είναι κάτι που μπορεί να αλλάξει ώστε να βολέψει τους περισσότερους. και όσοι πάνε και σε άλλες συγκεντρώσεις να υπάρχει ο χρόνος ώστε να τον διαχειριστούν όπως θέλουν.

Link to comment
Share on other sites

κ εμενα νομιζω θα με βολευε περισσοτερο κυριακη.

την ωρα την συζηταμε.

ισως θα ηταν καλο η συναντηση του Μαρτιου να γινει κυριακη κ βλεπουμε!

Link to comment
Share on other sites

Εγω ψήφισα ήδη Κυριακή, αλλά θα έλεγα μετα το μεσημέρι κατα τις 17.00 όπως είναι τώρα τα Σάββατα.

Link to comment
Share on other sites

Ναι και εγώ πιστεύω πως αν γίνει Κυριακή ότι είναι καλύτερα μετά της 5 γιατί μερικοί μπορεί να είναι ξενύχτιδες και άλλοι να πηγαίνουν και σε άλλες συναντήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αλλάζουμε λοιπόν την ώρα από 13:00 και την κάνουμε 17:00... έτσι θα βολέψει και τα μέλη απ΄ όλα τα φόρουμ !!!

Link to comment
Share on other sites

Λόγω ότι η μέρα πλησιάζει και η μέχρι τώρα ψηφοφορία ανέδειξε την Κυριακή... οι συναντήσεις από εδώ και στο εξής θα γίνονται την δεύτερη Κυριακή κάθε μήνα στις 17:00.

Σας περιμένουμε λοιπόν στο γνωστό μέρος και εκτός από τα καθιερωμένα ενυδρειακά θέματα, συζητάμε και το θέμα των συναντήσεων πιο αναλυτικά.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω οτι ειναι καλητερα ετσι...πιθανον να μπορεσω να ερθω και γω!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλυτερα σαββατο και κυριως 17.00 γενικα απογευμα.κυριακη ειναι 'νεκρη' μερα.γενικα απογευμα για πρακτικους λογους ειναι καλυτερα.

Link to comment
Share on other sites

απογευμα.ο κοσμος κιμαται το πρωι :bigemo_harabe_net-127:

Link to comment
Share on other sites

ειμαι απο τα παιδια που ερχονται απο σκυδρα συνηθως, εκτος αν τυχει να ειμαι εκει ολο το σ/κ και ψηφίζω κυριακη γιατι ειναι απαλαγμενη απο δουλειες!οσο για την ωρα δεν θα ηθελα να γινει πριν τη 1 το μεσημερι γιατι σαββατο ειναι βραδια εξοδου!σκεψου να γυρίσεις 5 το πρωι και να πρεπει να σηκωθεις, να ετοιμαστεις και να κανεις μια ωρα ταξιδι για να παρευρεθείς στην συναντηση!

φιλαράκι κάτι κλαδεματάκια και για μια καλή μοσσ που λέγαμε αν θες και δεν βαριέσαι να κλαδεύεις θα τα εκτιμούσα.

Link to comment
Share on other sites

Οι ανταλλαγές είναι κάτι που πάντα γίνονταν... αλλά μπορούμε να οργανωθούμε καλύτερα και στο παζάρι.. να μπορούμε να χαρίζουμε ή και να πουλάμε επί τόπου κάποια πράγματα όσοι το επιθυμούν. .. Το συζητάμε από κοντά όλοι μαζί το θέμα αν είναι.

Link to comment
Share on other sites

Έχω για χάρισμα έναν κάδο από Tetra EX1200 και ένα φίλτρο EX700 που έχει πολλές διαρροές και το έχω για πέταμα αν τα θέλει κανένας ας μου πει να τα φέρω.

Επίσης θέλω καμιά vallisneria και λίγη moss αν υπάρχει για αγορά ή χάρισμα

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω ότι τίποτα δεν θα πάει χαμένο γιατί κάποιου που πιάνουν τα χέρια του, θα μπορέσει να το μετατρέψει σε κάτι άλλο !!!

"κάνε το κινητό σου καρέκλα" Έτσι δεν λένε στη διαφήμιση? ... ,,, εμείς θα το κάνουμε δοχείο αναπλήρωσης για μικρά ενυδρεία !!! χε χε

Link to comment
Share on other sites

φυσικα θα ειμαι κι εγω εκει.αν καποιος εχει blackwater και θελει να δοκιμασει alder cones ευχαριστως θα του φερω.απλα οποιος θελει να μου πει τα λιτρα του ωστε να φερω την καταλληλη ποσοτητα.

Link to comment
Share on other sites

sabbato einai i kaliteri mera kai kyrios apogeuma.17.00-18.00.ma an yparhi perissoteros kosmos kyriaki entaxi.alla apogeuma.einai pio logiko.xero apo analoges prospathies allon sylogon 'reumaton'' k.a.apotynhanan giati mazeuontan proina.

Link to comment
Share on other sites

ελληνικουλια γραφουμε γκαρνταση!!!

Link to comment
Share on other sites

Για πειτς κ σε μενα που γινονται οι συναντησεις σας γιατι ειμαι νεο μελος και δεν γνωριζω...

Link to comment
Share on other sites

Για πειτς κ σε μενα που γινονται οι συναντησεις σας γιατι ειμαι νεο μελος και δεν γνωριζω...

Θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε και από κοντά... δες στον χάρτη το πως θα έρθεις.

http://www.aquazone.gr/forums/index.php?showtopic=71466

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και γω είμαι μέσα για κυριακη! Απογευματάκι κατά προτίμηση

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι κάτι κλαδεματάκια και για μια καλή μοσσ που λέγαμε αν θες και δεν βαριέσαι να κλαδεύεις θα τα εκτιμούσα.

Έχω για χάρισμα έναν κάδο από Tetra EX1200 και ένα φίλτρο EX700 που έχει πολλές διαρροές και το έχω για πέταμα αν τα θέλει κανένας ας μου πει να τα φέρω.

Επίσης θέλω καμιά vallisneria και λίγη moss αν υπάρχει για αγορά ή χάρισμα

Παιδιά και γω είμαι μέσα για κυριακη! Απογευματάκι κατά προτίμηση :bigemo_harabe_net-64:

γιωργαρα μην ανησηχεις!!σου εχω κερατοφυλλο,πολυσπερμα και κανα 3 βαλισνεριες οι οποιες ομως ειναι αρκετα μικρες!καλυτερα θα ηταν να τις φερω στην επομενη συναντηση εκτος αν καποιος απο εσενα ή τον νικο τις θελει μικρες!

για την moss δεν μπορω να πω με σιγουρια..εαν παω προς εδεσσα θα φερω αρκετη και για τους 2!

επισης εχω μια καρτελα με 24 χαπια οξυγονου για μεταφορα ψαριων παραδειγμα εαν μεινουν αρκετες ωρες στη σακουλα!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...