Jump to content

Pygocentrus Cariba


antonis t83

Recommended Posts

Τώρα το είδα κρίμα ρε Αντώνη κρέμασε στο ενυδρείο ενα μάτι σαν αυτό που σου έστειλε ο Rik για να μην έχουμε άλλη τραγωδία......

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 81
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σε ταξιδι μου πριν χρονια στην Γαλλία φίλος συλλέκτης Θηρευτών κράταγε ενα μεγάλο κοπάδι απο cariba(18-20 ψαρια)και πραγματικά το θέαμα ηταν υπέροχο.

Τα ψάρια ηταν ενήλικα με συμπεριφορά κοπαδιού απλά υπέροχη.Σε ερώτηση μου αν είχε απώλειες κατα το μεγάλωμα μου απάντησε αρνητικά..

Link to comment
Share on other sites

Σε νοιωθω Αντωνη,κριμα να χανεις ενα ξεχωριστο ψαρι....Θα μεινεις στο 1 πλεον ή θα το ψαξεις και για αλλα;

Θαναση υπαρχει περιπτωση να βρεις καποια φωτο;

Link to comment
Share on other sites

Ναι υπάρχουν φωτογραφίες δεν θα το άφηνα ετσι.Θα ψάξω να τις βρω και θα σας ανεβάσω.

Link to comment
Share on other sites

ισως το πιο σημαντικο σε αυτα τα ειδη ειναι το κοπαδι. οσο μεγαλυτερο ειναι τοσο λιγοτερες οι πιθανοτητες να εχεις απωλιες.

κ εγω 10 περιμενα, 5 μου ηρθαν κ σε ανομοιομορφα μεγεθη κ απο εκει ξεκινησαν τα δυσκολα.

λογικα θα το κρατησω ψαxνοντας να βρω καποια στιγμη παρομοιου μεγεθους ειδη απο Pygocentrus.

Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε μαν...να και εγω καπως ετσι τα εχασα τα δικα μου...ετσι ξαφνικα που λεει κ ο ρεμος.. :P

Link to comment
Share on other sites

κριμα ρε μαν...να και εγω καπως ετσι τα εχασα τα δικα μου...ετσι ξαφνικα που λεει κ ο ρεμος.. :P

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...