Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

Όταν γίνει πιάτο και η echinophilia που είναι σαν UFO θα στην χειρουργήσω...είναι μικρή ακόμα...

Link to comment
Share on other sites

ενα μπραβο σε ολους σας που εβαλε ο καθενας την τεχνη του!!!Κωστα ο υφαλος σου ειναι πανεμορφος.......να το χαιρεσαι !!

Link to comment
Share on other sites

στολιδι το ενυδρειο σου Κωστα.ο κοπος σου και το μερακι σε αποζημιωνουν.

να σαι καλα,γερος και να το χαιρεσαι.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ παιδια για τις ευχες.

οντως χρειαζεται πολυ μερακι και κοπο αλλα και καθημερινα μικρα θαυματα και καλους φιλους καθως τοσα χρονια ανεργος,ο οποιοσδηποτε αλλος ισως να τα ειχε βροντηξει.

συνεχιζουμε πρωτα ο θεος,και ολα θα πανε καλα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω ξαναπεί, το ενυδρείο σου είναι υπέροχο και συμφωνώ απόλυτα μαζί σου μιας κι εγώ άνεργος είμαι και η ασχολία μου μαζί του με βοηθάει να ξεχνιέμαι...

Link to comment
Share on other sites

Άμα αγαπάς αυτό που κάνεις!!

Έτσι βλέπεις και τους πραγματικούς φίλους.

Link to comment
Share on other sites

εσυ ειδικα πολυχρονακη,τα εχεις χορτασει ολα ρε φιλε.πολυ τρελλα,και τρελλες παρεες εκει κατω,αντε να μην μιλησω για τα γουστα που βγαζετε τυχερουληδες με τη θαλασσα διπλα σας.

μια φωτο που δεν παρθηκε χθες γιατι η tube μας :bigemo_harabe_net-105: και την χρωσταω εστω και με το ελλεινο μου κινητο...

4CF7DC54-A9ED-4F76-81CA-4B48932454C6-9110-00000D3F7D0B2C1B.jpg

οσο και να με παρακαλας ξεμαλλιασμενη,δεν σε ταιζω σημερα θραψαλακι που σου αρεσει......

*αλεξ,για αλλη μια φορα το φραγκ σου εξαφανιστηκε απο τη φραγκιερα ρε φιλε.μαλλον παλι ξεκολησε και τωρα αντε βρες το...

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Μα τον Τουτάτη το κόλλησα πρίν 2 μήνες...πιάστο με λαβίδα αν το βρεις και κόλλησε το...όχι με χέρι...Αλλιώς θα περιμένεις κανένα 1-2 χρόνια μέχρι να μεγαλώσει... δεν είναι seriatopora...

Link to comment
Share on other sites

ολο το απογευμα το εψαχνα,αλλα δεν το ξαναειδα.τη τυχη μου μεσα.

Link to comment
Share on other sites

ολο το απογευμα το εψαχνα,αλλα δεν το ξαναειδα.τη τυχη μου μεσα.

Αφου δεν χαθικες και εσυ στον αμαζονιο που εχεις κανει,ευχαριστω να λες :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν χαθικες και εσυ στον αμαζονιο που εχεις κανει,ευχαριστω να λες :bigemo_harabe_net-134:

που να εβλεπες το 400ρι μου το δισκοφυτεμενο...χεχε....οταν το ειχα ξεστησει ειχα βγαλει 2,5 μαυρες; σακουλες σκουπιδιων μεχρι πανω τιγκα στα φυτα...αμαζονιος με τα ολα του ηταν.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τώρα τι να πω για αυτό το μικρό, φτωχό, ταπεινό ενυδρειακι……

Άστο, δεν θα πω τίποτα, πάω να πετάξω το δικό από το μπαλκόνι….

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι να προσέχεις με τα πλαγκάκια είναι σκέτη φωτιά για το Kh...επίσης η απομάκρυνση κοραλλιών αλλάζει τις ισορροπίες απότομα και δημιουργείται ένα τρελό κενό στην κατανάλωση και θέλει παρακολούθηση.....Αν ακολουθούσες κάποια προβιοτική θα την είχες πατήσει πολύ άσχημα...

Link to comment
Share on other sites

αλεξ,ηδη αρχισα να χανω τη μπαλλα με τις μετρησεις που πηρα σημερα.....

παπαπα,συνεχεια στην τσιτα βρε πρεπει να εισαι με τα αλατια.....

ΥΓ.ασε τα σαπια εβενε,καθε γυαλα σου ειναι και ενα κοσμημα.εσυ μην μιλας καθολου.χεχεχε

Link to comment
Share on other sites

Άλεξ τι εννοείς ότι τα πλαγκακια είναι σκέτη φωτιά για το kh?

Sent from GiovaTalk...

Link to comment
Share on other sites

το 7,8....14 μετρηθηκε πριν τη σημερινη αλλαγη......τραβηξα χειροφρενο στη σοδα μεχρι νεωτερας.....αμπαλαααεεεεεααααα

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ.ασε τα σαπια εβενε,καθε γυαλα σου ειναι και ενα κοσμημα.εσυ μην μιλας καθολου.χεχεχε

Επειδή παρακολουθώ το θέμα από την αρχή και όλη την εξέλιξη του ενυδρείου σου αδελφέ Κώστα θα κάνω ένα up σε αυτό το βίντεο που μηλαει από μόνο του…..

Δεν νομίζω ότι χρειάζονται λόγια από το πώς ήταν το ενυδρείο σου μερικούς μήνες πριν και πως είναι τώρα….

Άπλα φίλε μου Κώστα υποκλίνομαι…..

:bowdown: :bowdown: :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

αμα αρχισουμε αναμεταξυ μας τις υποκλισεις θα μας παρει μηνες μεχρι να ισιωσουμε.η τρελλα αυτη ,αυτη η γλυκια τρελλα που μας οδηγει και μας ενωνει ειναι τα παντα φιλε μου.αυτο ειναι ενα μερος της ζωης μας.

Link to comment
Share on other sites

και εγω.... :bigemo_harabe_net-64: ,μπραβο ρε κωστη πολυ ωραια παει το ενυδρειο!

ωριμο,με αναπτυξη και υγεια!

να 'σαι καλα να μας το δειχνεις!-το ενυδρειο- :bigemo_harabe_net-126:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...