Jump to content

Klaz Light Reef


klaz

Recommended Posts

καλησπερα σε ολους.

εδεησα επιτελους να τραβηξω ενα φτωχο πλην τιμιο βιντεακι εστω και με κινητο το ενυδρειο μου,που ναι μεν τρεχει απο το 2009,με πολλες ομως αποτυχιες,σκαμπανευασματα,αλλαγες στο ακουασκειπινγκ,συντομο περασμα απο reef σε fo,και τελικα παλι σε ριφακι -υφαλο με την βοηθεια πολλων φιλων που μου εστειλαν διαφορα φραγκακια-δωρεες και τους ευχαριστω πολυ θερμα ολους(και ειναι και αρκετοι).

προσφατα αντιμετωπισα βακτηριακη μολυνση στα κοραλια μου,προφανως αστοχιας ληγμενων βακτηριων που μου εκαναν δυστυχως να χασω ορισμενα φραγκακια sps κοραλιων.(εφαρμοζω ελαφρια προβιοτικη μεθοδο).

ας ελπισουμε να ειναι τα τελευταια.

ΥΓ1.οτιδηποτε σχολια,εννοειται οτι τα θελω, παντα με γνωμονα το καλυτερο για το ενυδρειο μου.

ΥΓ2.ενα τεραστιο ευχαριστω στον μεγα μου σπονσορα το νικο τον πολυχρονακη,να τον εχει καλα ο θεος αυτον και τη νεα του θαλασσα(στην κυριολεξια).

ΥΓ3.το ποστ επισης το ανοιξα για να δουνε διαφοροι ''καλοθελητες'' πως εχω ακομη ενυδρειο παρα τις ολες οποιες ατυχιες μου.

Link to comment
Share on other sites

δεν φαινεται??

Έγινε επεξεργασία - klaz
Link to comment
Share on other sites

Κωστα αυτους τους καλοθελητες με το μεγαααααλο στομα,γραφτους εκει που δεν γραφει μελανι.Εκτος κι αν ειναι εφικτο να τους φορτωσεις τιποτα κλωτσες!!!!!!!(ακομα καλυτερο) :D

Link to comment
Share on other sites

στρατο μου,1 εικονα 1000 λεξεις.

ευχαριστω ρε φιλε,απλα που εισαι Φιλος μου.

Link to comment
Share on other sites

bowdown.gif
Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω για τα καλα σας λογια αν και χανει ποιοτικα το βιντεακι.οποιες παρατηρησεις,καλοδεχουμενες..

ΥΓ.γιατι καποιοι δεν μπορουν να το δουνε?περιεργο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το βλέπω :) .

Όμορφα και μελετημένα. Καλή συνέχεια.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ όμορφο να το χαίρεσαι χωρίς προβλήματα και απο τι βλέπω το προσεχείς παρα πολυ πολλα μπράβο !!!

Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο Κωστη,οπως ακριβως τα ειπες...

Ενα σωστο και...τιμιο ενυδρειο... :bigemo_harabe_net-64:

Με δεδομενο ολα αυτα που εχεις και εχει περασει,ειναι ενα αξιολογο και καλα μελετημενο ρεεφ

Συνεχησε ετσι αδερφε και...εδω ειμαστε :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω λαρυ μου.δεν μπορω να συγκριθω με ενυδρεια σαν το δικο σου.θα ηταν ιεροσυλια κατι τετοιο,αλλα με τα δεδομενα που υπηρχαν και υπαρχουν ειναι για μενα η ψυχικη μου γαληνη και ηρεμια.το δικο μου στολιδι.

σέυχαριστω για τα καλα σου λογια.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω πολυ για τα καλα σας λογια παιδια.

καμμια ομως παρατηρηση?τοσο ομορφο σας φανηκε..? :rolleyes::P

Link to comment
Share on other sites

Κώστα να το χαίρεσαι ρε αυτό έχει σημασία.Όλα τα άλλα στρώνουν.

Link to comment
Share on other sites

Klaz, είσαι ευτυχισμένος απο της συγκεκριμένες δοσομετρικές αντλίες?

Link to comment
Share on other sites

Klaz, είσαι ευτυχισμένος απο της συγκεκριμένες δοσομετρικές αντλίες?

ΑΠΟΛΥΤΑ. μαλιστα μετα απο μενα αλλοι 2 φιλοι τις πηρανε.απο οτι μαθαινω εξησου ευχαριστημενοι ειναι.απο τις καλυτερες πειραματο-ψαροαγορες μου.
Link to comment
Share on other sites

Κωστα πανεμορφο ειναι !!! μια παρατηρηση μονο, παρε καμια καμερουλα να χαρουμε πιο καλα το βιντεακι.......

οσο για τα υπολοιπα σημασια εχει εσυ να το γουσταρεις και τα υπολοιπα τα γραφεις.....

:bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...