Jump to content

Niknik Reef 550L


niknik

Recommended Posts

Αυτη είναι θέα!!!Οι χρωμιδες Πως τα πάνε μεταξύ τους?Σκέφτομαι να βάλω κι εγώ ένα κοπαδακι

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτη είναι θέα!!!Οι χρωμιδες Πως τα πάνε μεταξύ τους?Σκέφτομαι να βάλω κι εγώ ένα κοπαδακι

Στάλθηκε από το W910 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μια χαρα Γιωργο κανενα θεμα μονο στην αρχη χαθηκαν 5 ,6.
Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμποσο καιρο επισκεφτηκα και εγω τον φιλο Νικο και δεν πιστευαν τα ματια μου αυτο που εβλεπαν φοβερη αναπτυξη!!!    Παρτε ματι απο το κινητο.

                                            IMG_20150813_2103421_zpsi5nvh56v.jpg

    

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                             IMG_20150813_2103491_zpsei7pggvc.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                       IMG_20150813_2104271_zpsuxcjtoqu.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                IMG_20150813_2104321_zpstmt1y9sk.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                            IMG_20150813_2104441_zpsrnqdio5k.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                            IMG_20150813_2103351_zpsmqhluru4.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

                                                                                           IMG_20150813_2115201_zpsrhga8din.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

                                                                                            IMG_20150813_2115251_zpsm75gkbej.jpg

Link to comment
Share on other sites

         921d8902-06b9-488c-98da-b69c82cde6b3_zps

Έγινε επεξεργασία - mouseman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παρ'όλο που είναι από κινητό οι φωτό είναι όλες υπέροχες.Μπράβο Μάκη!

Όσο για το ενυδρείο τα λόγια είναι περιττά. Νίκο συγχαρητήρια! Τρομερά χρώματα. Μου αρέσει πάρα πολύ!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μαζι με τον Μακη και τον Πασχαλη επισκεφθηκαμε τον Νικολα χθες.

 

Αν και ο χρονος για μενα ηταν περιορισμενος, απολαυσα απο κοντα αυτο που λενε totally wild nature! 

Μιλάμε για ενα απολυτα φυσικο υφαλο που αρχικα σε ζαλιζει μεχρι να συνειδητοποιήσεις οτι τελικα προκειται για ενυδρειο!

Χανεσαι! Τι να πρωτο κοιταξεις? Ψαρια? Lps? Sps? Clams? Ο χαμος.

 

Μασκα αν ειχα διπλα μου θα βουτουσα.

 

Την επομενη φορα που σου υποσχομαι, θα ειναι συντομα, θα κατσουμε με ανεση να αναπτυξουμε τα θεματακια μας.

 

Τα φιλια μου στην υπεροχη κορουλα σου και φυσικα στην αξιολατρευτη Λούνα!

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μαζι με τον Μακη και τον Πασχαλη επισκεφθηκαμε τον Νικολα χθες.

 

Αν και ο χρονος για μενα ηταν περιορισμενος, απολαυσα απο κοντα αυτο που λενε totally wild nature! 

Μιλάμε για ενα απολυτα φυσικο υφαλο που αρχικα σε ζαλιζει μεχρι να συνειδητοποιήσεις οτι τελικα προκειται για ενυδρειο!

Χανεσαι! Τι να πρωτο κοιταξεις? Ψαρια? Lps? Sps? Clams? Ο χαμος.

 

Μασκα αν ειχα διπλα μου θα βουτουσα.

 

Την επομενη φορα που σου υποσχομαι, θα ειναι συντομα, θα κατσουμε με ανεση να αναπτυξουμε τα θεματακια μας.

 

Τα φιλια μου στην υπεροχη κορουλα σου και φυσικα στην αξιολατρευτη Λούνα!

 

Φιλαρακι σε ευχαριστω για τις ευχες σου ,και περιμενω την επομενη μας συναντηση εχωντας χρονο για ψαροκουβεντα. :bigemo_harabe_net-145:

 

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο καμποσο καιρο επισκεφτηκα και εγω τον φιλο Νικο και δεν πιστευαν τα ματια μου αυτο που εβλεπαν φοβερη αναπτυξη!!!    Παρτε ματι απο το κινητο.

                                            IMG_20150813_2103421_zpsi5nvh56v.jpg

Μακη να εισαι καλα σε ευχαριστω για τις φωτο.Φωτογραφιες δικες σου δεν βλεπω.Ακομα?

 

Link to comment
Share on other sites

Χρονια πολλα σε ολους.

 

20150815_115354.jpg

 

Γεια σου Νικόλα με τη ρειφάρα σου! Χρόνια πολλά με υγεία!

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

θα ανεβασεις καμια φωτα απο τα clams ολο κοραλλια :bleh:  ανεβαζεις!!!

αντε να γουσταρω και εγω λιγακι!! :buttrock:

Κι εγω θελω clams,δωσε φωτο σον λαο!

Εξελισσεται πολυ ομορφα φιλε,καλη συνεχεια.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...