Jump to content

New Project By Manos!


manos23

Recommended Posts

Αύριο θα ξεκινήσει το γέμισμα με περίπου 30% από το άλλο ενυδρείο που έχω και το υπόλοιπο θα είναι καινούργιο με αλάτι τις atti.

Link to comment
Share on other sites

αντε με το καλο φιλε Μανο καλογεμιστο και να γινει τοσο πυκνο που να μην χωραει το ψαλιδι... :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Καλογεμιστο φιλε.Τελειες οι διαστασεις...Ειδικα το φαρδος χτυπαει το κοκκινο.Σου ευχομαι τα καλυτερα!!! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Νικόλα άντε να δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Στο προηγούμενο ήμουν 160μήκος 50πλάτος 70ύψος και πραγματικά δεν ήμουν καθόλου ευχαριστημένος για reef ενυδρείο τώρα πιστεύω να είμαι κόμπλε. Σε ευχαριστώ clooyn και εσένα Giovanni.

Link to comment
Share on other sites

Και μόνο που βλέπω τα τζάμια και της σιλικονες… κάπως αλλοιώς χτυπά η καρδιά μου, απο χαρά, κι ας μην είναι για μένα!!!!!

Με το καλό να το γεμισεις και να το ευχαριστηθείς όσο δεν παει.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο Μανο καλογεμιστο να ειναι!!!!!! καθε φορα που βλεπω να στηνεται ενα νεο ενυδρειο μου ερχετε η ιδια χαρα οπως τοτε που ξεκιναγα να στηνω και εγω το δικο μου ενυδρειο.....

Link to comment
Share on other sites

Οταν γεμιζει εχει αλλη χαρη.. Να το χαρεις οσο δεν παει και παντα να σου χαριζει ομορφες στιγμες!

Link to comment
Share on other sites

Καλορίζικο και καλότυχο να είναι το ενυδρείο!

Εύχομαι να πάνε όλα καλά χωρίς απρόοπτα και να έχει μόνο ανοδική πορεία όπως ακριβώς το έχεις σχεδιάσει.

Link to comment
Share on other sites

Αλέξ φίλε μου σε ευχαριστώ πολύ! Στο μέλλον θα χρειαστω κάποια από τα ματζουνία σου!

Link to comment
Share on other sites

Το νερό μπέικε στο αυλάκι.Ειμαι σίγουρος οτι το νεο σου ενυδρείο στο μέλλον θα γίνει ένα υπέροχο reef....

Link to comment
Share on other sites

Με τέτοια ομάδα το αποτέλεσμα είναι βέβαιο!

Link to comment
Share on other sites

mano ενα μπραβο και απο μενα σου ευχομαι οτι καλυτερο και περιμενουμε να δουμε σε λιγο καιρο ενα reef που θα φυσαει πραγματικα!εχεις και διπλα σου βλεπω ατομα που τα reef κολπα τα παιζουν στα δαχτυλα!ανυπομονουμε για την συνεχεια!!

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ b-m για τα καλά σου λόγια! Και όπως λέει και η διαφήμιση με τέτοια ομάδα δεν χάνεις ποτέ!

Link to comment
Share on other sites

μανο και φωτογραφίες εεε μην ξεχνιόμαστε!

σήμερα μπαίνουν τα υδραυλικά και αύριο ξεκινάει να μπαίνει νερό οσμοσης. Φωτογραφίες μέσα στην μέρα θα ανεβάσω!
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...