Jump to content

Vortech-Επιλογη(Ποιος Θα Το Πιστευε..)


Recommended Posts

Resun...Τι ειναι αυτο? Ανομοια η συγκρηση θα ελεγα!!! :bigemo_harabe_net-145:

Για εμενα καθολου.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Για εμενα καθολου.

Κάνει δουλειά κανείς δε λέει το αντίθετο. Αλλά wave maker δεν είναι.. την έχει ο γαμπρός μου στο ενυδρείο του κ ότι κ αν κάναμε κύμα δεν είδαμε.είναι ένας πολύ δυνατός κυκλοφορητης που δεν μπορεί να συγκριθεί με μια Vortech από όπου κ αν το παρεις. Το λέω καλοπροαίρετα κ χωρίς να θέλω να υποτιμησω το προίον σου φίλε μου.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Και ομως κανει κυματισμο.Μην ξεχναμε οτι βγαινει και wave boxe που φοραει αυτη την αντλια.Στα παλια μοντελα οπως το δικο μου δεν κανει αλλα αν δεν κανω λαθος στα καινουργια κανει.

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας κάτι τέτοια νοιώθω χαρούμενος που τελικά παράγκειλα 6105.

Καλές χρυσες και πανέμορφες οι vortech αλλά για εμένα είναι απαράδεκτο να ακούγονται έτσι!!!

για εκει με βλεπω και μενα ....

γιατι δεν ξερω εαν θα αντεξω ψυχολογικα να ακουω αυτο το θορυβο 24ωρες :)

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε είναι ανάλογα το αυτί του καθενός.. προσωπικά δεν ανέχομαι να βλέπω κυκλοφορητες δεξιά κ αριστερά μέσα στο ενυδρείο. Αυτός ήταν κ ο λόγος που επέλεξα την Vortech.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Κακά τα ψέματα είναι πιο σαματατζίδικες σε σχέση με κάποιες άλλες, αλλά το θέμα κυκλοφορίας το βάζω πάνω από τον θόρυβο, συν τον όγκο που πιάνουν οι άλλες εσωτερικά.

Link to comment
Share on other sites

Είπαμε είναι ανάλογα το αυτί του καθενός.. προσωπικά δεν ανέχομαι να βλέπω κυκλοφορητες δεξιά κ αριστερά μέσα στο ενυδρείο. Αυτός ήταν κ ο λόγος που επέλεξα την Vortech.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

+1 δικε μου.Ειδικα η πως την λενε...,θελει στα δυο μετρα ενυδρειο το ενα γι'αυτην :lmao: :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

+1 δικε μου.Ειδικα η πως την λενε...,θελει στα δυο μετρα ενυδρειο το ενα γι'αυτην

Λιώνω είσαι θεός!!!! Χαχαχαχα

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

+1 δικε μου.Ειδικα η πως την λενε...,θελει στα δυο μετρα ενυδρειο το ενα γι'αυτην :lmao: :lmao: :lmao:

Για να καταλαβω, υπαρχει ηρωνεια στα λογια σου γιατι με τις καρδουλες και τα φιλακια εμενα προσωπικα με <<μπερδευεις>>.

Συζητηση κανονουμε και λεμε γνωμες.Απο οττι βλεπω κανεις πως δεν θυμασαι συνεχως το ονομα του κυκλοφορητη και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.

Link to comment
Share on other sites

Μην πάμε επί προσωπικού βρε παιδιά.! Χαβαλέ κ γνώμες ανταλλάσσουμε ούτε ποσοστά να παίρναμε από τις εταιρίες!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Μην πάμε επί προσωπικού βρε παιδιά.! Χαβαλέ κ γνώμες ανταλλάσσουμε ούτε ποσοστά να παίρναμε από τις εταιρίες!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Ελα μου ντε και εγω αυτης της γνωμης ειμαι.

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω πως ο φίλος clooyn ήθελε να δημιουργήσει πρόβλημα, ο καθένας ότι μπορεί κ αντέχει η τσέπη του κάνει για το χόμπι.. κ ας μην τρελλαινομαστε.. χόμπι είναι!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Για να καταλαβω, υπαρχει ηρωνεια στα λογια σου γιατι με τις καρδουλες και τα φιλακια εμενα προσωπικα με <<μπερδευεις>>.

Συζητηση κανονουμε και λεμε γνωμες.Απο οττι βλεπω κανεις πως δεν θυμασαι συνεχως το ονομα του κυκλοφορητη και δεν μπορω να καταλαβω τον λογο.

Αγαπητε κανω χαβαλε ;) .Ειναι ο τροπος που μου αρεσει να γραφω.Καμια μα καμια σχεση με ηρωνεια. :bigemo_harabe_net-145:

Υ.Γ Οχι πες αληθεια τωρα,δεν σου θυμιζουν εκεινα τα οπλα που βαζαμε στο ωμο στο στρατο? :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί ρε παιδιά ψάχνετε αφορμή για παρεξήγηση? μα φαίνεται πολύ καθαρά ότι η όλη κουβέντα από ένα σημείο και μετά έχει μια πιο "ελαφριά" ατμόσφαιρα !!!

Και λογικό είναι να υπάρχουν τα "αστειάκια" για το ένα ή το άλλο προϊόν !!!

Αν έλεγα στον klaz βάλε ωτοασπίδες να μην την ακούς θα έπρεπε να παρεξηγηθεί?

Link to comment
Share on other sites

Οκ τοτε καταλαβα λαθος!

Ενταξει ειναι ογκωδες σαν μπαζουκα αλλα κανει ζημια η βολη της!

Ετσι για τους τυπους οταν ειχα το 150m στα 15cm μπροστα απο την μπαζουκα ειχα 2 ακροπορες τις οποιες στην αρχη φοβομουν οτι λογω μεγαλης ροης θα την ακουσουν,αλλα ειναι τοσο απλωτη αλλα συναμα δυνατη η ροη που πηγαιναν καλυτερα απο ολα τα αλλα κοραλια.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως παίδες τώρα με την μετάφραση των οδηγιών της Vortech διαβάζω πράγματα που δεν τα είχα προσέξει στο παρελθόν....

Το θέμα κυκλοφορίας και ο συνδυασμός προγραμμάτων που έχει είναι ολόκληρη επιστήμη!!!

Βασίλη όντως είναι σαν μπαζούκας η αντλία εδώ που τα λέμε...είναι και φάτσα κάρτα,μπροστά και ήρθε και έδεσε το γλυκό !!! χα χα

Link to comment
Share on other sites

Αν έλεγα στον klaz βάλε ωτοασπίδες να μην την ακούς θα έπρεπε να παρεξηγηθεί?

εχω κατι αναπτηρες για την γουνα σου.... :rolleyes::wub:
Link to comment
Share on other sites

.. μαζί με τα παρελκόμενα μέσα στη συσκευασία των Vortech, συν των άλλων (καλώδια, σφουγγάρια κλπ) πρέπει να βάλουν και ένα ζευγάρι ωτοασπίδες χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

εχω κατι αναπτηρες για την γουνα σου.... :rolleyes::wub:

γιατί, τι σου έχω κάνει?

Link to comment
Share on other sites

μπορει να ακουγονται αλλα οταν θες να τις βγαλεις για συντηρηση βγαινουν σε δευτερολεπτα.εγω μια 6025 που εχω κρυμενη πισω απο το βραχο ουτε που μου περναει απο το μυαλο να κανω πως την βγαζω γιατι το καλωδιο ειναι τοσο πολυ μπερδεμενω με αλλα που δυσκολα θα το ξαναβαλω στη θεση του

Link to comment
Share on other sites

Το έχω γράψει και παλιότερα... κάποιοι που αγόρασαν Vortech από Αμερική δεν έχουν καμιά σχέση σε ποσοστά θορύβου με αυτές που αγοράζουμε από Ευρώπη.

...είναι "βουβές" !!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατί, τι σου έχω κάνει?

γιατι αν και ειμαι κουφαλογο,πρεπει να την συνηθισω ετσι ωστε οταν ερθει η δευτερη να ειμαι ανετος ακουστικα.......

περισσευει κανας μεγαλουτσικος μαγνητης καθαρισμου στην αποθηκη να φτιαξω καλυτερα την φραγκιερα μου...?

Link to comment
Share on other sites

Η 60αρα δηλαδη πως κανει ρε παιδια;Σαν τρενο;

ας μας πει ο πολυχρονακης που εχει μια αρμαθα αποδαυτες....
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...