Jump to content

Vortech-Επιλογη(Ποιος Θα Το Πιστευε..)


Recommended Posts

ας μας πει ο πολυχρονακης που εχει μια αρμαθα αποδαυτες....

Σιγα μην σας ακουσει ο Πολυχρονακης με τρις 60αρες.Εγω εδω με μια και δεν ακουω τιποτα :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 104
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:D :D πλακα,πλακα......χεχεχε
Link to comment
Share on other sites

Οι 60αρες έχουν το ίδιο σύστημα με τις 10αρες κ δεν ακούγονται...

Βαγγέλη φαντάσου εγώ κάνω την μετάφραση κ δεν μπορώ να τα συνειδητοποιήσω το ποσά πολλά πράγματα μπορεί να κάνει αυτό το μπουζούκι.. περιμένω κ γω να τελειώσει η μετάφραση για να κάτσω να το διαβάσω όλο κ να το εμπεδωσω. .

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

10άρα εστί 80% λιγότερος θόρυβος από την 40άρα και 100% καλύτερη ποιότητα κατασκευής..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

φωτιστικο?????τα μεταλλα μου δεν τα αλλαζω με τιποτααααααααααα.

...

Τι λες !!!τωραααααααααα το είδα αυτό!!!! Άρχοντα !!!

Υγ. Σε πειράζω έτσι? Αν παρεξηγηθεις να σου καει η τοστιέρα ρε!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

10άρα εστί 80% λιγότερος θόρυβος από την 40άρα και 100% καλύτερη ποιότητα κατασκευής..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

αυτο δεν το νομιζω γιανναρε.
Link to comment
Share on other sites

Τι λες !!!τωραααααααααα το είδα αυτό!!!! Άρχοντα !!!

Υγ. Σε πειράζω έτσι? Αν παρεξηγηθεις να σου καει η τοστιέρα ρε!!!

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

χεχεχε...οντως..ποτε μην λες ποτε αν και ακομη δεν ειναι και 100% σιγουρο πως θα αλλαξω τα μεταλλα.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ που την έχω δει να δουλεύει το πιστεύω.. κ ποτέ κανένα wet side από 10άρα δεν χαλάει (με σωστή ρύθμιση) .. η Ecotech έχει βγάλει τα κέρατα της από πωλήσεις ανταλλακτικών για την 40άρα..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

χεχεχε...οντως..ποτε μην λες ποτε αν και ακομη δεν ειναι και 100% σιγουρο πως θα αλλαξω τα μεταλλα.
Κώστα έχεις κάποιο σύστημα dimm εσύ στα φώτα σου? Ή ανάβουν κ σβήνουν μπαμ κ κάτω?

Άντε δείτε κ λίγο το θέμα που έχω με το φωτιστικό μήπως κ βρούμε την λύση.. το θέμα το σήκωσα πριν κάνα 5 ώρο..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

μπαμ και κατωωωωωωω(ντιμ και φλωριες...)πως να ντιμαρεις μεταλλα?δεν γινεται.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τα μέταλλα έχεις κ 2 τ5..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

αυτες αναβουν πριν τα μεταλλα,και πριν αυτες κανα 3ωρο ενα φεγγαροφως γαλαζιο-μπλε με λαμπα οικονομιας.....και αντιθετως μετα 1 απο ταιδια.τιποτε δεν ειναι ντιμ.παρολα αυτα ολα γινονται ομαλα,αφου οπως προειπα το φωτιστικο εχει 3 διαφορετικους φωτισμους.

ψιλοασχετο με την κουβεντουλα μας αλλα ας βαλω και ενα βιντεο με την αποσυναρμολογηση του wet μερους της.

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=S7EAObVHuxY&NR=1

Link to comment
Share on other sites

Κωστα,αφου οι 10αρες δεν κανουν θορυβοβαλε τεσσερις κι ασε τη 40αρα :P

Link to comment
Share on other sites

Τα δύο δαχτυλίδια απ όπου περνάει ο άξονας με τον καιρό φθείρονται και υπάρχει μπαλαντζάρισμα.

Λίγη ποσότητα βαζελίνης μειώνει τα ποσοστά θορύβου σ αυτή τη περίπτωση, αλλά δεν είναι μόνιμο.

Link to comment
Share on other sites

Κωστα,αφου οι 10αρες δεν κανουν θορυβοβαλε τεσσερις κι ασε τη 40αρα :P

χεχεχε.....ναι αν ειχα μηχανακι που να κοβει χρημα θα ηταν καλη ιδεα στρατο.

Τα δύο δαχτυλίδια απ όπου περνάει ο άξονας με τον καιρό φθείρονται και υπάρχει μπαλαντζάρισμα.

Λίγη ποσότητα βαζελίνης μειώνει τα ποσοστά θορύβου σ αυτή τη περίπτωση, αλλά δεν είναι μόνιμο.

καλο τιπ και παντα χρησιμο βαγγελη οπου υπαρχουν φλαντζες και κινουμενα μερη...
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ερωτηση προς τους κατοχους...

εαν εχουμε συνδεμενο μπακ απ μπαταριας και γινει διακοπη ρευματος και ξεκινησει το μπακ απ,θα χαθει η ρυθμιση για νυχτερινη λειτουργια?

τι ρωτησα παλι ο ανθρωπας..

Link to comment
Share on other sites

θενκιου τραπατονι.

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλησπερα που μπορώ να απευθυνθώ να βρω ανταλλακτικα από mp40 έχω 2 τεμ και θέλουν αλλαγή μαγνήτης και κάποια πλαστικά στο wet side, συγνώμη για την σφήνα στο ποστ απλά είπα μιας και είστε μαζεμένοι οι βορτεκ-καμενοι :bigemo_harabe_net-88:

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλησπερα που μπορώ να απευθυνθώ να βρω ανταλλακτικα από mp40 έχω 2 τεμ και θέλουν αλλαγή μαγνήτης και κάποια πλαστικά στο wet side, συγνώμη για την σφήνα στο ποστ απλά είπα μιας και είστε μαζεμένοι οι βορτεκ-καμενοι :bigemo_harabe_net-88:

Θα μπορούσες να επικοινωνήσεις με τα καταστήματα που έχουν Vortech

http://www.petcumulus.gr

http://aquario.gr/antlies/antallaktika-kykloforiton.html

Link to comment
Share on other sites

παίδες καλησπερα που μπορώ να απευθυνθώ να βρω ανταλλακτικα από mp40 έχω 2 τεμ και θέλουν αλλαγή μαγνήτης και κάποια πλαστικά στο wet side, συγνώμη για την σφήνα στο ποστ απλά είπα μιας και είστε μαζεμένοι οι βορτεκ-καμενοι :bigemo_harabe_net-88:

εάν θέλουν αλλαγή και πλαστικά και μαγνήτης στο wetside νομίζω δε σε συμφέρει να τα παραγγείλεις ξεχωριστά.. πάρε ολόκληρο wetside ;)

Link to comment
Share on other sites

εάν θέλουν αλλαγή και πλαστικά και μαγνήτης στο wetside νομίζω δε σε συμφέρει να τα παραγγείλεις ξεχωριστά.. πάρε ολόκληρο wetside ;)

. Πω πω λες όλο μαζί ε οκ ευχαριστω παιδιά θα κοιτάξω γιατι θέλω να τις φτιάξω είναι κρίμα να κάθονται 1 χρόνο τώρα
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...