Jump to content

Giovanni's 600L Rimless Reef


Giovanni

Recommended Posts

Bababrilie ... δε σε πονάει καθολου δηλ??

Και εσυ κοπιασες για το στήσιμο του.. ψαλιδακι δε σου φτανει? Πρεπει δηλ να έρθεις με ... ΝΤΡΕΜΕΛ.?? :(

Link to comment
Share on other sites

Bababrilie ... δε σε πονάει καθολου δηλ?? Και εσυ κοπιασες για το στήσιμο του.. ψαλιδακι δε σου φτανει? Πρεπει δηλ να έρθεις με ... ΝΤΡΕΜΕΛ.?? :(

Gio γι'αυτο ακριβως ρε συ.Δεν θελει να σου τα πονεσει με το ψαλιδι επειδη κοπιασε για το στησιμο οντος.Με το ντρεμελ θα ειναι ποιο ακαριαιο και γρηγορο...Δεν θα καταλαβουν τιποτα :w00t: :w00t: :w00t:

ΥΓ Να ερθω να βοηθησω και εγω λιγο?Να παρω και τον Κωστα μαζι που κατι σου χρωστραει? :bigemo_harabe_net-137:

ΥΓ2 Ετσι και αλλιως σου χρωσταω επισκεψη :bigemo_harabe_net-187:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Αφηστε βρε τον ανθρωπα ησυχο χεχεχε.τζιο εννουσα πως θα ειμαστε σε ανοιχτη γραμμη οταν με το καλο το παραλαβεις το σκιμμερ γιατι εχει πολλα τιπς και δεν εχεις ξανασεταρει τετοιο σκιμμερ....

Mobile klaz speaking...

Link to comment
Share on other sites

Κωστα αυτό εννοείται φίλε!!!

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

ε σου ειπε....σπιτι του στις 6:30 για σεταρισμα....τωρα τι θα σεταρει ειναι το θεμα!!!! καλιμπραρισε το ρεφρακτομετρο ρε αν δεν ερθειτο σκιμμερ! χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

ε σου ειπε....σπιτι του στις 6:30 για σεταρισμα....τωρα τι θα σεταρει ειναι το θεμα!!!! καλιμπραρισε το ρεφρακτομετρο ρε αν δεν ερθειτο σκιμμερ! χαχαχαχα

Και εγω που νομιζα πως περιμαινε εμενα χαχαχααααααψου

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω το ντριμελ τελικά η να μην το πάρω. Έρθει δεν έρθει το σκιμμερ εγω καφέ πίνω.

Ας τους να λένε ρε Γιάννη.... Οταν έρθει όμως......... Μετα να μην τους το δείχνεις.

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχε φερε το ντρεμελ φιλαρακι!!

...

Ολο το eggcrate για παρτυ σου να κοψεις οσο θες... !!! ;):)

Link to comment
Share on other sites

Να το πάρω το ντριμελ τελικά η να μην το πάρω. Έρθει δεν έρθει το σκιμμερ εγω καφέ πίνω.

Ας τους να λένε ρε Γιάννη.... Οταν έρθει όμως......... Μετα να μην τους το δείχνεις.

Τεο ποτε θα πας?Θελω και εγω απο αυτο το παραξενο το πως το ειπε eggcrate :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχαα καλα κανουν! Απο το να μαλώνουμε Στράτο χιλιες φορές καζούρα και πλάκα για το χόμπι που μας ενωνει. :)

Με αγαπανε βρε γιαυτό τα λενε.. :)

Link to comment
Share on other sites

Παιδια, δεν ξερω αν ειδατε αλλα σας πηρε χαμπαρι κι ο Walt Disney!

http://www.grapheine.com/bmovie-tv/identity-en-ae9340bc300bccaa4418670af8646f86.html

Link to comment
Share on other sites

Ααααρε δεν παιζει σε κινητό αλλιως θα σε εκανα με τα κρεμμυδακια... λεγε ρε τι εκανες... λεγε γιατι θα σε βάλω να φας καμια αλοη βερα μπας και στανιαρεις!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Αλλος τον εχει αυτον τον τιτλο.!!

Να φυγετε να πατε αλλου να σπαμαρετε..δεν σας θελω αλλο στο σπίτι μου.. να πατε στου bababriliou. !! :P

Link to comment
Share on other sites

Αλλος τον εχει αυτον τον τιτλο.!! Να φυγετε να πατε αλλου να σπαμαρετε..δεν σας θελω αλλο στο σπίτι μου.. να πατε στου bababriliou. !! :P

Με φωναξε κανεις;;;;;; :P

bababrilioοοοοοοοοοο ερχομαιιιιιι :lmao: :lmao: :lmao:

Link to comment
Share on other sites

Γατα εισαι....

Oχι θα ξεχασω εγω τι ειχες κανει το θεμα μου στο marin οταν μαθαινες φωτογραφια.Ορματε παλικαρια στου giovani την παραγκα :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...