Jump to content

Ebenos Nano Reef Project.


ebenos

Recommended Posts

Εμένα πάντως προχθές φραγκαρε μόνη της. Ας ελπίζουμε να μην εξαπλωθεί παντού. Αλλιώς θα εφαρμόσω τεχνική Giovanni.

Μπα…τι έχουμε εδώ gio? Για πες τεχνική να μαθαίνει και κανένας άλλος!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Την ξηλωνεις ολη,πετας και το βραχο απο το παραθυρο,και απο πανω της πετας και το μαχαιρι !!!

:D

Link to comment
Share on other sites

Και αν έχει κολλήσει και στο τζάμι ξηγιεσαι βαριά ε…..

Link to comment
Share on other sites

Τρινιτροτολουολη,νιτρικο αμμωνιο,νιτρογλυκερινη,ακαριαιο,αλλα.....συνηθως ξυραφι :D

Link to comment
Share on other sites

Μπα…τι έχουμε εδώ gio? Για πες τεχνική να μαθαίνει και κανένας άλλος!

Τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο απο οτι λεει ο Στρατος... ξηλωμα απο παντου και ο βραχος εξω για 3-4 μερες...

Και το τρελλο???? Οταν ξαναεβαλα τον βραχο μεσα , μετα απο 5 μερες ειδα απο μια τρυπα του βραχου να βγαινει πλοκαμι και να κουνιεται... εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου... πηρα το βραχο στο ενα χερι και στο αλλο το σκαρπελο......... το κομματι αυτο που κοπηκε ειναι ακομα κατω στο παρτερι της πολυκατοικιας... Ω ναι.. το πεταξα απο το μπαλκονι.... :bigemo_harabe_net-72:

Link to comment
Share on other sites

Τρινιτροτολουολη,νιτρικο αμμωνιο,νιτρογλυκερινη,ακαριαιο,αλλα.....συνηθως ξυραφι :D

Η χειροβομβίδα!

644994.jpg
Link to comment
Share on other sites

Τιποτα λιγοτερο τιποτα περισσοτερο απο οτι λεει ο Στρατος... ξηλωμα απο παντου και ο βραχος εξω για 3-4 μερες...

Και το τρελλο???? Οταν ξαναεβαλα τον βραχο μεσα , μετα απο 5 μερες ειδα απο μια τρυπα του βραχου να βγαινει πλοκαμι και να κουνιεται... εχασα την γη κατω απο τα ποδια μου... πηρα το βραχο στο ενα χερι και στο αλλο το σκαρπελο......... το κομματι αυτο που κοπηκε ειναι ακομα κατω στο παρτερι της πολυκατοικιας... Ω ναι.. το πεταξα απο το μπαλκονι.... :bigemo_harabe_net-72:

Αν μιλάμε για τέτοιες καταστάσεις πάντως νομίζω ότι με ένα απλό βρέξιμο του βράχου με νερό βρύσης δεν θα έμενε τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

επιθετικη.αυτη που εβαλες ειναι αμυντικη :D

Mετα απο τοσα χρονια ακομα τα θυμαμαι χαχαχααααα

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για τέτοιες καταστάσεις πάντως νομίζω ότι με ένα απλό βρέξιμο του βράχου με νερό βρύσης δεν θα έμενε τίποτα!

Δεν εχεις ιδεα.!!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις ιδεα.!!!!

Σε τι?

Link to comment
Share on other sites

Αν μιλάμε για τέτοιες καταστάσεις πάντως νομίζω ότι με ένα απλό βρέξιμο του βράχου με νερό βρύσης δεν θα έμενε τίποτα!

Νικο... πες αλευρι... η ξενια σε γυρευει!!!

Το εχω κανει σε βραχο με ξενια τον οποιο εβγαλα για να αφαιρεσω bubble αλγη στο παλιο ενυδρειο και επειδη εκανα το βραχο μ***ι τον εβαλα κατω απο την βρυση για περιπου 5 λεπτα μαζι με την ξενια..

Την αλλη μερα ηταν ακμαια και τρυφερη ανεμιζε ανεμελη στο ενυδρειο... :ballistic:

Το ιδιο κ η αλγη!!! :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - Giovanni
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχεις ιδεα τι εστι.Εδω απο λιωμενο ιστο που θα κατσει στο βραχο αναγεννιεται.

:D

Ο διαολος μεταμορφωμενος λεμε αχχααχαααααα

Link to comment
Share on other sites

Νικο... πες αλευρι... η ξενια σε γυρευει!!!

Το εχω κανει σε βραχο με ξενια τον οποιο εβγαλα για να αφαιρεσω bubble αλγη στο παλιο ενυδρειο και επειδη εκανα το βραχο μ***ι τον εβαλα κατω απο την βρυση για περιπου 5 λεπτα μαζι με την ξενια..

Την αλλη μερα ηταν ακμαια και τρυφερη ανεμιζε ανεμελη στο ενυδρειο... :ballistic:

Το ιδιο κ η αλγη!!! :bigemo_harabe_net-74:

everbuild-caustic-soda-powder-500gm.jpg

:bigemo_harabe_net-134:

Έγινε επεξεργασία - filfilip
Link to comment
Share on other sites

everbuild-caustic-soda-powder-500gm.jpg

:bigemo_harabe_net-134:

Δεν πεθαινει ρε φιλε αυτο κοραλι!!!

Πρεπει να βαλουμε τον ebeno στο ρεκορ guiness...παιζει να ειναι ο μονος που καταφερε να σκωτοσει Ξενια!!!!!!

υγ... Θα το διαλαλησω παντου!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Η υπογραφη μου τα λεει ολα πλεον................................

Link to comment
Share on other sites

Μα αυτο λεει... :bigemo_harabe_net-126:

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Εισαι θεος!!!Τελος! :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74: Παλι θα ξυπνησουν τα μωρα και θα τα ακουσω απο την κυρα... :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Και σας έχω πει….μην τα πίνετε όλα μόνοι σας…δεν φτάνουν για όλους!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ρε φιλε Χενιασες τωρα :bigemo_harabe_net-134:

Χαχαχ…να και ο guest star! Αργείς λίγο εσύ αλλά είσαι ωραίος! :bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχως ρε φιλε Χενιασες τωρα :bigemo_harabe_net-134:

Κλαιωωωωωωωωωωωωωωωω

Yγ.. Νικο ελπιζω να σου αρεσει η υπογραφη μου... αααα κ που σαι..βαλε καμια fts...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...