Jump to content

Το Καινούριο Μου Απόκτημα


Sturm

Recommended Posts

Κριμα ρε Θοδωρη,ειχες μια ευκαιρια να γινεις ανθρωπος αλλα την εχασες...

Περα απο την πλακα ευχομαι να χαρεις τα ψαρια που θες και να το κανεις ΤΟΥΜΠΑΝΟ!

Η αληθεια ειναι οτι καποια στιγμη με ειχατε καταφερει. Ημουν ενα βημα απ την αλλαγη.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,επειδή εμεις οι ψαροκαμενοι δεν χορτενουμε να βλέπουμε ψαρια κ επειδή μας εχεις μπριζωσει ασχημα για ποτα λες να χουμε το φωτογραφικο υλικο???

Link to comment
Share on other sites

Να βλέπουμε φωτογραφίες παρακαλω... και σου δινουμε 6 μηνες να ερθεις Αφρική... σε καταλαβαίνω που δεν μπορείς να ξεκολλήσεις απο τον Αμαζόνιο...

Link to comment
Share on other sites

Να βλέπουμε φωτογραφίες παρακαλω... και σου δινουμε 6 μηνες να ερθεις Αφρική... σε καταλαβαίνω που δεν μπορείς να ξεκολλήσεις απο τον Αμαζόνιο...

+1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mεχρι να μπουν τα αλλα, δειτε αυτα που μου κανουν ζευγαρι τωρα που θα το αδειασω. Ελεος! Αρσενικο και θηλυκο παομακρυνουν οτι πλησιαζει και πιο πολυ το αντιπαλο αρσενικο.

Το βραδυ ισως εχει βιντεο.

 

20151125_202026_zpsdl0eu6ea.jpg

 

20151125_202022_zpspyjyjaui.jpg

 

20151125_202021_zpsd7q0ghox.jpg

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Να και το βιντεακι. Βαλτε το 720 hd!

Στα τελευταια δευτερολεπτα μου κανει πεσιμο η κορη μου εξ ου και η ασταθεια!

 

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι θες να το χαλασεις???

Link to comment
Share on other sites

Εισαι σιγουρος οτι θες να το χαλασεις???

Το set up ; ναι φιλαρακι, ηρθε η ωρα. Απλα ξενερωσα λιγο με το ζευγαρι που ετοιμαζεται.

Send from the heart of the Amazonas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το set up ; ναι φιλαρακι, ηρθε η ωρα. Απλα ξενερωσα λιγο με το ζευγαρι που ετοιμαζεται.

Send from the heart of the Amazonas

 

 

Κρίμα είναι δεν το αναβάλλεις λίγο...?? εκτός και αν ξαναβαλεις τα ίδια ψάρια.... 

 

γιατί το χαλάς δεν κατάλαβα, για την γρατζουνιά???

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα μπουν τα ιδια ψαρια. Τα ψαρια μπηκαν αγγελια. Να το αναβαλω δεν γινεται. Ναι για την γρατζουνια αλλα και το πειραμα που εκανα με το κοπαδι δεν πετυχε και γενικα εχω ξενερωσει.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν θα μπουν τα ιδια ψαρια. Τα ψαρια μπηκαν αγγελια. Να το αναβαλω δεν γινεται. Ναι για την γρατζουνια αλλα και το πειραμα που εκανα με το κοπαδι δεν πετυχε και γενικα εχω ξενερωσει.

 

Με το καλό λοιπόν στο επόμενο και μην ξενερώνεις!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετω την παρεα!

Σημερα ειχαμε εργασιες! Μας πηρε γυρω στις 5 ωρες να αδειασουμε και να κανουμε γυαλι το ενυδρειο για την αυριανη επισκευη. Αναμεικτα τα συναισθηματα μιας και ειχα στησει αυτο το ενυδρειο με κοπο παρα τις αναποδιες που ειχε.

Παραθετω μερικες φωτο απο την ολη ιστορια και ευχαριστω για αλλη μια φορα το φιλαρακι georgerocks που ειναι παντα παρον, το φιλο μου Αpollwnas και τον φιλο μου τον Αλεξανδρο για την πολυτιμη βοηθεια τους!

 

074%203%20-%20Copy_zpst6jlpahk.jpg

 

073%202%20-%20Copy_zpsqbpzt7qh.jpg

 

072%202%20-%20Copy_zpsqdjvx5cl.jpg

 

081%203%20-%20Copy_zpslpvkmnyn.jpg

 

078%202%20-%20Copy_zpscdfnkuxw.jpg

 

093%203%20-%20Copy_zpsy3wgiht1.jpg

 

108%203_zpswynjodf0.jpg

 

102%203%20-%20Copy_zps6flqfeuv.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Τι λες τώρα? Η κούραση φαίνεται στα πρόσωπά σας αλλά το αποτέλεσμα θα σε δικαιώσει .

Link to comment
Share on other sites

Και μολις αδειασε και το ειδα καθαρο.....

 

142_zps0annq7iq.jpg

 

140%202_zps8qfj2snp.jpg

 

 

 

137%202_zpsasp0qrye.jpg

 

135%202_zpsbalfwzfw.jpg

 

134%202_zpskeukez1t.jpg

 

133%202_zpsuxvjuqgo.jpg

 

132%202_zps55v1eamo.jpg

 

 

Αντε παμε γι αλλα!

Έγινε επεξεργασία - Sturm
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

:thumbsu:  :thumbsu:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-193:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:  :bigemo_harabe_net-117:

Link to comment
Share on other sites

Η κουραση ειναι γραμμενη στο προσωπο του φιλου του Αλεξανδρου που τραβηξε μεγαλο μανικι στο φυσα ρουφα του σιφωναρισματος!

 

098%203_zpstdiu0dhq.jpg

 

Χαχαχαχαχαχα

Κι εδω αλλες 2 που ξεχασα!

 

091%203%20-%20Copy_zpsrc3yma9x.jpg

 

088%203%20-%20Copy_zpsceambjgn.jpg

 

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κλαίω.... σκέφτομαι οταν μετακόμισα που ξεστησα 3 ενυδρεία.... παντως το κάνατε γυαλί... θα εκανε ωραιο αφρικανικο....

Link to comment
Share on other sites

Πες μου λιγο (μη με βαζεις να διαβαζω #845 post) γιατι το ξεστυσες,ποια γρατσουνιά?

Link to comment
Share on other sites

Πες μου λιγο (μη με βαζεις να διαβαζω #845 post) γιατι το ξεστυσες,ποια γρατσουνιά?

Χαχαχα. Δεν ειναι μια, ειναι μπολικες. Γιαυτο και μιας και ξενερωσα με τα ψαρια που ειχα, και αφου θα το εκανα ανακαινιση για να τα πιασω ρτσι κι αλλιως, πηρα και την μεγαλη αποφαση. Απο βδομαδα ξεκιναμε απ την αρχη.

Send from the heart of the Amazonas

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο στο παρεακι!!!Γυαλι το κανατε!!!Το photo-story ειναι ολα τα λεφτα(Προφανως επειδη τις φωτογραφιες δεν τις εβγαζε ο Θοδωρης :thumbsu: :thumbsu: :thumbsu: mpoyaxaxaxaxaxa).Καλο νεο ξεκινημα φιλαρακι μου!!!!Με το καλο να το δεις οπως θες!!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...