Jump to content

Reefkeeper New Reef 830L


reefkeeper

Recommended Posts

εεε βάλε και λίγο βότκα μέσα...

Δεν χρειάστηκε. Τις έφαγε η μαρμάγκα!

Πάντως δεν μπορείτε να πείτε. Έδωσα ωραίο πάτημα για σπαμ! Αλλά δεν το εκμεταλευτήκατε...

Παιδια δοκιμαστε το Joe's juice.

Θα εκπλαγειτε ευχαριστα :)

Στράτο μου εγώ δεν χρειάστηκε να χρησιμοποιήσω τίποτα, γιατί ήταν πάνω σε συγκεκριμένα προβληματικά βραχάκια(βασικά σε πετραδάκια).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πόσο κ&@€&φαρδος μπορεί να είμαι....ποτέ δεν έχει τύχει να μπει καμία στο ενυδρείο μου..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Βασίληηηηηηηηηη κάνε μας ένα update!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως πόσο κ&@€&φαρδος μπορεί να είμαι....ποτέ δεν έχει τύχει να μπει καμία στο ενυδρείο μου..... :)

μην εισαι τοσο σιγουρος :D

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω με το στρατο!!!

Αρκει να μπει μια σε μεγεθος (edit)μικρου αμφιποδου για να σε κανει να δακρυσεις μετα απο 1-2-3 μηνες!!

Έγινε επεξεργασία - mad23
Link to comment
Share on other sites

μην εισαι τοσο σιγουρος :D

Συμφωνω με το στρατο!!!

Αρκει να μπει μια σε μεγεθος (edit)μικρου αμφιποδου για να σε κανει να δακρυσεις μετα απο 1-2-3 μηνες!!

Πάρτους και στο γάμο σου να σου πουν και του χρόνου!Ρε,φάτε την γλώσσα σας!!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προχτες ειπα να δοκιμασω το joes juice και μεχρι τωρα ειδα να κανει δουλεια αρχισαν να μαραζονουν εκεινη την στιγμη...τωρα αν ξανα βγουν μετα απο καιρο θα παω σε αλλη λυση και το υγρο θα το ριξω σε μια γαρδενια που μου εχει χαλασει μπας και ξανα παρει τα πανω της!!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω προχτες ειπα να δοκιμασω το joes juice και μεχρι τωρα ειδα να κανει δουλεια αρχισαν να μαραζονουν εκεινη την στιγμη...τωρα αν ξανα βγουν μετα απο καιρο θα παω σε αλλη λυση και το υγρο θα το ριξω σε μια γαρδενια που μου εχει χαλασει μπας και ξανα παρει τα πανω της!!!

μακάρι να κάνεις δουλειά....

εμένα μια ντάλια μου χάλασε...λες να δοκιμάσω;;; :hysterical: :hysterical: :hysterical:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...

Παιδια δεν ειμαι ελλαδα!!οταν με το καλο γυρισω θα κανω οτι μπορω γιατι οντως εχω καιρο να βαλω φωτο!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...