Jump to content

Κυριακή 16/6 Θεσσαλονίκη - Οργάνωση Για Το Swap


Aiolos

Recommended Posts

Σταμάτη... τον εαυτό σου γιατί τον αφήνεις απ έξω?... συνέχεια μπροστά στο ενυδρείο με τα φυτά ήσουν, με μια σακούλα chaeto στο χέρι !!! χα χα χα
(ξέρεις ότι μολύνθηκε τώρα ε?)

Τα μπράβο ανήκουν σε όλους, τόσο στα παιδιά που δούλεψαν, σε όλους όσους συμμετείχαν και όσους μας επισκέφτηκαν από διάφορα μέρη της Ελλάδας.

Link to comment
Share on other sites

Έχω αντισώματα εγώ δε γίνετε να μολυνθώ !!!

Σαφώς και τα μπράβο ανήκουν σε όλους και πρώτα σε όσους μας τίμησαν με την απλή συμμετοχή τους και παρουσία τους !!!

Link to comment
Share on other sites

και γω που σου την έβαλα στο σακουλάκι δεν είπα τίποτα.... :bigemo_harabe_net-134: στο είπα ότι είμαι τάφος :bigemo_harabe_net-81:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε ολους για την αψογη οργανωση.

χαρηκα παρα πολυ που γνωρισα απο κοντα τον Σταματη και τον Τan καθως και τα υπολοιπα παιδια.

Ευχομαι να τα ξαναπουμε συντομα.!!!!!

ο φακος παντως πρεπει να ηταν τηλεσκοπικος γιατι πολλες καμπυλες ειδα..... :) :) :) παραλιες τρεμετε.... !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

glazar και εγώ χάρηκα πολύ που σε γνώρισα , όπως και ολα τα παιδιά και εύχομαι να τα πούμε σύντομα και αυτή τη φορά σε μια εκδήλωση δικιά σας !!!

Και γιατί όχι ας είναι με το ίδιο θέμα !!!

Δεν τίθεται θέμα αντιγραφής , κανένας δεν αντιγράφει κανέναν , κανένας μας δεν ανακάλυψε το τροχό .

Βλέπουμε τις ιδέες που είναι καλές για το χόμπι και προσπαθούμε να τις βελτιώσουμε όλοι μας , σημασία έχει αν το θέλουν οι χομπίστες και αυτό φαίνεται απο τη συμμετοχή τους .

Φανταστείτε κάθε φόρουμ να διοργανώνει κάθε χρόνο τη δικιά του ημέρα ανταλλαγής φυτών ( τα άλλα δεν μπορώ να τα γράψω τσούζει το αλάτι :lmao: ) , πόσοι χομπίστες θα ωφεληθούν και πόσο ποιό κοντά θα έρθουν ο ένας με τον άλλο .

sammy κι εσύ Βρούτε με φίλημα προδίδεις το φίλο σου ; ....... !!!

Link to comment
Share on other sites

.

sammy κι εσύ Βρούτε με φίλημα προδίδεις το φίλο σου ; ....... !!!

Παιδιά την σακούλα με την Chaeto που έδωσα να κρατάει ο Σταμάτης ήταν για να την μεταφέρει σε έναν φίλο που δεν κατάφερε να έρθει! :bigemo_harabe_net-69: Σοβαρά! :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-145:

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Σταματη αρα εγω δεν ειμαι προδοτης, αντισωματα δεν ειχα και κολλησα θαλασσογριπη χαχαχα!!!

Link to comment
Share on other sites

Σταματη αρα εγω δεν ειμαι προδοτης, αντισωματα δεν ειχα και κολλησα θαλασσογριπη χαχαχα!!!

Που θα μου πας εσύ .... θα επιστρέψεις στο σωστό το δρόμο .

Κάπου χάθηκες παιδί μου , μη στεναχωριέσαι !!!

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα! Τι να πώ και γω που καθόμουν δίπλα του :bigemo_harabe_net-134: ευτυχώς εγώ έχω αντισώματα :bigemo_harabe_net-82:

Link to comment
Share on other sites

και σαν εθνικη ολλανδιας ειχαμε 2 πολυ καλους τερματοφυλακες σε πληρη συνεργασια..!!

omicronlambdalambdaalphanudeltaiotaalpha

αυτα μενουν...ΟΙ ΚΑΛΟΙ ΦΙΛΟΙ.

και του χρονου παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγέλης πολύ ζορίζεται όμως στη φωτό, θέλει εντατική προπόνηση αλλιώς τον βλέπω πάγκο.

Link to comment
Share on other sites

Ο Βαγγέλης πολύ ζορίζεται όμως στη φωτό, θέλει εντατική προπόνηση αλλιώς τον βλέπω πάγκο.

παγκο ο ζωντανος θρυλος δεν μπαινει,αλλα οντως ενα προγραμματακι ενδυναμωσης και ογκου το χρειαζεται.χεχε

Link to comment
Share on other sites

Παρ των για καμία εβδομάδα όταν θα κανεις την γύρα σου να δεις όγκο που θα πάρει!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να σταθώ στην ιδέα του bababrilios για την κλήρωση των φραγκ,δεν έχω ξαναδεί πιο δίκαια κλήρωση....μπραβο φιλαράκι...καλά ξεκίνησες.....:)

Link to comment
Share on other sites

.Όντως ο τρόπος αυτός της κλήρωσης ήταν ότι καλύτερο !!!

Link to comment
Share on other sites

παγκο ο ζωντανος θρυλος δεν μπαινει,αλλα οντως ενα προγραμματακι ενδυναμωσης και ογκου το χρειαζεται.χεχε

Παρ των για καμία εβδομάδα όταν θα κανεις την γύρα σου να δεις όγκο που θα πάρει!!!!

.... τι σας έκανα βρε και θέλετε να με κάνετε σαν και εσάς !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Γιατί Βαγγέλη δεν είμαστε ωραία παιδιά ;

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα ήθελα να σταθώ στην ιδέα του bababrilios για την κλήρωση των φραγκ,δεν έχω ξαναδεί πιο δίκαια κλήρωση....μπραβο φιλαράκι...καλά ξεκίνησες..... :)

ελπίζω να τον βρήκαν και άλλα μελή δίκαιο τον συγκεκριμένο τρόπο, ούτως ώστε να τον καθιερώσουμε και να έχουμε όλοι μας ενα μπούσουλα.

φυσικά και αν είχαμε καλύτερη επικοινωνία του μικρόφωνου με τις καταστάσεις τα πράγματα θα ήταν ακόμα ποιο εύκολα.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν όλα....

Ποσα φραγκακια μαζευτηκαν;

Έγινε επεξεργασία - gregog7
Link to comment
Share on other sites

Οι καταστάσεις είναι στο αυτοκίνητο του Γιώργου (george13). Μόλις μου τις φέρει θα γίνει και η καταγραφή καθαρά για στατιστικούς λόγους.

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν όλα.... Ποσα φραγκακια μαζευτηκαν;

κοστομπολααααα φίλος του Γιαννάκη είσαι και συ εεε??

Link to comment
Share on other sites

Οι καταστάσεις είναι στο αυτοκίνητο του Γιώργου (george13). Μόλις μου τις φέρει θα γίνει και η καταγραφή καθαρά για στατιστικούς λόγους.

Βαγγέλη μέχρι αύριο θα σου φέρω την πραμάτια .

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά ήταν όλα.... Ποσα φραγκακια μαζευτηκαν;

κοστομπολααααα φίλος του Γιαννάκη είσαι και συ εεε??

Η αλεπού 100 το αλεπουδακι 101 δε γίνεται δασκαλε... :)

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta

Link to comment
Share on other sites

Εμείς πάντως και σήμερα κουβαλήσαμε λίγο :) είμαστε σε πρόγραμμα γράμμωσης εγώ και ο τεο.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...