Jump to content

Ενυδρειο Submarine1981 Boyu Τl-550.


submarine1981

Recommended Posts

Μην ΠΕΤΑΤΕ τις ανεμωνες σας..

Τις θελω εγω.

Θα αγορασω ολες τις ανεμωνες του az..

Προσεχως 500lt ανεμωνιερα..

:ballistic::ballistic::ballistic::growl::growl::growl::chair::chair::chair::chair::chair::chair::chair: .......... :bigemo_harabe_net-146:

Link to comment
Share on other sites

Μην ΠΕΤΑΤΕ τις ανεμωνες σας..

Τις θελω εγω.

Θα αγορασω ολες τις ανεμωνες του az..

Προσεχως 500lt ανεμωνιερα..

Αυτό και αν δεν περιμένουμε , για να το δούμε!!

Περιμένουμε

Link to comment
Share on other sites

Ευγενιε το ενυδρείο σου

είναι φοβερό

:)

Εεεε ρε τον ερημίτη....

Και εμένα πάει και κάθεται μέσα σε μια

από τις seriatopora

Link to comment
Share on other sites

Μαριε τι εννοεις με αυτο: " Μια χαρα μου φαινετε γιατι εχω μπουχτίσει να ακουω οτι τα σκληρά σκοτώνουν σε ενυδρεια καργα με μαλακά και τρελενομαι απο την άγνοια και την προσπάθεια να δείξουν οτι αυτοί "μπορούν", δεν ειναι ντροπή να πεις οτι εχω αυτο το στησιμο με τα οποια συν και πλην που εχει. "

Υποστηριζουν οτι ειναι δυσκολο να κρατηθουν μ****α με σκληρα μαζι?

Δεν ειναι δυσκολο να κρατηθούν σκληρα με μ****α μαζι. Το αδύνατο ειναι τα σκληρα και ειδικότερα τα sps να αποδώσουν αυτο που μπορουν και να ειναι στην φουλ αποδοση τους. Τα μ****α με τις χημικές ουσιες που ρίχνουν στο ενυδρειο μπλοκάρουν αναπτυξη και υγεια των σκληρών ακομα και αν εχεις ανθρακα. Οποτε αν εχεις mix-reef πας εν γνωση σου οτι τα σκληρα σου δεν θα αποδώσουν το καλυτρο που μπορουν. Διόρθωσα λιγο δυο λέξεις στο κειμενάκι που εκανες quote τα λεγόμενα μου γιατι το Τ9 με ειχε πρόδωσε ασχημα :P !

Ωραιο το ενυδρειο σου, καθαρο, περιποιημένο και ομορφο! Ωραια δουλειά και με το καλο ενα αρκετα μεγαλυτερο ενυδρειο!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα αυτο Μαριε. Η αληθεια ειναι οτι μερικα ενυδρεια που εχω δει μονο με SPS πανε σφαιρα. Αλλα εγω ακομη δεν θελω να αποχωριστω τα μαλακά μου. Ειδηκα κατι μανιταρακια που ειναι συναισθηματικης αξιας (Δωρο πρώην :umm: )

Link to comment
Share on other sites

πολυ ομορφο αδερφε και οι φωτο super!!! :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Δεν το ηξερα αυτο Μαριε. Η αληθεια ειναι οτι μερικα ενυδρεια που εχω δει μονο με SPS πανε σφαιρα. Αλλα εγω ακομη δεν θελω να αποχωριστω τα μαλακά μου. Ειδηκα κατι μανιταρακια που ειναι συναισθηματικης αξιας (Δωρο πρώην :umm: )

Δεν υπαρχει λογος να αποχωριστεις καποιο ζωντανο σου, ολα πανε καλα. Γνωριζεις τα όρια που εχουν τα ζωντανα σου με αυτο το στησιμο και εισαι μια χαρα. Εγω πανέμορφο το βρισκω :D !
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Φιλε Ευγενειε το ενυδρειο σου ειναι πανεμορφο ωραια ζωανθακια φιλε ειναι η αδυναμια μου.Να το χαιρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

Καταπληκτικό έχει γίνει το ενυδρείο σου Ευγενιε!Πολύ όμορφα ζωντανά!Να τα χαίρεσαι όλα!!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε καλως τους δεχτηκες απλα μονο ενα αμφιας?ειναι πρωτειμοτερο κοπαδι,να τα χαρεις.

Link to comment
Share on other sites

Καλοριζικα τα ψαρια

πολυ ωραιες και οι φωτο

Νικο εχει βαλει 2 anthias αλλα και παλι

νομιζω χρειαζεται πιο πολλα ατομα για να ειναι κοπαδι

Link to comment
Share on other sites

πολυ ωραίος! κάναμε και τις ίδιες προσθήκες και ετοίμασα να ανεβάσω και γώ video με τάισμα :P

Link to comment
Share on other sites

Για το κοπάδι σκεφτομαι να μην τα στριμώξω πολύ στο 130 αρι. Παντος κολυμπανε συνεχεια μαζι!! :)

Panozzz στο ταίσμα ειναι τελικα η καλυτερη στιγμη για Video :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πανέμορφο το ενυδρείο σου να σου ζήσουν όλα!! Το μώβ ψαράκι είναι αυτό? http://www.liveaquaria.com/product/prod_display.cfm?c=15+21+47&pcatid=47

Link to comment
Share on other sites

Από τα ομορφότερα reef που έχω δει!!!!!!!!!!!!!Όμορφες pics!!! :)

Link to comment
Share on other sites

Loukas Agelopoulos Ναι αυτο ειναι!!

Λεει Semi agressive. Εγω με τα ψάρια που το εχω (Yellow tang , Yellow Gobby, Mandarin, 2 Anthias + κατι σαλιγκαρογαριδοειδή) θα το χαρακτηριζα ηρεμότατο. Κολυμπάει συνηθως κάτω απο τα κοράλια (στις σκιές τους), και είναι μια πολύ καλή προσθήκη για ένα Reef στα 130 λτ.

Και τρώει τα παντα!! :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι είναι πανέμορφο ψαράκι. Κάποια στιγμή θα το πάρω σίγουρα. Αυτό και το royal gramma.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...