Jump to content

Κατασκευή Νέου Ενυδρείου Reef


grigoros

Recommended Posts

Ευχαριστώ παιδιά, να 'σται καλά, φίλε Mad23 η μεσαία κόντρα δεν με ενοχλεί και την έβαλα τελικά για σιγουριά, μεσαία κόντρα έχω και στο τωρινό ενυδρείο που είναι και πιο στενό και μέχρι τώρα δεν μπορώ να πω ότι με ζόρισε ούτε ότι με χάλασε αισθητικά, πιο πολύ με ενοχλεί το φωτιστικό όταν θέλω να κάνω καμιά εργασία, μεταφορά, γέμισμα και μετακόμιση των ζωντανών ξεκινάει την Κυριακή με την βοήθεια των συνχομπιστών και φίλων μου όπου τους ευχαριστώ προκαταβολικά, όλα θα γίνουν σε μια μέρα.

Link to comment
Share on other sites

Καλογέμιστο Γρηγόρη!

Εύχομαι να σου πάνε όλα καλά!

Με τέτοιο συνεργείο που έχετε εκεί μην φοβάσαι τίποτα! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Ας το ελπισουμε γιατι αγχωνομαι να πω την αληθεια με την μεταφορα των ζωντανων μου απο το ενα ενυδρειο στο αλλο, φωτο εννοειται οτι θα βγουν.

Link to comment
Share on other sites

καλογέμιστο..και αν θες εξτρα χέρια πές μου...δεν ξέρω και πολλά...αλλά ευκαιρία να μάθω πως στήνονται τα θηρία....(ποτέ δεν ξέρεις)

Link to comment
Share on other sites

δεν βλέπω τις κλίσεις στα κάθετα τζάμια Γρηγόρη ελπίζω να τις έκανες!

Link to comment
Share on other sites

Σωτήρη μην αγχώνεσαι, όλα έγιναν όπως είπες, Γιώργο κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη καλοριζικο το νεο σου ενυδρειο!!! Καλογεμιστο κ ολο ζωη να ειναι!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλορίζικο αγορίνα μου .καλή επιτυχία να έχεις σε όλο το projekt .αν και κανονικά δεν έπρεπε να σου μιλάω γιατί δεν προχώρησες στο φυτεμένο άλλα είσαι καλό παιδί και στην χαρίζω αυτή την φορά .χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη καλή αρχή ρε συ, οι διαστάσεις σου είναι σουπερ.

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο φίλε ( είδες δεν σε είπα Σάκη χαχαχα ) πίστεψε με το είχα στα σκαριά να γίνει αλλά ξέρεις τον λόγο που δεν προχώρησε, Ορέστη ο βράχος σου θα είναι σούπερ μέσα στο καινούριο, σου χρωστάω και το βαρελάκι όταν βρεθούμε ξανά.

Link to comment
Share on other sites

Αντε φιλαρακι καλογεμιστο και να το χαρεις οσο δεν παει!!!!ΦΤΟΥ ΦΤΟΥ τα σπανε οι διαστασεις!!!!Σιγα σιγα πλησιαζουν οι μερες.....μην μασας θα γινουν ολα....τοσα χερια ειμαστε!!!!Να με ενημερωσετε ποσα ατομα θα ειμαστε για να σας ταισουμε αναλογα........μπουγατσουλα και τετοια!!!

Link to comment
Share on other sites

Αιντεεεεεε τωρα το ειδα αυτο το θεμα!!! Μπραβο Γρηγορη για το εγχειρημα! Ειμαι σιγουρος για το αποτελεσμα! Περιμενω φωτογραφιες!

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη και απο μενα καλογεμηστο και καλη επιτυχια.

Ειμαι συγουρος πως θα γινει ξεχωριστο.

Παντα φιλικα Πετρος

Link to comment
Share on other sites

giannis.edessa

Παντα φιλικα Πετρος

Με μπέρδεψες! :bigemo_harabe_net-111:

Link to comment
Share on other sites

Που σε μπέρδεψε βρε Σωτήρη ο άνθρωπος; Ευχαριστώ Βαλ, παιδιά θέλω μια βοήθεια για αύριο, η βάση ήρθε σήμερα ντυμένη αλλά πρέπει να ανεβάσω αύριο το ενυδρείο και τη βάση για να μπουν οι pvc σωληνώσεις, το σαμπ, κτλ για να είμαστε έτοιμοι για το γέμισμα την Κυριακή, όποιος θα μπορούσε να έρθει αύριο για κάνα μισάωρο να τα ανεβάσουμε θα ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη μετά χαράς θα ερχόμουν αλλά Σάββατο τρέχω από το πρωί μέχρι το βράδυ και θα πρέπει να προλάβω το τελευταίο λεωφορείο από Κατερίνη για να είμαι το πρωί της κυριακής στην ώρα μου :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

nickname giannis.edessa

Υπογραφή Παντα φιλικα Πετρος

Με μπέρδεψες! :bigemo_harabe_net-111: αααα! ξέχασα και το :bigemo_harabe_net-74:

Έγινε επεξεργασία - sammy
Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη και απο μενα καλογεμηστο και καλη επιτυχια.

Ειμαι συγουρος πως θα γινει ξεχωριστο.

Παντα φιλικα Πετρος

Πέτρο ευχαριστώ φίλε μου, θα τα πούμε σύντομα.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγόρη μετά χαράς θα ερχόμουν αλλά Σάββατο τρέχω από το πρωί μέχρι το βράδυ και θα πρέπει να προλάβω το τελευταίο λεωφορείο από Κατερίνη για να είμαι το πρωί της κυριακής στην ώρα μου :bigemo_harabe_net-134:

Δεν πειράζει Σωτήρη μην σε απασχολεί, θα βρεθεί λύση, θα τα πούμε την Κυριακή απο κοντά, καλή επιστροφή.

Link to comment
Share on other sites

Προς όλους τους ενδιαφερομενους, αύριο το πρωί ξεκινάμε, κερνάμε καφέ και μπουγάτσα.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...