Jump to content

Κατασκευή Νέου Ενυδρείου Reef


grigoros

Recommended Posts

εντάξει τελείωσες; :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Σωτηρη, τωρα εχει παρει ενα ποτο και εχει αραξει

απεναντι στη γυαλα και απολαμβανει!!!

Εαν δε σβησει το moonlight δε βλεπω να κλεινει ματι παρα τη κουραση :ooh2: :ooh2: :ooh2:

Link to comment
Share on other sites

τώρα θα το απολαμβάνει! θα έχει ψιλοκαθαρίσει κιόλας.....και θα ναι όλα τα λεφτά!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, χτες τελείωσα απο τα καθαρίσματα κατά τις 21.30 και μετά την έπεσα ψόφιος για ύπνο, ξύπνησα τώρα στις 05.40 γιατί η 40αρα βαρούσε ρουλεμάν, το setup που το είδα λίγο είναι φανταστικό παιδιά, πολυ καλό στήσιμο κάνατε και το εννοώ, δεν θα κουνήσω τίποτα απο την θέση του, μόνο θα συμπληρώνω άλλα κοράλλια, θέλω να πω ένα μεγάλο ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για την πολύτιμη βοήθεια γιατί χωρίς εσάς μόνος μου δεν θα τα κατάφερνα στους Toyotamania, ttarkin, clooyn, sammy, valas, gmaravelisvet και τον aristidis για την ηθική συμπαράσταση, δεν νομίζω να ξέχασα κανέναν, αν ξέχασα συγνώμη, ότι φωτό βγάλατε απο το χτεσινό μάζεμα βγάλτε τις στο θέμα, ξεκινάω εγώ post-41420-0-35834200-1379905746_thumb.jpgpost-41420-0-68506100-1379905748_thumb.jpgpost-41420-0-23128600-1379905752_thumb.jpg ,θα βγάλω και μερικές το ενυδρείο όταν θα καθαρίσει αρκετά.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα φιλαρακι......χαιρομαι που ολα πηγαν καλα!!!Αντε στα κοντα να μας περιμενεις για καφεδακι...........ημασταν τρελλο παρεακι εχθες το γουσταρα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο παιδιά! :bigemo_harabe_net-64:

Αυτά είναι!

Πολύ σας χαίρομαι!

Περιμένουμε φωτός και απο το ενυδρείο!!!

Keep walking, going, breathing, sleeping, drinking, eating and REEFING!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Μερικές φωτό

Παρουσίαση απο το αστέρι μου ( την κόρη μου )

post-41420-0-47932900-1379933843_thumb.jpgpost-41420-0-76898200-1379933874_thumb.jpg

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο γρηγορη!

Φαινεται ηδη σαν ενα στρωμενο ενυδρειο που τρεχει καιρο!

Να το χαιρεσαι και αυτο και την μικρη σου πριγκιπισσα :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Βγάλε και μία από την πίσω πλευρά Γρηγόρη!

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο που δεν καταλαβαινει κανεις,να το εξηγησω εδω και τωρα .

Το giannis.edessa ειναι του γιου μου του Γιαννη και εγω ο Πετρος ειμαι ο πατερας του. :busted_cop:

Και παλη παντα φιλικα Πετρος :bigemo_harabe_net-77:

Link to comment
Share on other sites

Α! τώρα κατάλαβα έβαλες το γιο σου να ανοίξει λογαριασμό και τον χρησιμοποιείς εσύ, Πέτρο! :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Α! τώρα κατάλαβα έβαλες το γιο σου να ανοίξει λογαριασμό και τον χρησιμοποιείς εσύ, Πέτρο! :bigemo_harabe_net-134:

Φιλε για ολα φταιει ο γιος μου και με παρεσυρε μετα απο πολυ καιρο στον κοσμο του θαλασσινου ,

και μετα αν μπορεις πες του οχι πρην δυο χρονια με κολλησε και εμενα παλι.

Καλη συνεχεια Πετρος

Link to comment
Share on other sites

Πολύ όμορφο αποτέλεσμα Γρηγόρη!

Να το χαίρεσαι και πιο πολύ να χαίρεσαι την κόρη σου! :bigemo_harabe_net-146:

Ο φωτισμός φαντάζομαι είναι λέντ έ?

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ mad23,Σωτήρη πάρε και μια απο πίσω post-41420-0-85912200-1379945837_thumb.jpg, Παναγιώτη το λεντ φωτιστικό που είχα στο προηγούμενο είναι και είναι προσωρινό, έχω παραγγείλει ήδη καινούριο σετ όμως και είμαι καθ'οδον για δύο άλλα, ενα στα δεξιά και ένα στα αριστερά με 140 λεντ σύνολο.

Link to comment
Share on other sites

Α να μπράβο! τώρα θα έχουμε ολοκληρωμένη άποψη...., μιας και ρίξαμε αρκετή δουλειά για να φαίνεται και η πίσω πλευρά όμορφη! :bigemo_harabe_net-64:

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο ρε Γρηγορη.

πολυ ομορφο αποτελεσμα και διαστασεις που σου επιτρεπουν να κανεις πολλα.

να το χαιρεσαι οπως επισης και την κοριτσαρα σου.

να σαι καλα.

Έγινε επεξεργασία - Κωστας Τ
Link to comment
Share on other sites

πω πω ομορφιες............φιλε φτου!!!!!!!!!!!!!!!Μιλαμε τα σπαει....μπραβο σε ολα τα παιδια για το χερι βοηθειας.....ποτε κερνας καφε ειπαμε???θα ανεβασω και εγω φωτο απο τα γκρεμισματα χεχεχεχε

Link to comment
Share on other sites

φιλαράκι εξαιρετικό .το έλεγες αλλά δεν το φανταζόμουν .δεν τον γλυτώνεις τον καφέ μάλλον !!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α να μπράβο! τώρα θα έχουμε ολοκληρωμένη άποψη...., μιας και ρίξαμε αρκετή δουλειά για να φαίνεται και η πίσω πλευρά όμορφη! :bigemo_harabe_net-64:

Σωτήρη η δουλειά που έγινε είναι καταπληκτική είπαμε, με αρχηγό εσένα, αλλά δεν ξεχνάω ρε φίλε την ατάκα σου '' δεν υπάρχει χώρος '' έγραψες

πωπω ομορφιες..!!

Ευχαριστώ Κωστή

Μπραβο ρε Γρηγορη.

πολυ ομορφο αποτελεσμα και διαστασεις που σου επιτρεπουν να κανεις πολλα.

να το χαιρεσαι οπως επισης και την κοριτσαρα σου.

να σαι καλα.

Ευχαριστώ Κώστα και εσύ να χαίρεσαι την οικογένεια σου, εύχομαι να πάνε όλα καλά με την νέα σου προσπάθεια στον κόσμο του θαλασσινού.

πολυ ωραίο αποτέλεσμα!! μπράβο σας!!

Λυκούργε έπεσε πολύ μελέτη απο τα παιδιά για το στήσιμο και έγινε πολύ καλή δουλειά.

Εξαιριτική η προσπάθεια σας .. :bigemo_harabe_net-122::bigemo_harabe_net-122::bigemo_harabe_net-122:

να χαίρεσται τον ύπέροχο ύφαλο .. :bigemo_harabe_net-64:

Ευχαριστώ, να 'σαι καλά :bigemo_harabe_net-64:

πω πω ομορφιες............φιλε φτου!!!!!!!!!!!!!!!Μιλαμε τα σπαει....μπραβο σε ολα τα παιδια για το χερι βοηθειας.....ποτε κερνας καφε ειπαμε???θα ανεβασω και εγω φωτο απο τα γκρεμισματα χεχεχεχε

Κώστα όποτε θέλεις πέρνα, εννοείται ότι θα ανεβάσεις ότι φωτό έχεις.

φιλαράκι εξαιρετικό .το έλεγες αλλά δεν το φανταζόμουν .δεν τον γλυτώνεις τον καφέ μάλλον !!!!!!!!!!!

Έλα έλα να σε βάλω στο τρυπάκι να γίνεις και εσύ θαλασσινός χεχεχεχε!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α να μπράβο! τώρα θα έχουμε ολοκληρωμένη άποψη...., μιας και ρίξαμε αρκετή δουλειά για να φαίνεται και η πίσω πλευρά όμορφη! :bigemo_harabe_net-64:

Σωτήρη η δουλειά που έγινε είναι καταπληκτική είπαμε, με αρχηγό εσένα, αλλά δεν ξεχνάω ρε φίλε την ατάκα σου '' δεν υπάρχει χώρος '' έγραψες

Έλα βρε και συ! Αρχηγός! απλά βρήκα να παίξω και μου το επιτρέψατε....και με τις συμβουλές των υπολοίπων.... διαπρέψαμε :bigemo_harabe_net-82: . Η μόνη βλακεία είναι ότι ξέχασα να φέρω και την μάσκα μου μαζί, αφού βούτηξα που βούτηξα να έβαζα και το κεφάλι :bigemo_harabe_net-134: μέσα. τελικά η πίσω πλευρά μου άρεσε περισσότερο.

Υ.Γ. Η ατάκα ολοκληρωμένη "κάτσε, περίμενε, που να το βάλω δεν υπάρχει χώρος" :bigemo_harabe_net-111: :bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...