Jump to content

Κατασκευή Νέου Ενυδρείου Reef


grigoros

Recommended Posts

Γρηγόρη φτου φτου.... πάει πολύ καλά και είναι ακόμη πιο όμορφο

Link to comment
Share on other sites

κουκλί είναι φίλε .μπράβο.

Link to comment
Share on other sites

Γρηγορη ενα εχω να πω το ενυδρειο ανταποκρινετε του ονοματος σου παει γρηγορα.μπραβο φιλε.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια και εύχομαι τα καλύτερα για τα ενυδρεία σας, η αλήθεια είναι ότι αυτόν τον καιρό το ενυδρείο έχει τα προβληματάκια του με τις άλγες, διατομική η οποία άρχισε και εξαφανίζεται και κυανό που είναι σε σταθερή κατάσταση αλλά αρκετό, περνάει τα στάδια του, μετά απο ένα ψαροξεκαθάρισμα που έκανα τον άλλο μήνα θα προσθέσω κοπαδάκια ή απο Moorish ή απο yellow tang και Yellowstriped Cardinalfish - Ochrestriped Cardinalfish συν αυτά τα λίγα και '' καλά '' που κράτησα, όπως επίσης θέλω να διώξω τα περισσότερα απο τα σκληρά που έχω και να προσθέσω και άλλα είδη απο ακροπόρες, Βαλάντη εννοείται φίλε ότι το κανονίζουμε μόλις ξεμπερδέψεις.

Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια και εύχομαι τα καλύτερα για τα ενυδρεία σας, η αλήθεια είναι ότι αυτόν τον καιρό το ενυδρείο έχει τα προβληματάκια του με τις άλγες, διατομική η οποία άρχισε και εξαφανίζεται και κυανό που είναι σε σταθερή κατάσταση αλλά αρκετό, περνάει τα στάδια του, μετά απο ένα ψαροξεκαθάρισμα που έκανα τον άλλο μήνα θα προσθέσω κοπαδάκια ή απο Moorish ή απο yellow tang και Yellowstriped Cardinalfish - Ochrestriped Cardinalfish συν αυτά τα λίγα και '' καλά '' που κράτησα, όπως επίσης θέλω να διώξω τα περισσότερα απο τα σκληρά που έχω και να προσθέσω και άλλα είδη απο ακροπόρες, Βαλάντη εννοείται φίλε ότι το κανονίζουμε μόλις ξεμπερδέψεις.

Εεεεεε!!! Ασε τον φωτογραφο μου κατω... :sword:

Έγινε επεξεργασία - clooyn
Link to comment
Share on other sites

Εεεεεε!!! Ασε τον φωτογραφο μου κατω... :sword:

Χαχαχαχαχα!!! Εσύ φίλε έχεις αποκλειστικότητα, εγώ θα τον φέρω σαν guest star!!!

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τα καλά σας λόγια και εύχομαι τα καλύτερα για τα ενυδρεία σας, η αλήθεια είναι ότι αυτόν τον καιρό το ενυδρείο έχει τα προβληματάκια του με τις άλγες, διατομική η οποία άρχισε και εξαφανίζεται και κυανό που είναι σε σταθερή κατάσταση αλλά αρκετό, περνάει τα στάδια του, μετά απο ένα ψαροξεκαθάρισμα που έκανα τον άλλο μήνα θα προσθέσω κοπαδάκια ή απο Moorish ή απο yellow tang και Yellowstriped Cardinalfish - Ochrestriped Cardinalfish συν αυτά τα λίγα και '' καλά '' που κράτησα, όπως επίσης θέλω να διώξω τα περισσότερα απο τα σκληρά που έχω και να προσθέσω και άλλα είδη απο ακροπόρες, Βαλάντη εννοείται φίλε ότι το κανονίζουμε μόλις ξεμπερδέψεις.

Αυτό με τα σκληρά πολύ μου άρεσε!!!Σφύρα όταν αρχίσεις να διώχνεις!!!!! :skydive:

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτω και μεγαλη ποικηλια και το στησιμο τα σπαει....

Τα moorish δεν ειναι καπως δυσκολα να τα κρατησει καποιος;;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με τα σκληρά πολύ μου άρεσε!!!Σφύρα όταν αρχίσεις να διώχνεις!!!!! :skydive:

Χαχαχα, οκ θα σφυρίξω κλέφτικα!!!!

Link to comment
Share on other sites

Απιστευτω και μεγαλη ποικηλια και το στησιμο τα σπαει....

Τα moorish δεν ειναι καπως δυσκολα να τα κρατησει καποιος;;

Ευχαριστώ φίλε μου, η αποκλειστικότητα στο στήσιμο ήταν του φίλου μου Σωτήρη ( Sammy ) αφού είχε '' βουτήξει '' και έκανε τα μαγικά του, σαν ψάρια είναι πολύ δύσκολα όντως τα Moorish, είχα παλαιότερα ένα το οποίο ενώ έτρωγε κανονικά τα πάντα μια μέρα '' έσβησε '' έτσι ξαφνικά, αργότερα έμαθα ότι τα συγκεκριμένα πρέπει να τα έχεις μόνο σε περισσότερα απο ένα του είδους, σκέφτομαι να το ξαναπροσπαθήσω γιατί είναι απίστευτα ζωντανά σε ομορφιά και χαρακτήρα.

Link to comment
Share on other sites

δυνατα εεεεε χαχαχα

Νικο φιλε μου η υπογραφη σου,ολα τα λεφτα!!

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο απογευματινο καφε στου Γρηγορη,

σας ''δινω'' μερικες φωτο για να απολαυσετε μερικες προσθηκες

οταν μεγαλωσουν θα βγαζουνε ματια!! :bigemo_harabe_net-166: :bigemo_harabe_net-166:

Link to comment
Share on other sites

Κυριοι.δεν τελειωσαμε εδω...

οταν εχεις ενα τετοιο θεαμα τραβας συνεχεια!!!

20140224_192645.jpg

20140224_191321.jpg

20140224_191253.jpg

20140224_192217.jpg

20140224_192226.jpg

20140224_191535.jpg

20140224_191338.jpg

20140224_191437.jpg

20140224_191407.jpg

20140224_191510.jpg

20140224_192226.jpg

20140224_192743.jpg

20140224_192847.jpg

Link to comment
Share on other sites

Και μερικες απο πανω.

20140224_193029.jpg

20140224_193011.jpg

20140224_192933.jpg

20140224_193019.jpg

20140224_193003.jpg

20140224_192952.jpg

Ευχαριστω φιλαρακι για την εξυπηρετηση με τον ανθρακα και την αντλιουλα! :thumbsu:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νικο φιλε μου η υπογραφη σου,ολα τα λεφτα!!

φιλαρακι να εισαι καλα περιτω να πβ οι φωτο τα σπανε.Γρηγορη ποτε φωναζεις ειπαμε?στην 3η φωτο η ακρο τα σπαει,μπραβο. :thumbsu: :thumbsu:

Link to comment
Share on other sites

Φιλαράκι ευχαριστώ πολύ για το φωτορεπορτάζ, το καινούριο σου εργαλείο βγάζει μάτια, βλέπω να σε φωνάζουν πολλοί τοπικοί ψαροκαμμένοι για να απαθανατίσεις στιγμές, ευχαριστώ παιδιά, η αλλαγή στο setup θα συνεχιστεί αφού έχω βάλει σκοπό να το γεμίσω με άκρο.

Link to comment
Share on other sites

Βρε βρε pic team o Βαλαντης...οντως οι φωτο τα σπανε!!Γρηγορη να το καμαρωνεις φιλε το καμαρι σου!!Φτου φτου!Σαν τις Ακρο δεν εχει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...