Jump to content

Ψεματακια Που Εχουμε Πει Για Να Δικαιολογησουμε Αγορες...:-)


mad23

Recommended Posts

εγω ένα θα πω τα περισσότερα δώρο απο φίλους η ανταλλαγή ακόμα και η βορτεκ δώρο είπα αλλα δεν το έχαψε και είπα ότι την πήρα 70 και μόνο που δεν με πέταξε έξω!! τωρα πλέον με εχει πάρει χαμπάρι και μόνο που κάνει ειναι να με κοιτάει και να αλλάζει δωμάτιο!!

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να εχεις και ενα τριανταφυλλο μαζι βρε...!

Δειχνεις οτι σκεφτεσαι και το ενυδρειο αλλα και εκεινη!

:bigemo_harabe_net-82:

Τεσπα...οτι και να λεμε στην κολαση θα παμε ολοι μαζι! :bigemo_harabe_net-134:

Τουλαχιστον τα χαριτωμενα μικρα ψεματακια ειναι για κατι αθωο το οποιο αγαπαμε πολυ! :bigemo_harabe_net-113:

Link to comment
Share on other sites

Aααααα καλαααα απο δωρα αλλο τιποτα!!! Στο τελος με ρωτησε αν εχω γκομενα!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι να εχεις και ενα τριανταφυλλο μαζι βρε...!

Δειχνεις οτι σκεφτεσαι και το ενυδρειο αλλα και εκεινη!

:bigemo_harabe_net-82:

Τεσπα...οτι και να λεμε στην κολαση θα παμε ολοι μαζι! :bigemo_harabe_net-134:

Τουλαχιστον τα χαριτωμενα μικρα ψεματακια ειναι για κατι αθωο το οποιο αγαπαμε πολυ! :bigemo_harabe_net-113:

- Πάλι ψώνια για τα ψάρια σου πήρες; Πάλι καλα που μου πήρες και λουλούδια και καταλαβαίνεις ότι υπάρχω κι εγω στη ζωή σου!

-........ ειναι φυτα για το ενυδρειο....!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

- Πάλι ψώνια για τα ψάρια σου πήρες; Πάλι καλα που μου πήρες και λουλούδια και καταλαβαίνεις ότι υπάρχω κι εγω στη ζωή σου!

-........ ειναι φυτα για το ενυδρειο....!

:bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74: :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Μου συνέβη:

- Μωρό μου εσύ... αχ πόσο σ'αγαπώ!

- Κι εγω αγάπη μου!

- Στον μονομάχο μιλούσα!

:bigemo_harabe_net-82:

(Ελπίζω να μην βρω καμιά μέρα τα ψάρια μου δολοφονημένα... από ζήλεια!)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν χρειάστηκε να πω ψέματα σε κανέναν, παρά μόνο στον εαυτό μου !!!!!

Και όμως γίνεται, προσπαθώντας να με πείσω ότι: αύριο θα βρεθούν τα λεφτά που ξοδεύτηκαν σήμερα για το ενυδρείο.

Κατά ένα περίεργο τρόπο όμως δεν βρίσκονται .....

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ευτυχώς δεν χρειάστηκε να πω ψέματα σε κανέναν, παρά μόνο στον εαυτό μου !!!!!

Και όμως γίνεται, προσπαθώντας να με πείσω ότι: αύριο θα βρεθούν τα λεφτά που ξοδεύτηκαν σήμερα για το ενυδρείο.

Κατά ένα περίεργο τρόπο όμως δεν βρίσκονται .....

ξαναπεστο.........

Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πραγμα ειναι απλο οι γυναικες ειναι σαν τα παιδια οταν μπαινεις σπιτι σε κοιτανε στα χερια!και σαν παιδια θελουν και μια καλη ιστορια να τους πεις οπως..αγαπη μου κοιτα τι πηρα απο αγγελια παιδιου,( εκει σκαει ματια μαχαιρι αλλα δεν κολλαμε)τα εδινε σχεδον τσαμπα κοραλλια και ψαρια και ηταν ευκαιρια(εννοειται πως εχουμε αλλαξει την σακουλα του μαγαζιου με μια απο τον σκλαβενιτη και εχουμε κρυψει την αποδειξη)αλλα η κινηση ματ ειναι το αλλο χερι που κρατας δωρο για εκεινη μια τσαντα,η σκουλαρικια δεν εχει σημασια κατι που της αρεσει!το αποτελεσμα ειναι οτι αυτοματος ολα τα αλλα διαγραφονται απο την μνημη της και εσυ εισαι ανετος να κανεις την προσαμογη σου!!τοσο απλο!!!

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και αλλη λυση να εχεις γυναικα χειροτερη απο εσενα στο θεμα του ενυδρειου το μονο που θα παθετε ειναι να ειστε μονιμα αφραγκοι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει και αλλη λυση να εχεις γυναικα χειροτερη απο εσενα στο θεμα του ενυδρειου το μονο που θα παθετε ειναι να ειστε μονιμα αφραγκοι.

Ε οχι μετα δεν εχει πλακα!

Link to comment
Share on other sites

νομιζεις για σκεψου τι μπορεις να κανεις χωρις γκρινια δηλ.400λ γιατι το 130 ειναι μικρο και να στο πει εκεινη με οτι συνεπαγετε :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι χειροτερη απο σενα χανεται η αξια του να λες ψεματακια και να κανεις κατι δικο σου ρε παιδι μου! Το να ειναι ιδια ομως δεν μου ακουγεται ασχημο! :bigemo_harabe_net-66:

Έγινε επεξεργασία - Sturm
Link to comment
Share on other sites

Παιδια το πραγμα ειναι απλο οι γυναικες ειναι σαν τα παιδια οταν μπαινεις σπιτι σε κοιτανε στα χερια!και σαν παιδια θελουν και μια καλη ιστορια να τους πεις οπως..αγαπη μου κοιτα τι πηρα απο αγγελια παιδιου,( εκει σκαει ματια μαχαιρι αλλα δεν κολλαμε)τα εδινε σχεδον τσαμπα κοραλλια και ψαρια και ηταν ευκαιρια(εννοειται πως εχουμε αλλαξει την σακουλα του μαγαζιου με μια απο τον σκλαβενιτη και εχουμε κρυψει την αποδειξη)αλλα η κινηση ματ ειναι το αλλο χερι που κρατας δωρο για εκεινη μια τσαντα,η σκουλαρικια δεν εχει σημασια κατι που της αρεσει!το αποτελεσμα ειναι οτι αυτοματος ολα τα αλλα διαγραφονται απο την μνημη της και εσυ εισαι ανετος να κανεις την προσαμογη σου!!τοσο απλο!!!

Βασιλη για να μην αποκαλυψω τις απατεωνιες σου....θα σε "παρακαλεσω" την επομενη φορα

που θα παρεις κατι ...να μου εχεις κ εμενα ενα δωρακι :bigemo_harabe_net-82:

Ετσι θα ΜΕΙΝΟΥΜΕ ευχαριστημενοι ολοι :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

βρε απληστα πλασματα τοσα λεφτα χαλαμε στα ενυδρεια στον ανθρωπο μας θα κανουμε τσιγγουνιες :bigemo_harabe_net-134:

εξξαλου τι αξια εχει μια τσαντουλα μπροστα σε 5 ωρες :bigemo_harabe_net-69: ...εεε

Link to comment
Share on other sites

Βασιλη για να μην αποκαλυψω τις απατεωνιες σου....θα σε "παρακαλεσω" την επομενη φορα

που θα παρεις κατι ...να μου εχεις κ εμενα ενα δωρακι :bigemo_harabe_net-82:

Ετσι θα ΜΕΙΝΟΥΜΕ ευχαριστημενοι ολοι :bigemo_harabe_net-74:

μιχαλη κανεις σκληρα παζαρια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τις λέω ότι μου τα χάρισε ο Θανάσης η ο Λυκούργος για να τα δοκιμάσω αλλά το τελευταίο καιρό δεν με πιστεύει πρέπει να βρω τίποτα καινουργιο!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πως δεν το είχα δει το θέμα. Εδώ είμαι.

Τα κλασσικά με το φόρουμ είναι του τάδε, ειναι μεταχειρισμένο/το βρήκα κοψοχρονιά. Μέχρι πως κέρδισα δωροεπιταγή από διαγωνισμό και ετσι πήρα ενα 60 dennerle full extra με φυτά καρδινάλιους και ραμιρέζι.

Έχω πάρει 120άρι το έχω φτιάξει φουλ φυτεμένο δήθεν για την τότε κοπέλα αλλά δεν χώραγε σπίτι της και το κρατάω μέχρι να μετακομίσει, "μην φανταστείς μάνα 1-2 μήνες μόνο". Τελικά έφυγε αυτή έμεινε η γυάλα.

Την περίοδο που είχα τρελαθεί με τις γαρίδες κάναμε παραγγελία με έναν φίλο μου που τον είχα κολλήσει το μικρόβιο ένα αρκετά καλό ποσό σε red crystal και blue tiger. Πήγαμε και πήραμε από pet city red cherrie και όταν ήρθαν τα ζωντανά σκάσαμε μυτη με σακούλες από το μαγαζί και την απόδειξη για 50 ευρώ. Την πάτησα κανα χρόνο μετά όταν έφερα δώρο στον πατέρα μου μερικές red crystal και του εξήγησα την διαφορά με τις red cherrie που είχε.

Και φυσικά εγώ την πρακτική μου την πληρώθηκα ενάμιση χρόνο αργότερα (σχεδόν 2 χρόνια δηλαδή από την ημέρα που τελείωσα.) ενα μεγάλο μέρος είχε γίνει το πρώτο θαλασσινό (και ειλικρινά έπρεπε να μην είχα τσιγκουνευτεί και να τα είχα δώσει όλα, δεν θα το έβρισκα στο σαλόνι αργότερα).

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρα από τα ψεματάκια που έχω πει μια φορά μου έχει τύχει να ακυρώσω ραντεβού(άρρωστος-πυρετό-πονόκοιλο κτλ) γιατί είχε εισαγωγή σε ένα μαγαζί :bigemo_harabe_net-82: και περιμέναμε απ' έξω να δούμε τα κοραλλάκια :bigemo_harabe_net-74: και φυσικά ο νόμος του Μερφι λειτούργησε ξανά και η γκόμενα πέρασε ένα στενό πιο πάνω.Με είδε,την είδα,την κοίταξα,με κοίταξε...και δεν συναπαντηθήκαμε από τότε...Βέβαια ποτέ μου δεν κατάλαβα το λόγο :bigemo_harabe_net-69:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πέρα από τα ψεματάκια που έχω πει μια φορά μου έχει τύχει να ακυρώσω ραντεβού(άρρωστος-πυρετό-πονόκοιλο κτλ) γιατί είχε εισαγωγή σε ένα μαγαζί :bigemo_harabe_net-82: και περιμέναμε απ' έξω να δούμε τα κοραλλάκια :bigemo_harabe_net-74: και φυσικά ο νόμος του Μερφι λειτούργησε ξανά και η γκόμενα πέρασε ένα στενό πιο πάνω.Με είδε,την είδα,την κοίταξα,με κοίταξε...και δεν συναπαντηθήκαμε από τότε...Βέβαια ποτέ μου δεν κατάλαβα το λόγο :bigemo_harabe_net-69:

Περίεργα πλάσματα η γκόμενες, Ορέστη! :bigemo_harabe_net-88::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...