Jump to content

Emperor Angel Σε Reef Ενυδρείο;


grigoros

Recommended Posts

Ακόμη ένας μπελάς στο κεφάλι μας δηλαδή... συν το ρίσκο !!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 68
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ασε τις αλητειες σαμ και θελω μια ακροπορα σου που καπου την ειδα σε φωτος.....

ποια από όλες; ολόκληρη; :bigemo_harabe_net-111: να περάσεις για καφέ αν είναι...... :bigemo_harabe_net-134:

Αλήτη ε αλήτη, ζηλεύεις που δεν μπορείς να το βάλεις... αν και ριψοκίνδυνος !!!

:bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

ε κοίτα! είναι και αυτό....πως θα το παίξω ριψοκίνδυνος! εγώ λέω να τον φέρει ο Γρηγόρης να το δοκιμάσω πρώτα εγώ....μιας και ριψοκίνδυνος που είμαι να μην ρισκάρει άλλος! :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

ποια από όλες; ολόκληρη; :bigemo_harabe_net-111: να περάσεις για καφέ αν είναι...... :bigemo_harabe_net-134:

ε κοίτα! είναι και αυτό....πως θα το παίξω ριψοκίνδυνος! εγώ λέω να τον φέρει ο Γρηγόρης να το δοκιμάσω πρώτα εγώ....μιας και ριψοκίνδυνος που είμαι να μην ρισκάρει άλλος! :bigemo_harabe_net-134::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74::bigemo_harabe_net-74:

Ε δεν την γλιτώνεις τελικά, είσαι μεγαλοοοοοοςς αλήτης!!!! χαχαχαχα!!!! Έγινε επεξεργασία - grigoros
Link to comment
Share on other sites

rockας χωρίς αλητεία γίνεται; :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Η άφιξη του έχει γίνει σήριαλ, ακόμα το περιμένω απο το κατάστημα που το παρήγγειλα, τελευταία ημερομηνία παραλαβής μου έδωσε το Σάββατο, αντε να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

:bigemo_harabe_net-82::bigemo_harabe_net-82: ...καλως να σου ερθει γρηγορη!

Small τελικα?

Θα το αφησεις καθολου στο καταστημα...θα το παρεις αμεσως...θα κανεις καποια καραντινα?

Link to comment
Share on other sites

small, το ψαράκι θα έρθει έτοιμο, δεν θα χρειαστεί άλλη καραντίνα γιατί απο το συγκεκριμένο που θα το πάρω είναι υποκατάστημα, σήμερα θα έρθει απο ότι μου είπε στο κεντρικό και το Σάββατο σε εμάς επάνω.

Link to comment
Share on other sites

Πολυ καλα νεα αυτα γρηγορη,προκαταβολικα...φτου φτου φτου(μονο αν το πεις τρεις φορες πιανει..χαχα)!!

Αντε 2 μερουλες εμειναν! :bigemo_harabe_net-82:

Ευχαριστω για τις απαντησεις :thumbup:

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φιλαράκι, μόλις το παραλάβω επιτέλους και συνέλθει απο τα ταξίδια θα ενημερώνω για την πορεία του στο reef ενυδρείο.

Link to comment
Share on other sites

Να 'σαι καλά φιλαράκι, μόλις το παραλάβω επιτέλους και συνέλθει απο τα ταξίδια θα ενημερώνω για την πορεία του στο reef ενυδρείο.

Αντε κρεμόμαστε από τα χείλη σου :bigemo_harabe_net-74:

Link to comment
Share on other sites

Αν πετύχει το πείραμα βλέπω όλους τους ριφάδες με emperor στο ενυδρείο τους και αν δεν πετύχει εμένα με fish only χαχαχαχα!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλά θα πάνε ρε όλα! όσο θα το έχεις στο σαμπ :bigemo_harabe_net-134:

Link to comment
Share on other sites

Αν πετύχει το πείραμα βλέπω όλους τους ριφάδες με emperor στο ενυδρείο τους και αν δεν πετύχει εμένα με fish only χαχαχαχα!!!!!!!!

H αλήθεια γρηγόρη είναι στο μεγάλο το ενυδρείο μου το είχα αυτό το ψάρι περίπου 4 μήνες χωρίς να μου πειράξει κάτι αλλά αυτό που με έκανε να το βγάλω ήταν ότι αρρώσταινε με το παραμικρό και κάποια στιγμή μου τη βάρεσε και το έβγαλα. Ίσως να έφταιγε και το ψάρι γιατί το είχα πάρει από Αθήνα χωρίς να έχω την δυνατότητα να το δω πριν και μου είχε έρθει εξαρχής σε κακή κατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

H αλήθεια γρηγόρη είναι στο μεγάλο το ενυδρείο μου το είχα αυτό το ψάρι περίπου 4 μήνες χωρίς να μου πειράξει κάτι αλλά αυτό που με έκανε να το βγάλω ήταν ότι αρρώσταινε με το παραμικρό και κάποια στιγμή μου τη βάρεσε και το έβγαλα. Ίσως να έφταιγε και το ψάρι γιατί το είχα πάρει από Αθήνα χωρίς να έχω την δυνατότητα να το δω πριν και μου είχε έρθει εξαρχής σε κακή κατάσταση.

Ορεστη μου,τι ασθενειες σου παρουσιασε?

Οσα εχω δοκιμασει αγγελοψαρα γενικοτερα,εβγαζαν ανα διαστηματα καποιες κυστες οι οποιες

εφευγαν ειτε με καθαρισμο απο τις γαριδες η΄εφευγαν μονες τους απο τα ψαρακια λιγο αργοτερα.

Οντως το να μπορεις να το δεις ,πριν το παρεις ειναι σημαντικο!

Link to comment
Share on other sites

Μιχάλη και εμένα κύστες έβγαζε οι οποίες φεύγαν σχετικά εύκολα(είτε με τις γαρίδες αν και δεν καταδεχόταν,είτε με σκορδάκι είτε με κάποιες φαρμακευτικές τροφές) αλλά το θέμα ήταν ότι δεν έβρισκα κάποια αιτία για να τις βγάζει.Και δεν μου άρεσε να βλέπω έτσι το ψαράκι.Για μένα όταν αποφασίζεις να πάρεις ένα τέτοιο ψαράκι η καραντίνα είναι κάτι το οποίο πρέπει να το έχεις.

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή κάντε είσοδο για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να προσθέσετε ένα σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεθείτε

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Είσοδος
×
×
  • Create New...